Clarins, Wonder Length Mascara (Tusz wydłużający do rzęs)

Clarins, Wonder Length Mascara (Tusz wydłużający do rzęs)

Maskara z małą szczoteczką, która już po pierwszym nałożeniu wydłuża, rozdziela, podkręca i nadaje głęboki kolor. Dostępna w trzech odcieniach: czarny, brązowy, fioletowy.

Cena: 23EUR / 7ml

najlepszy tusz

najlepszy tusz jaki do tej pory mialam
naprawde wydluza, a to jest wlasnie to czego moim rzesom trzeba
dlugo sie trzyma, latwo zmywa, nie podraznia
jedyny minus to cena, ale jest wydajny wiec warto
polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Ładne opakowanie.

Kupiłam ten tusz z uwagi na jakość marki, pochwały pani w perfumerii i piekne opakowanie. Nie ejst zły - ale jest bardzo przecietny, za 100zł zdecydowanie bardziej sensownie będzie kupic Lancome lub Diora. Ten tusz poza pięknym opakowaniem które zdobi toaletkę (mój tusz ma kolor opakowania czerwony) nie robi nic poza tym. Mam ładne, długie rzęsy, on minimalnie je wydłuża, nie sklejając ich...ale nic poza tym. Nie polecam.

Używam tego produktu od: pol roku

nawet bardziej niż OK :)

Ja powiem, że ten tusz jest nawet bardziej niż OK, jest świetny :)
Przynajmniej dla moich rzęs - są już z reguły długie i proste jak druty.
Przetestowałam już chyba z tysiąc maskar do rzęs i z całą pewnością stwierdzić mogę, że ten akurat tusz pięknie je wydłuża ( chociaż i tak są długie,ale przy tej maskarze efekt jest po prostu niesamowity !), dokładnie tak jak obiecuje producent, a u mnie - przede wszystkim fantastycznie podkręca.
Podwinięcie moich rzęs zawsze było dla mnie problemem i nie mogłam zapomnieć o zalotce, a tu... proszę - rzęsy pięknie wywinięte do góry i rodzielone - nie potrzebuję ich rozczesywać po pierwszej warstwie i na końcu wytuszowania,co przy innych tuszach robić musiałam :)

Nie wiem jak z objętością,czy dodaje objętości rzęsom.... tu się nie wypowiem, ponieważ nie lubię jednak teatralnie mocno pogrubionych rzęs, bo na moich powiekach wtedy wydają się mocno ciężkie.
Ale po wytuszowaniu tą maskarą moje rzęsy są jakby gęściejsze, faktycznie. Może to zasługa dziwnej cieniutkiej szczoteczki, która z początku może kojarzyć się z posiadającym żłobienia patyczkiem, ale to chyba właśnie ta śmieszna budowa szczoteczki powoduje rozczesanie każdej rzęsy z osobna i podkręcenie jej pięknie do góry.W moim przypadku wywinięcie rzęs po tym tuszu utrzymuje się cały dzień :)

Reasumując - tusz godny polecenia dla osób oczekujących bezproblemowego wytuszowania i wydłużenia, rodzielenia każdej rzęsy , jest to prawdziwa rewelacja dla osób oczekujących podwinięcia rzęs przy pomocy tuszu,a nie zalotek (co z kolei przy niewielu tuszach zdaje egzamin, prawda?) :)
Polecam ! Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ok. 4 miniaturki i 1 pełnowymiarowy produkt.

ok

Zgłosiłam więc oceniam. Mam maskarę w kolorze brązowym, w czerwonym opakowaniu (nowe jest srebrne jak widać na zdjęciu). Tusz rzeczywiście ładnie wydłuża jak obiecuje producent. Szczoteczka ma bardzo krótkie włosie, jeszcze się z taką nie spotkałam. Trzeba przeciągnąć kilka razy dla uzyskania dobrego efektu. Raczej nie pogrubia co przy moich słabych rzęsach daje naturalny efekt. Ogólnie polecam przy grubszych rzęsach gdy zależy nam tylko na wydłużeniu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego