Nivea, Med Protection, Pomadka ochronna

Nivea, Med Protection, Pomadka ochronna

Pojemność 4,8 g

Pomadka skutecznie chroni wrażliwe usta przed pękaniem i wysychaniem. Dzięki nawilżającej formule z naturalnym ekstraktem z rumianku oraz olejkiem z kiełków pszenicy sprawia, że usta są zdrowe i gładkie.
- Skutecznie wzmacnia naturalne zdolności ochronne ust przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych
- Długotrwale nawilża i pielęgnuje.
- Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB (SPF 12).
Testowana dermatologicznie.

Najlepsza ze wszystkich Nivea

Była to moja pierwsza i jak się później okazało ulubiona pomadka z Nivea. Przyjemnie pachniała, fajnie natłuszczała i była dosyć wydajna. Nie barwiła ust, opakowanie miała wygodne a cena była całkiem przystępna. Efekt natłuszczenia i nawilżenia niestety utrzymywał się dosyć krótko, ale i tak najdłużej ze wszystkich pomadek tej firmy. Chętnie bym ją znów zakupiła, może bardziej z sentymentu, ale chyba została już wycofana. A szkoda bo była to najlepsza i jedyna pomadka ochronna z Nivea, która była godna uwagi.

Całkiem dobra

Jest to chyba jedyna pomadka Nivea, która w jakikolwiek sposób chroniła i nawilżała moje usta. Większośź produktów tej firmy to zwykłe średniaki. A pomadki nie robią z moimi ustami nic, niektóre sa tylko dobre na lato, ponieważ zapachy sa świetne i kolory również. Ale do rzeczy. Ta pomadka w zimie świetnie spisywała się na mrozach, była wydajna i nie mogłam się od niej oderwać. Jednak szybko schodziła z ust.. i za to minus. Nie wiem czy kupiłabym ponownie ten produkt, ponieważ znam lepsze, ale i tak nigdzie jej nie widziałam od kilku lat, więc chyba wycofali.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez okres dwóch, może trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Pozytywne!

Używam tego produktu od dłuższego czasu i jest bardzo dobry na zniszczone, popękane usta.

Zimą i jesienią przy wysokich temperaturach usta szybko się niszczą i moim zdanie najlepszym rozwiązaniem jest właśnie Med Protection! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół opakowania

najlepsza z nivea moim zdaniem :)

super produkt :) kiedys ulubioną była niebieska klasyczna pomadka :D do czasu az nie wyprobowałam tej :) zimą gdy moje usta byly w stanie krytycznym tylko ona się sprawdziła :)
+ regeneruje nawet najbardziej suche i popękane usta
+ przyjemna w uzyciu
+ dlugo utrzymuje sie na ustach
+ neutralny zapach/ smak
+ nie błyszczy sie, jest raczej matowa
+ usta nie kleja sie
+ wydajna
+ estetyczne i trwałe opakowanie

cenowo jest droższa od innych ale warto ! :)
polecam :)

Używam tego produktu od: pol roku

czemu tak wysusza ?

Na moich ustach się waży,źle się rozprowadza tą pomadkę.
Pomadka szybko wysycha i zostawia nieprzyjemne uczucie.
Nie oczekiwałam cudu ale przynajmniej jakiejś ochrony ust i nawilżenia a nie wysuszenia :(
Dziwnie szybko znika z ust pozostawiając brzydkie ślady,widoczne niestety aż za dobrze.
Niestety nawilżenia czy natłuszczenia nie widać i za to odejmuje punkty.

Myslałam że regeneruje usta a tak nie jest :(
I wcale nie jest taka tania...

Używam tego produktu od: wiosną

Taka sobie

Jedyny plus to faktor. Nie nawilża, nie działa jak lekarstwo na usta, są popękane, bolą, nawet jak się regularnie stosuje. Nie daje nawet chwilowego ukojenia, chyba, że nie ma się problemu z ustami, albo jest on niewielki.

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch, które używam jednocześnie, każde w innej torebce

nie kupię więcej

Nie jest to dobra pomadka, niestety.
Może będzie dobra dla kogoś z mało wymagającymi ustami, ale mnie przyprawiła o wysuszenie zdrowych, odpornych ust. Dzisiejsze pomadki Nivea znacznie różnią się jakością od tych sprzed kilku lat. Mam wrażenie, że są coraz gorsze.
Nie zauważyłam też, aby szczególnie nawilżała czy natłuszczała, szybko znika.
Pozostawia na ustach suchy, biały film ochronny. Bardzo wysusza wargi.
Po użyciu czuję jak się "kurczą".
Roluje się, pozostawiając białą linię w miejscu stykania się warg.
Wygląda to nieestetycznie :(
Reasumując : fatalna.

Używam tego produktu od: już zuzyłam

Nie chroni przed wysychaniem :(

Tak jak napisałam : nie chroni przed wysychaniem :(
Albo inaczej : chroni zbyt krótko,na mróz się na pewno nie nadaje ,jest po prostu za słaba żeby ochronić porządnie usta :(
Owszem ,wygodnie się rozprowadza i ma niezłe opakowanie ,za to dam punkty.
Ale pielęgnacja kiepska :( u mnie podkreśla suche skórki ....
Nie utrzymuje sie długo, trzeba często smarować i denerwuje mnie to !
Zapach na minus.Jest niewydajna przez to częste aplikowanie .
Mogłaby być tańsza ,w tej cenie są lepsze produkty do ust.

Używam tego produktu od: styczeń

Fajna, fajna

Ma ładne opakowanie, jest tania,ma "medyczny" zapach, ale podoba mi się. Najważniejsze, że działa i zapewnia długotrwałe nawilżenie w mroźne dni. Minusów raczej nie ma. A, i jest wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 1 4.8 g

najlepsza jaką miałam

Najlepsza jaka dotychczas miałam.
- nie roztapia sie przy wys. temperaturach i nie kamienieje przy niskich
- nie daje śliskiego błysku
- nawilża i lekko natłuszcza
- dość trwała, nie "znika" szybko
- BRAK wazelinow0-kremowego smaku, jakiegokolwiek brak (bardzo ważne dla mnie)
- przyjemny, bardzo delikatny zapach

Jedyną wadą, jest że efekt nawilżenia, po tym jak calkowicie zniknie z ust, nie utrzymuje sie długo, trzeba ponownie posmarować

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

wspaniała w walce z popękanymi ustami

nie widzę w działaniu roznicy między starą a nowa wersją, skłdu nie czytałam więc nie wiem czym sie różnią na pewno opakowaniem :)
dla mni ejest świetna od 9 lat zawsze po nią sięgam gdy moje usta są w opresji i normlane pomadki nie pomagają, ta przynosi znacząca ulgę juz po ok 1 dniu stosowania ciągle \"jak mi sie przypomni\".. polecam na popękane i spierzchnięte usta. do codziennej pielęgnacji polecam smakowe nivea;) bo są tańsze o parę zł od tej:) KWC

Używam tego produktu od: 9 lat, w razie potrzeby
Ilość zużytych opakowań: kilka

niveeaa

Lubie testować pomadki od Nivei . Jako nieliczne nie ulegają samozniszczeniu - nie topnieją pod wpływem temperatury i nie łamią się łatwo . Tą miałam w maju . Bardzo fajna . Usta po niej są miękkie i nie ma jakiegoś drażniącego zapachu .

Używam tego produktu od: maja