Nivea, Stay Real Blush (Róż)

Nivea, Stay Real Blush (Róż)

Róż Stay Real Blush modeluje perfekcyjnie twarz i nadaje jej długotrwałą świeżość. Róż dostępny jest w trzech naturalnych kolorach: dwóch podwójnych odcieniach i w pojedynczym kolorze. Podwójne kolory składają się z intensywnej satynowo-matowej strony i z jaśniejszej strony różu dającej rozświetlające wykończenie. Odcień pojedynczy różu daje satynowo-matowe wykończenie i podkreśla perfekcyjnie kontury. Odcieni podwójnych można używać z osobna lub zmieszać.
Zawartość oleju silikonowego powoduje ze róż bardzo łatwo nanosi się na skórę. Naturalny puder - ekstrakt zbożowy wygładza cerę.

Dobry

Bardzo ciekawy, dwustronny roz, niestety, nie wiem, jakim numerem zostal opatrzony, na pewno to ten sam, co na zdjeciu. Mozna uzywac go, mieszajac oba kolory, mozna nabrac na pedzelek, dajac jasny odcien na gorze. Uzyskujemy wtedy efekt rozu i rozwietlacza w jednym. Ja zazwyczaj stosuje ta druga technike i jestem zadowolona. Swietnie sprawdza sie w ekspresowym makijazu. Kolory sa bardzo naturalne, ladnie podkreslaja jasna cere, talka jak moja. Nie zostawia plam, ale tez nie trzyma sie strasznie dlugo, po kilku godzinach lekko blednie i konieczne sa poprawki. Pudeleczko, jak to niveowe, wizualnie nic ciekawego, bez dolaczonego aplikatora, ale za to nie otwiera sie nie proszone i jest w miare wygodne w uzyciu, nie za duze nie za male. Godny polecenia rozyk.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie