Barwa, Miss, Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci oliwkowy z ekstraktem z shiitake (stara wersja)

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci, szczególnie polecany dla skóry wrażliwej i podrażnionej. Zawarte w nim naturalne wyciągi z owocu drzewa oliwnego i azjatyckiego grzybka shiitake dostarczają skórze witamin i soli mineralnych, wspomagając odnowę naskórka. Alantoina wygładza i łagodzi podrażnienia. Systematyczne stosowanie sprawia, że skóra odzyskuje naturalną miękkość i elastyczność.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol,Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, PEG 100 Stearate, Propylene Glycol, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Lanolin, Butylene Glycol, Olea Europaea Extract, Glycerin, Lentinus Edodes Extract, Allantoin, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Citric Acid, 3-Methyl-4-( 2,6,6-trimethyl-2-cyclohexen-1-yl)-3-buten-2-one, Benzyl Salicylate, 2-(4-tert-Bytylbenzyl)propionaldehyde, Citronellol, Hexylcinnamaldehyde, Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde, d-Limonene, Linalool.

/bw/

Warto kupić

Świetny krem! Skóra po nim jest zadbana, ma fajną konsystencję, genialną cenę, jest wydajny, ma śliczny zapach, skórki przy paznokciach są wygładzone. Z czystym sercem mogę polecić. :)

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

Skóra po nim nie piecze !

Same plusy ma ten krem.

+ Tylko po kremach z firmy Barwa sucha skóra dłoni nie piecze.
+ Dłonie nie kleją się, można zaraz wracać do pracy.
+ Nawilża i natłuszcza.
+ Bardzo szybko się wchłania
+ Opakowanie można nosić w torebce, nie zdażyło mi się jeszcze go wylać.
+ Przyjemny zapach.
+ Można zastosować na noc jako maseczkę.
+ Łatwo dostępny i tani.

Ilość zużytych opakowań: Dużo Oliwkowego - dla mnie najlepszego z kremów do rąk.

Do częstego używania

Od 7 lat pracuję w papierach, a papiery = kurz i konieczność częstego mycia rąk. Ten krem w tych warunkach sprawdza się idealnie. Nie pozostawia tłustej warstwy, więc chwilę po posmarowaniu rąk można łapać za długopis czy klepać w klawiaturę i nic się nie będzie ślizgało. Nie ma problemu ze zmyciem i wysuszeniem rąk suszarką (przy czerwonym Garnierze, który zasadniczo jest najlepszy do regeneracji jest właśnie ten problem). Jeżeli ktoś przebywa w warunkach, w których często musi myć ręce, to jest idealny. Na powietrzu sprawdza się najlepiej wiosną i jesienią. Dla suchej skóry na zimę jest za słaby, a latem można mieć wrażenie, że jest odrobinę za ciężki, ale to kwestia indywidualna.

Używam tego produktu od: 5-6 lat chyba
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Dziwny

Gęsty, szybkowchłanialny, wydajny. Pachnie dość intensywnie, na pewno nie oliwkami, ale przyjemnie. Niestety skóra jest po tym kremie straszliwie "tępa", niby gładka a jednocześnie napięta. Nawilża słabiutko, nieraz odnoszę wrażenie, że wręcz wysusza. Nie ufam mu i dosmarowuję się Garnierem. Taki półśrodek. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

średni

Jestem maniaczką kremów do rąk, mam je wszędzie- torebka, kuchnia, łazienka, mój pokój. Mam suche dłonie dlatego ten kremik jest dla mnie troszeczke za słaby, moja mama natomiast nie narzeka. Krem ładnie pachnie, szybko sie wchłania.
Nie jest to mój KWC ale zły nie jest. Ktoś kto nie ma problemu z przesuszonymi dłońmi będzie zadowolony. Plusem jest również cena i to, że krem jest wydajny.Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań:duuużo