Londa Professional, Londacare, Moisture Kicker, Conditioning Spray (Nawilżający spray do włosów)

Zapewnia natychmiastowe nawilżenie włosom normalnym i suchym. Formuła mikro-perełkowa, która zawiera olej z orzechów makademii oraz ekstrakt z grejpfruta wnika w głąb włosów, nawilża je, wzmacnia i sprawia, że łatwo się rozczesują.

Robi mi krzywdę

Odżywka już sporo czasu gości w mojej łazience, ale omijałam ją szerokim łukiem po tym, jak użyłam jej po raz pierwszy. Spowodowała uczulenie skóry głowy i tak naprawdę to tylko się z nią męczyłam. Jakiś miesiąc temu postanowiłam dać jej drugą szansę. Używam jej co jakiś czas, na zmianę z innymi odżywkami, aby się tak z nią nie męczyć jako, że nadal powoduje podrażnienie skóry. Co do nawilżenia, rzeczywiście można zauważyć bardziej miękkie i nie sianowate włosy. Lecz kolejnym minusem jest obciążenie, a co za tym idzie, częstsze mycie włosów. Dwa podstawowe minusy (podrażnienie skóry i obciążenie włosów) powodują, że odżywka zasługuje na najniższą notę.
Londa należy do koncernu Wella, który testuje na zwierzętach. Zamierzam więc całkowicie zrezygnować z ich produktów. (Niewinne słowo: testowanie oznacza trwałe kalectwo oraz śmierć zwierząt).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc