Adidas, for Women, Action 3 Sensitive, Dezodorant antyperspiracyjny w kulce dla skóry wrażliwej

Adidas Action 3 Sensitive dla skóry wrażliwej z łagodzącym wyciągiem z aloesu to wysokiej jakości dezodorant antyperspiracyjny, który wchłania pot z powierzchni skóry. Hamuje proces pocenia się - zapewnia 24-godzinną ochronę przed poceniem się, dzięki aktywnym składnikom antyperspiracyjnym. Wchłania pot, jeśli tylko pojawi się on na powierzchni skóry. Antybakteryjne właściwości zapewniają ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i zapewniają świeżość.
Dezodorant w kulce z systemem dry max system i anti-whitening.

okropny

Zapach ok, ale okropnie podrażnia, swędzą mnie po nim pachy a nie mam niewiadomo jak wrażliwej skóry pod pachami. Nie polecam, straszny niewypał i cieszę się, że już się skończył.

Wyjątkowy koszmar!

Doskonale pamiętam ten dezodorant.

Niesamowicie swędziała mnie po nim skóra.

Na bluzkach zostawiał paskudne ślady.
Mam niebieską bluzkę, która po kilku praniach (!) nadal ma ohydne białe plamy pod pachami!

Paskudne świństwo.

nie sprawdził się

+ ładny zapach
+ łatwo dostępny
+ poręczne opakowanie
+ miły zapach

- długo wysycha
- na mnie niestety kompletnie nie działa, z każdym dniem używania go było coraz gorzej, wręcz miałam wrażenie wzmagania pocenia; na pewno już nie kupię

Średni

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Jednak ja oceniam go średnio:
- zapach jest bardzo przyjemny
- chroni całkiem dobrze
- nie podrażnia skóry

Ogromnym minusem jest to, że wysycha bardzo, bardzo długo. A kiedy rano się spieszę to ciężko z tym. Formuła szybkiego wysychania zapewniona przez producenta nie sprawdza się zupełnie. Znam inne drogeryjne kulki, które w porównaniu do tej wysychają błyskawicznie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

koszmar :(

Kupiłam ten produkt na promocji w SP - dwa za cenę jednego. Używałam pod koniec zimy i było nawet okej. Natomiast wiosną kiedy codziennie rano zaczęłam depilować pachy (zimą depilowałam je wieczorem) a następnie używać tego dezodorantu to była jedna wielka masakra... Miałam rany pod pachami, zaczerwienienia, strupki... Żaden dezodorant nie wywołał u mnie takich podrażnień jak ten. Oddałam mamie.

poprostu świetny

po wypróbowaniu wielu nieskutecznych antyperspirantów postanowiłam wybrać firmę typowo sportową, mając nadzieję że ta stworzy lepsze produkty do ochrony przed potem i tym razem nie zawiodłam się, antyperspirant naprawdę bardzo dobry, skuteczny, zapach super, delikatny i odświeżający, łatwy w użyciu, wydajny i za rozsądną cenę

Plusy:
* - wspaniały zapach
* - efektywny
* - odświeżający

Minusów brak

Prawie idealny

Na dezodorant skusiłam się po wielu namowach zadowolonych użytkowniczek i nie zawiodłam się.

Dezodorant świetnie chroni przed wilgocią, ładnie pachnie - zapach ten utrzymuje się przez cały dzień. Równocześnie nie wybija się na pierwszy plan, jest dyskretny, a ja czuję się komfortowo.

Nie pozostawia białych śladów na ubraniach.
Z potem radzi sobie świetnie - czasem nie daje rady, ale są to sporadyczne przypadki przy naprawdę dużym wysiłku lub ekstremalnych upałach.

Wysycha dość wolno, ale dla rezultatów, jakie daje jestem skłonna czekać ;)
Nie podrażnia skóry po depilacji.

Po kilku tygodniach stosowania zaczął mnie podrażniać, skóra była zaczerwieniona i szczypała, odstawiłam go na parę dni i potem już nigdy nie miałam z tym problemów.

Opakowanie poręczne, wygodne, podoba mi się.

Daję 5 gwiazdek, bo nie spotkałam się z równie dobrym dezodorantem drogeryjnym.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

delikatny ...

Jest dla mnie prawie idealnym antyperspirantem gdyż;
+zmienia zapach potu
+nie miesza sie z perfumami
+utrzymuje sie u mnie koło 16 godzin(!)
+tani
+wydajny
+nie daje uczucia lepkości

Jedynym minusem jest fakt, iż długo schnie, ale mi to nie przeszkadza , gdyz i tak po porannej kąpieli uzywam go , a nastepnie jem sniadanie, zmywam odzywke z włosów, myje zęby, prostuje włoski , a dopiero potem sie ubieram .

Używam tego produktu od:3miesiące