Avon, Naturals, Honey & Almond Oil, Nourishing Face Cream (Krem do twarzy `Miód i olejek migdałowy`)

Krem z serii Avon Naturals do każdego typu cery. Nawilża i pozwala utrzymać odpowiedni poziom wilgoci w skórze, ma również właściwości odżywcze i zmiękczające.

/bw/

nie daje rady

Nie pamiętam, kiedy ostatnio Avon i nawilżanie szły w parze. Szczególnie jeśli chodzi o serię Naturals. Charakteryzuje się ona całkiem ciekawymi zapachami, co mnie przeważnie gubi i kupuję kolejny produkt, jednak po użyciu dochodzę do wniosku, że z pielęgnacją ma to niewiele wspólnego. Tak było i tym razem :)

:) produkt ma estetyczne opakowanie
:) często występuje w promocji

:( przede wszystkim nie nawilża
:( zostawia jedynie tłusto- lepki film na skórze
:( ma męczący zapach
:( lekko szczypał w miejscach, gdzie skóra jest delikatniejsza lub narażona na większe uszkodzenia

Więcej się nie skuszę na ten produkt, chociaż po raz kolejny kusi mnie jakiś inny z serii Naturals. :D

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie polecam

Jedyny plus to zapach, który po dłuższym czasie i tak zaczyna denerwować, nie widzę żadnego działania poza tym,że oblepia twarz, bardziej czuję jakbym nałożyła maseczkę niż krem.

Ilość zużytych opakowań: 1- nie skończyłam

Ok!

Zdziwiły mnie negatywne opinie dotyczące tego kremu- u mnie sie sprawdził.
+ za cenę
+ za zapach,choć trochę chemiczny
+ za konsystencję lekko żelową
+ za lekkie nawilżenie
+ u mnie wydajny (mam cerę mieszaną więc dużo kremu nie nakładam, zresztą używam kreów naprzemiennie )

Kupiłabym ponownie, ale chcę spróbować wersji z rumiankiem:)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: całe

Nie polecam tego kremu dla osób z skłonościami do wyprysków na twarzy.

Po tym kremie moja twarz zrobiła się strsznie tłusta ; <

+ładnie pachnie,
+poręczne opakowanie.

-cena,
-moja twarz zrobiła się strasznie tłusta.

Zdecydowanie nie polecam

Czytając opis produktu w katalogu pomyślałam, że warto zakupić ten krem i skusiłam się. Niestety rozczarowałam się.

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że produkty do pielęgnacji twarzy i ciała marki Avon &quot;popsuły się&quot;.

Podobnie jest z tym kremem. Konsystencja i zapach może być, ale efektów dłuższego stosowania nie zauważyłam. Prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się cudów jak za taką cenę, ale sądziłam, że chociaż jakieś efekty stosowania da się zauważyć.

Dodatkowo nie podoba mi się opakowanie - po przekręceniu folia strzępi się, co wygląda niefajnie

Kolejna tandeta z Avonu

Za każdym razem, gdy kupowałam cokolwiek w Avonie byłam rozczarowana jakością produktu. Tak też było z tym kremem, który to dostałam w prezencie.

CAłkowicie nie spełnia moich oczekiwań.
- skóra nie jest dostatecznie nawilżona,
- nałożony pod podkład powoduje powstawanie grudek i uniemożliwia rónomierne rozłożenie tego drugiego, powstaje paskudny efekt maski,
- po dłuższym stosowaniu podrażnił moją skórę.

Jedyny plus to fajny zapach, ale oznacza to, że krem naszpikowany jest substancjami zapachowymi, które są odpowiedzialne za podrażnienia, więc w sumie nie wiem, czy zaliczyć do plusów.

Ogólna porażka. Nie tylko jeśli chodzi o ten konkretny produkt, ale generalnie o całą markę.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - nie skończyłam, bo był tragiczny

całkiem przeciętny

zwykły uniwersalny krem

:( nie nawilża długotrwale, na noc nakładam grubą warstwe a i to nie pomaga jakoś bardziej mojej suchej skorze

:) niska cena

:) opakowanie ładne

jeśli ktoś ma niewymagającą skórę to polubi ten krem, jednak dla suchoskórych polecam coś innego

Używam tego produktu od: dwa miesiace

przeciętny

Mam cerę mieszaną.

Plusy:
Lekki, nietłusty, szybko się wchłania, dobra konsystencja i zapach

Minusy: brak filtra, nie nawilża dobrze mojej skóry

Ogólnie przeciętny, nic specjalnego. Więcej nie kupię, bo nie spełnia moich oczekiwań.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Fajny

Dostałam go w jakiejś ofercie dla konsultantek, oceniam z punktu widzenia osoby z cerą mieszaną, a on przeznaczony jest raczej dla suchej. Stosuję go jako krem na noc.

Ma fajną, gęstą konsystencję, więc myślę, że pewnie fajnie nawilża. Jest taki mięciutki i ma duże opakowanie za fajną kasę. Przy tym wydajny. Zapach nienachalny, takie typowe mleko i miód. Nie zatyka mi porów, skóra jest po zastosowaniu mięciutka.

Używam tego produktu od: pół roku ?

w porządku

Kremik zaczełam stosowac od jakiegos czasu codziennie i naprawde jest fajny :) nawilza skóre, ale jak sie za duzo nałozy to jest tłusta .
Szczegolnie teraz na wakacjach potrzebuje czegos co nawilzy moja skore bo jestem prawie caly czas na słoncu.
Żeby krem zaczął dzialac too naprawde trzeba go chwile uzywac :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Porażka.

Krem jest porażką, nie sprawdził się całkowicie. Uważam, że ta linia to pic na wodę, co kupię to potem płaczę. Strasznie pozapychał mi pory, powyskakiwały mi niespodzianki. Nigdy więcej nie kupię kremu z avonu, straciłam zaufanie do tej marki.
Jedynym plusem jest zapach i ładne opakowanie, ale to nie jest najważniejsze przy tego typu produktach.

Używam tego produktu od: kupiłam go kilka lat temu

Nigdy, przenigdy!

Aniołowie i wszyscy święci, co to był za krem?! Mój pierwszy produkt do twarzy z linii Naturals i teraz jestem w stosunku do nich bardzo nieufna. Zdecydowanie nie jest to krem do skóry tłustej lub nawet mieszanej. Okropnie zatyka pory, robiło mi się po nim mnóstwo krostek, do tego absolutnie się nie wchłania. Godzinę po nałożeniu moja twarz nadal była całkowicie tłusta! W efekcie musiałam go ścierać, by móc wyjść z domu. Zapach nieco drażniący, po dłuższym używaniu zdołałam do niego przywyknąć, ale niestety nie polubić. Plusem może być jego wydajność, jednak dla mnie była zmorą bo nie mogłam go zużyć przez ponad pół roku. W końcu nie mogąc już patrzeć na ten krem oddałam go mamie. Na jej suchej cerze sprawdza się trochę lepiej.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ; 125ml