Bielenda, Dieta Orientalna Marokańskie Złoto, Arganowy krem pod oczy `Mistyczne spojrzenie`

Dieta orientalna oparta na mistycznej równowadze ciała i duszy. To ekskluzywne menu Anti-age, którego ideą jest odmłodzenie ciała oraz ukojenie zmysłów.
Oczaruj i uwodź Mistycznym Spojrzeniem pełnym blasku i młodości. Ekskluzywny krem o zaawansowanej technologii przeciwstarzeniowej dostarcza niezbędnej dawki substancji nawilżających i ujędrniających delikatną skórę wokół oczu. Skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega nowym, napina i uelastycznia naskórek. Zmniejsza widoczność cieni i opuchlizny, rozświetla skórę.
Olejek arganowy - najbardziej ekskluzywny olej świata, otrzymywany z owoców rosnącej wyłącznie w Maroku arganii - `drzewa życia`. Zwany marokańskim złotem od wieków wykorzystywany do pielęgnacji twarzy i ciała. Bogaty w wit. E, polifenole, kwasy Omega-6, jest doskonałym składnikiem diety Anti-age. Neutralizuje wolne rodniki, wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Pobudza skórę do odnowy, rewitalizuje ją i odżywia, przeciwdziała podrażnieniom.
Doskonale absorbowany przez skórę, błyskawicznie się wchłania, pozostawia skórę gładką i elastyczną.
Efekt: mistycznie uwodzicielskie, młode i promienne spojrzenie.

/s/

Podrażnia

Niestety podrażnia skórę i pieką mnie oczy, być może i fajnie nawilża ale nie jestem w stanie go używać więc pozytywnego działania nie potwierdzam. Jak dla mnie łzawienie dyskwalifikuje go jako dobry krem. Zapach troszkę wazelinowy.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Podrażnia

Przede wszystkim krem podrażnia, nawet jeśli nie dostanie się do worka spojówkowego. Poza tym nie robi nic. Mam dopiero 22 lata ale pod oczami widzę już pierwsze zmarszczki mimiczne (od mrużenia oczu). Krem nie poradził sobie z nimi ani trochę a mam wrażenie że nawet nie nawilża skóry wystarczająco bo są one coraz bardziej widoczne a gdy pomaluję się skóra wygląda na bardzo suchą. Nie polecam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Nie działa

Ten krem mam tylko dlatego, że był dołączony jako gratis do kremy Anty stresowego z Bielendy.
Nie zauważyłam, aby jaka kolwiek obietnica producenta się spełniła. Sińce pod oczami nie zmalały, nie nie zlikwidował delikatnych zmarszczek. Więc nie wiem po co kupować coś, aby tylko dla rozrywki wieczorem się posmarować.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Czy tylko moje oczy podrażnia?

Kremik ma tradycyjne opakowanie, całkiem estetyczne i o wiele wygodniejsze niż tuba. Ładnie pachnie i ma przyjemną, miodową konsystencje. Na pewno nawilża i rozjaśnia cienie pod oczami. Zmarszczek wiele nie mam, a więc nie będę wypowiadać się w tej kwestii.
Ale... okropnie podrażnia oczy. Nawet delikatna aplikacja doprowadza mnie do łez. Mam dość wrażliwe oczy, ale coś takiego zdarza się mi po raz pierwszy.

Używam tego produktu od:miesiaca

Rewelacja!!!

Krem jest fantastyczny.
Stosowalam go regularnie w zimie i zero zmarszczek wokol oczu a mialam dosc widoczne.
Naprawde super wygladzil skore, nawilzyl, nie bylo zadnych podraznien.
Teraz mam maly problem bo nigdzie nie moge kupic tego kremu w zadnej drogerii nie wiem czy wycofali ta linie ale dziwne bo kremy pojawily sie niedawno wiec dziwie sie dlaczego ich nigdzie nie ma? A krem jest na 6!

Używam tego produktu od:roku