Nivea, Fruity Shine, Pomadka ochronna `Owocowa pielęgnacja` (różne rodzaje)

Nivea, Fruity Shine, Pomadka ochronna `Owocowa pielęgnacja` (różne rodzaje)

Pojemność 4,8 g

Pomadka Nivea Fruity Shine nadaje ustom owocowy zapach i subtelny kolor, długotrwale je nawilżając. Dzięki formule z ekstraktami z owoców oraz błyszczącymi drobinkami sprawia, że usta stają się miękkie.
Zawiera filtr SPF 10, chroniąc przed promieniami UVA i UVB.
Testowana dermatologicznie. Dostępna w trzech smakach: Strawberry, Cherry, Dragonfruit.

Super

Bardzo dobry produkt, bardzo dobra pomadka, piękny owocowy zapach, ładne opakowanie, sama pomadka dobrze nawilża, chroni, zostawia po sobie delikatny kolor, ale jest to bardzo dziewczęce i uważam tylko dodaje uroku każdej z nas. Ogólnie bardzo dobry kultowy produkt godny uwagi

Najlepsza!

No to jest sztos wśród pomadek! Świetny produkt w świetnej cenie. Jako jedna z nielicznych spełnia swoje zadanie, czyli pięknie nawilża i chroni przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, bardzo delikatnie podkreśla kolor ust, pachnie rozkosznie i jest trwała! Warto mieć ją w swojej torebce. Jest bardzo wydajna!

Fajna

Lekka, przyjemna i kolorowa.
Delikatnie podkreśla kolor ust, do tego apetycznie pachnie i przede wszystkim spełnia swoje zadanie. Dobrze nawilża i chroni usta przed warunkami atmosferycznymi.
Nadaje się również do nałożenia jej na ulubioną szminkę w podobnym odcieniu.
Super produkt w dobrej cenie.

Od lat w mojej torebce

Nie wyobrażam sobie jesieni i zimy bez pomadki nivea w torebce czy kieszeni kurtki. Jest to dla mnie kultowy kosmetyk, który dba o pielęgnację moich ust na co dzień. Piękne zapachy, pyszne smaki, wiele wariatów kolorystycznych - od bezbarwnych po te lekko barwiące - wszystkie w zależności od tego na co mam ochotę są rewelacyjnie. Poza zapachem i smakiem, bardzo ładnie nawilżają usta i pomagają je chronić przed niskimi temperaturami, wyszeniem i wiatrem. Dobrze też radzą sobie z regeneracją - ale lekko wysuszonych ust, niestety w przypadku dużej ilośći suchych skórek trzeba sięgnąć bo cięższy kaliber za co niestety jedna gwiazdka mniej.

Mogłoby być lepiej

Nivea to nivea, ale niestety tym razem się zawiodłam. Pomadka ładnie pachnie i wygląda i to na tyle. Nie jest wydajna, szybka się "zjada" przez co trzeba co chwile się nią smarować i zostawia ślady na kubku.

10/10

Kupiłam ją pierwszy raz dlatego bo chciałam spróbować innej niż tą co kupowałam zwykle. To był mój strzał w dziesiątkę, od tamtej pory kupuję ją zawsze gdy jestem w sklepie, świetnie pielęgnuje usta gdy pogoda się pogarsza.

CZEMU?

Nawet nie będę się rozpisywała, bo szkoda słów na tę pomadkę. Nie rozumiem jak można uznać, że ona nawilża. Na początku też tak myślałam, ale teraz wiem, że to było jedno wielkie złudzenie.
Pomadka może jest dobra dla osób, które mają usta w dobrej kondycji i przez jej konsystencję może tworzyć skafander ochronny.
Ale to co ta pomadka zrobiła z moimi ustami w chwili kryzysu, to pogrom.
Wystarczyło, że miałam kilka drobnych pęknięć naskórka od zimna... Dostałam strasznego podrażnienia i zaczerwienie w okolicach ust, jakby mnie pszczoła ukąsiła.
Co więcej mam wrażenie, że pod warstwą tej pomadki (strasznie tłustą i klejącą) skóra się dusi i strasznie wysusza.... O zgrozo... Jeżeli mam jej używać, to jako sybstytut błyszczyka, ale na pewno nie jako pomadkę ochronną

mniam mniam

Uwielbiam wszytskie pomadki NIVEA, przetestowłam już ich wiele, pewnie dlatego, że je wciąż gubie :) Pomadka spełnia swoją funkcję - nawilża, lekko koloryzując usta co mi nie przeszkadza.

hit

te pomadki to absolutny hit. uzywam ich odkad bylam dzieckiem i moje dzieci tez bada ich uzywac. zawsze skuteczne,m szybko nawizlaja i regeneruja skore, nie podrazniaja popękanych ust, niesamowicie pachną i nadają przyjemny dla oka połysk

Przyjemna

Oceniam wersję truskawkową
Zapach obłędny! ;) Faktycznie nawilża usta i nadaje im delikatnego koralowego odcienia. Po użyciu usta wydają się być zadbane i pełne. Cena ok, dostępność również . Polecam

Nawilża i nadaje blask

Miałam kilka pomadek z tej serii, najbardziej zapadły mi w pamięć truskawkowa i arbuzowa. Ta pierwsza głównie za niesamowity zapach a druga za zapach i piękny kolor. Pomadki nawilżają usta, pozostawiają po sobie blask wraz z niewielkim kolorem. Niestety ale szybko się zjada (wina lekkiej formuły). Nie odżywia na długi czas ale za tą cenę jest ok. Dosyć wydajna.

Straszna tandeta

Kto nie używał prawdziwego balsamu do ust o dobrym składzie ten będzie używał czegoś takiego. Miękki sztyft, który dosłownie rozpływa się nawet pod wpływem ciepła rąk w kieszeni jest nieestetyczny, źle wyprofilowany i z czasem zmienia zapach na zjełczały. Pomadka nadaje lekko czerwonej barwy ustom, ale niestety jej nadmiar osiada w kącikach ust. Wiele osób się nią zachwyca, ale dla mnie to zwykła drogeryjna tandeta jakich wiele.Suszy usta, podkreśla ich suchość i spierzchnięcie zamiast nawilżać. Nie polecam.