Eveline, Magia Orchidei, Bioenergetyzujacy krem pod oczy

Eveline, Magia Orchidei, Bioenergetyzujacy krem pod oczy

Rewitalizująca pielęgnacja stworzona specjalnie dla skóry dojrzałej zwalcza wszystkie oznaki starzenia. Nadzwyczajna receptura odmładzająca Bioenergetyzującego kremu pod oczy to unikalne połączenie Ekstraktu z orchidei z aktywnie działającym Kwasem Hialuronowym, która redukuje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, głęboko rewitalizuje i nawilża. Dzień po dniu skóra wokół oczu staje się gładsza, jest intensywnie odżywiona i nasycona maksymalną dawką energii. Zmarszczki i "kurze łapki" są zredukowane, a cienie i obrzęki zmniejszone - oczy odzyskują młodzieńczy blask i promienne spojrzenie. Ekstrakt z orchidei - zawiera polisacharydy, jest naturalnym źródłem energii dla komórek skóry. Bogata dawka bioenergii wspomaga odnowę komórkową i redukuje oznaki starzenia, zapewniając witalność, jędrność i blask. Kwas Hialuronowy - silnie nawilżająca, naturalna substancja, stosowana przez dermatologów do wypełniania zmarszczek. Intensywnie wygładza, wspomaga proces tworzenia nowych komórek, nadając skórze miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość. Kompleks witamin A, E, F - głęboko nawilża i regeneruje skórę, zapewniając jej jędrność i elastyczność.
Masło Shea jak naturalne lipidy skórne przeciwdziała wysuszeniu, utracie wody i jędrności, odżywia i głęboko regeneruje. Świetlik lekarski działa kojąco, przeciwzapalnie i przeciwalergicznie, usuwa zmęczenie i podrażnienie. Niweluje obrzęki, doskonale nawilża i wygładza skórę.

Nie tego oczekiwałam od kremu pod oczy.

Muszę powiedzieć ,że dałam temu kremowi czas na obronienie się i polepszeniu jego wizerunku w moich "oczach" przez miesiąc używania. Specjalnie wstrzymałam się z recenzją ,aby nie wysuwać pochopnych wniosków. A są one takie:
- krem spełnia swoje podstawowe zadanie nawilżenia skóry pod oczami- fakt
- posiada ładny zapach, choć niektóre z Was może drażnić,
-posiada spf 15
-nawet wydajny
- dobrze się wchlania ,a konsystencja kremu jest aksamitna
Ale.....no właśnie o co chodzi z tym szczypaniem oczu po aplikacji kremu. To jest jakaś masakra . Szczypie lekko ok 1 minuty ,a potem ma się wrażenie ,że to szczypanie wchodzi głębiej...Krem w swoim składzie posiada kwas hialuronowy ,który właśnie jest odpowiedzialny za lekkie uczulanie i szczypanie . Nie polecam osobą wrażliwym tego kremu . Stąd tylko dwie gwiazdki

Używam tego produktu od: od miesiąca

Piecze i szczypie !

Słabo się wchłania, efektów działania też nie zauważyłam, ale najgorsze jest, że po aplikacji strasznie pieką mnie oczy i szczypią, a nie zdarzyło mi się to już dawno po żadnym kremie pod oczy (nawet takim z niższej półki, np. Ziaja). To nie do wytrzymania - musiałam szybko zmyć to z powiek. Użyłam może 3-4 razy. Absolutnie nie zakupię ponownie, zresztą jakoś nie potrafię zachwycić się kosmetykami firmy Eveline - to kolejny zakupiony i ponownie nieudany produkt .

