Bebe Young Care, Soft Deo Balsam roll-on (Antyperspirant po depilacji w kulce)

Bebe Young Care, Soft Deo Balsam roll-on (Antyperspirant po depilacji w kulce)

Antyperspirant Bebe Young Care Soft Deo Balsam zapewnia niezawodną ochronę przez 24 h przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Formuła apres shave z alantoniną jest wyjątkowo delikatna, idealnie nadaje się po goleniu lub depilacji.

/bw/

Bardzo przyjemny i delikatny

Antyperspirant był dołączony jako gratis do żelu do mycia twarzy więc brałam nawet się nie zastanawiając jaki to i czy dobry. Jednak nie zawiodłam się, produkt dość przyjemny, bardzo przyjemny zapach, delikatny, subtelny. Chroni w codziennych sytuacjach, jednak nie jest bardzo mocny, na ciężkie i stresujące dni na pewno się nie nadaje, jego wielkim plusem jest to że łagodzi podrażnienia a na pewno nie podrażnia po depilacji, co u mnie jest nagminne.. Jednak nie spełnia obietnic co do opóźnienia odrastania włosów, nie zauważyłam żadnej różnicy. Nie wiem czy łatwo go dostać w normalnej ofercie, nie przypominam sobie by widzieć go na półce solo.
Ogólnie polecam, przyjemny i w niskiej cenie.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

pozostawia białą warstwę

Do zalet tego antyperspirantu mogę zaliczyć przyjemny zapach,zbytnio nie gryzący się z wodą toaletową,dość dobrą ochronę przed potem i brak podrażnień po depilacji.

Niestety ten kosmetyk ma wady,które go u mnie dyskwalifikują-bardzo długo schnie i pozostawia taką białą warstwę,która się osypuje(a właściwie to ja ją ścieram bo mnie denerwuje:)Nie wiem-może trafiłam na jakieś felerne opakowanie,ale i tak nie kupię,żeby to sprawdzić.

Używam tego produktu od:prawie 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

nie jest zły...

aczkolwiek nie najlepszy ;)

Kupuję ten antyperspirant,bo podoba mi się zapach i nie podrażnia skory po goleniu.
Ponadto nie mam zbyt dużych problemów z poceniem się i jakoś sobie radzi.
Faktem jest, że dość długo wysycha, ale zostawia przyjemną warstwę na skórze, która chroni i nie niszczy ubrań.

Daleko mu do KWC,ale jest tani, często w promocjach i zestawach i dlatego kupię zapewne kolejne opakowanie :)

ma coś w sobie ;)

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

średniak

Zacznę od pozytywów:
+ faktycznie, idealny po depilacji - zero podrażnień, szczypania, pieczenia, a czesto mam z tym problemy
+ delikatny, nie narzucający się zapach

A wady:
- po nalożeniu trzeba było naprawdę długo czekać, że by dobrze wysechł - zdarzało się, że i dwadzieścia minut; nie ma rano tyle czasu, a nałożenie ubrań wcześniej kończyło się fatalnie - skóra zaczynała się kleić, ubranie również
-niestety ochrona prze poceniem się też nie idealna, tak na 3,5 ( a stosowałam niedawno,zimą, myślę że latem byłoby dużo gorzej).

Także działanie łagodzące jak najbardziej na plus, ale średnia ochrona i niewielki komfort stosowania sprawia, że nie mogę dać więcej niż 3*. I nie kupię więcej.

Używam tego produktu od:kilka tyg.

Po depilacji niezastąpiony

Bardzo dobry antyperspirant.
Rewelacyjnie łagodzi wszelkie podrażnienia po depilacji i nie tylko. Nie uczula. Ma śliczny, delikatny zapach, który przyzwoicie trzyma się kilka godzin (nie cały dzień). Chroni przed potem całkiem skutecznie, choć nie jest to idealna ochrona. Opakowanie jest poręczne, wygodnie się używa tego antyperspirantu. Schnie dość długo i ma tendencje do brudzenia ubrań, ale jestem skłonna mu to wybaczyć ze względu na łagodzenie podrażnionej skóry. Jeśli się dostatecznie długo odczeka z nałożeniem ubrań po jego zastosowaniu to nie ma problemu. Ponadto jest wydajny i w przyzwoitej cenie.

Używam tego produktu od: zaczęłam używać 3 miesiące temu przez 1,5 miesiąca

spoko kosmetyk

ślicznie pachnie , nie podrażnia skóry pod pachami, ogólnie się po nim nie pocę i utrzymuje się ładny zapach przez duzszy czas ;)
p.s a plamy to się będą robić zawsze, chociaż ze nie wiem jaki go by się nie używało . trzeba po prostu po posmarowaniu odczekać kilka minut aż zaschnie.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

ładny.. zapach

Bardzo fajny antyperspirant o świeżym zapachu.
Utrzymuje się cały dzień na skórze, zapach nie walczy z perfumami ,w dodatku niezacinająca się kulka.

Jedynym minusem jest ....wielka żółta plama na bluzkach, której się nie do odprać...

ech...a wydawał się byc idealny...

Używam tego produktu od:2 miesiące