Mrs. Potter`s, Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych `Aloes`

Mrs. Potter`s, Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych `Aloes`

Mrs. Potter`s z ekstraktem z aloesu zawiera formułę bazującą na działaniu naturalnego składnika - ekstraktu z aloesu - który sprawia, że włosy regenerują się od środka. W rezultacie są dobrze nawilżone, nabierają zdrowego wyglądu, są miłe w dotyku a końcówki się nie rozdwajają. Odżywka przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolione, Citric Acid, Butylphnelyl Methylpropional, Limonene.

Naprawde dobra

Dostałam tą odżywke wzamian za wypełnienie ankiety. Niespodziewałam sie zadowolenia. Ale już po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Używam ją najpierw jako do odżywke do spłukiwania a potem nakładam jeszcze odribine na koncówki i pozostawiam. Włosy odrazu stają się gładkie i lśniące, łatwo się rozczesują i nie są napuszone. Ja jestem bardzobz niej zadowolona. Trzeba tylko używać jej zgodnie z przeznaczeniem czyli do włosów suchych i zniszczonych takie jak moje. Eekt gwaranyowany.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 0.25

wygładzenie i odżywienie włosów zauważalne od razu

Odżywkę tą otrzymałam za wypełnienie ankiety w internecie i zdziwiłam się, że odżywka za grosze może dać taki efekt. Super wygładza i dożywia włosy, dodatkow przyjemnie pachnie i nie trzeba jej spłukiwać, dzięki czemu nie zajmuje się długo łazienki ;)

Nawet, nawet

Tania odżywka, która nie dość, że ślicznie pachnie to jeszcze faktycznie wygładza i nawilża włosy. Miałam problem z poplątanymi, suchymi końcówkami, które ciężko było rozczesać.
Odżywka ekspresowo sobie z tym poradziła i używana codziennie podreperowała trochę moje zniszczone włosy.

Jej minusami jest mała wydajność (schodzi jak szalona, ale to może moja wina :) ) i pompka - ciężko trafić na sprawną w 100%.

Nie dla mnie

Po pierwsze zapach, zbyt intensywny jak kostka do WC za przeproszeniem. Wszystkie pottersy mają takie zapachy. Po drugie odżywka niefajnie działa na moje włosy. Nie chcą się układać, puszą się.. Co prawda przyjemna jest w użyciu i dobrze się "pieni" (wszystkie odżywki spłukuję), ale poza tym nic w niej ciekawego. Mąż ją męczy, bo jemu zapach nie przeszkadza, a poza tym krótkie włosy ma to dla niego żadna różnica.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie