Perfecta, Baby, Oliwka pielęgnacyjna

Perfecta, Baby, Oliwka pielęgnacyjna

Łagodna oliwka polecana do codziennej pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia. Starannie dobrane składniki gwarantują skuteczne, a zarazem całkowicie bezpieczne dla dziecka działanie. Oliwka zawiera olej z nasion bawełny, który nawilża i natłuszcza skórę. Ponadto odbudowuje barierę lipidową naskórka oraz koi podrażnienia i regeneruje mikrouszkodzenia skóry. Witamina E utrzymując prawidłową wilgotność naskórka zapewnia skórze miękkość i elastyczność. Produkt przebadany przez lekarzy pediatrów i dermatologów. Testowany klinicznie w Instytucie Matki i Dziecka.

cudeńko

Używam tej oliwki do demakijażu oczu i sprawdza się wyśmienicie!

Jest delikatna, nie uczula, nie podrażnia.

Świetnie zmywa pozostałości makijażu, pozostawia skórę pod oczyma nawilżoną i gładką.

Ma piękny, pudrowy zapach i wygodne w użyciu opakowanie.

Kupiłam ją, bo ma lepszy skład niż oliwki Johnsona, które składają się z samej perfumowanej parafiny, zaś ta na drugim miejscu ma olejek bawełniany i pewnie dlatego jest taka dobra.

Podsumowując jest dobra, wydajna i polska.

Dziewczyny wspierajmy rodzime kosmetyki!

Zmieniał oliwkę dla małej ponieważ oliwka z Johnsona nie była dobra dla mojej córeczki. Kupiłam ją bo ma dobrą niską cenę , ładny zapach i świetnie pomogła na ciemieniuche. Mała miała bardzo brzydką skóre na główce i na twarzy , jest też alergikiem , dwa dni stosowania i jest rewelacja.Polecam na jakie kolwiek problemy ze skórą.

Używam tego produktu od: paru dni i będe stosować dalej
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

polubiłam

Oliwka jest gęstsza i mniej lejąca niż oliwki J&J.
Ma mniej intensywny zapach i zdecydowanie przyjemniejszy. Jest też troszkę tłustsza niż Bedtime.
Szkoda, że opakowanie nie jest przeźroczyste, bo nie widać zużycia. Generalnie podoba mi się, bardziej niż Bedtime i inne oliwki J&J.
Nie uczula, skóra jest miękka, nawilżona, natłuszczona, szybko się wchłania. Nie pozostawia mazi na skórze.

Używam tego produktu od:kilku tygodni