oj nie

Ten krem, był dołączony do słoiczka z bioenergetyzującym kremem na dzień, jako darmowa tubka o pojemności 7 ml. Może i dobrze, ponieważ miałam możliwość wypróbowania i szczerze mówiąc to nie jestem zachwycona.
Krem ma konsystencję żelową, przezroczystą, która bardzo słabo nawilża skórę. Poza tym pozostawia taką klejącą warstwę, co nie jest fajne. aha, no i najciekawsze, u mnie co prawda nie było podrażnienia, ale oczy to mnie lekko piekły.
Ciesze się, że się skończył, nie wrócę. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Podrażnia

Krem ładnie pachnie, ma odpowiednią konsystencję, atrakcyjną cenę i ładne różowe opakowanie. Zmarszczek w okolicach oczu nie mam, pomimo skończonych 25 lat, ale wolę zapobiegać już teraz stosując kremy na takowe właśnie sprawy. Krem byłby dobry, gdyby nie fakt, że strasznie podrażnia, po ok. 10-15 min. od momentu aplikacji oczy zaczynają tak piec i łzawić, że jest to nie do zniesienia. Dodam, ze nie mam wrażliwych oczu... Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka mesięcy temu

Niestety podrażnia

Kupiłam go ze względu na świetny opis i niezwykłe właściwości, które obiecywał producent. Cena jest zachęcająca, a opakowanie przyjemne dla oka. Co prawda moja skóra nie jest dojrzała, ale borykam się od lat ze zmarszczkami i sińcami, które są wynikiem mojej dużej wady wzroku. Na początku byłam zachwycona. Krem świetnie rozświetla, wygładza, nawilża, skóra pod oczami wyglądała po prostu lepiej. Mimo wszystko uważam, że jak na krem dla cery dojrzałej nawilżał i odżywiał skórę nieco za mało. Niestety po około dwóch tygodniach stosowania zaczął niemiłosiernie podrażniać moje oczy. Rano budziłam się z zapuchniętymi i szczypiącymi powiekami, nie byłam w stanie po jego użyciu nałożyć makijażu, oczy łzawiły i piekły. Próbowałam jeszcze przez kolejny tydzień, niestety efekty były bardzo nieprzyjemne. Jeśli kogoś nie będzie podrażniał, to myślę, że może być zadowolony. Dla mnie niestety jest to produkt zbyt agresywny.

Używam tego produktu od: przez 3 tygodnie jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: część jednego opakowania

Mój ci on!

Dla mnie rewelacyjny!
Sięgajac po niego nie spodziewałam się, że będzie tak zaskakujaco dobry! Poprzednio używałam pewnego mocno reklamowanego specyfiku na te same bolączki ale tamten się nie umywa! Za o wiele mniejsze pieniadze mam efekt z wyższej półki. Skóra pod oczami wygładziła się, zmarszczki spłyciły, jedna która była moją zmorą zrobiła papa i ślad po niej zaginął. Tak samo zarysy kurzych łapek-patrzę i oczom nie wierzę! :)
Po tym kremie zmarszczki widać tylko gdy się uśmiecham-"spoczynkowych" nie mam a były już wyraźnie zarysowane. Kremik jest bardzo wydajny, (jedną kapkę można zaserwowac na całą twarz ;)), fajnie rozświetla, jest lekki, nie pozostawia tłustego filmu, ładnie przyjmuje korektor-nic mi sie nie warzy.
Nie oceniam na KWC gdyz nie rozjaśnił moich przebarwień i abstynencja od niego widoczna jest niemal od razu-ale i tak go kocham;)Używam tego produktu od:kliku mies.
Ilość zużytych opakowań: 2 duże i 3 małe

Jedną z największych zalet tego kremu jest to, że mnie nie uczula. Na palcach jednej ręki mogę wyliczyć kremy pod oczy, po których nie łzawię godzinami.
Ten jest łagodny, dość dobrze nawilża skórę wokół oczu, choć sumiennie uprzedzam, że do skór bardzo suchych będzie za słaby. Bardzo podoba mi się - zaobserwowany w całej serii z orchideą - efekt rozświetlenia.
Duży plus za SPF 15.
W towarzystwie kremu na dzień sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka 7ml