Fitomed, Krem półtłusty tradycyjny (stara wersja)

Fitomed, Krem półtłusty tradycyjny (stara wersja)

W kremie zastosowano składniki o działaniu stymulującym i `ożywiającym` naskórek oraz koenzym Q10. Woda lawendowa, olejek lawendowy, wyciąg z lawendy pobudzają miejscowe ukrwienie. Wyciąg z żeń - szenia oraz koenzym Q10 `odmładzają` komórki, zwiększając ich zapotrzebowanie na tlen. Mieszanina oleju winogronowego, z kiełków pszenicy, migdałowego oraz masło shea stanowią bogate źródło NNKT, fosfolipidów, lecytyn, witamin A, E i D. Polecany do cery zmęczonej, mieszanej, wymagającej dotlenienia i `ożywienia`.

Świetny!

Bardzo przyjemny krem, konsystencja zupełnie inna od kremów dostępnych powszechnie w drogeriach, kojarząca się z lekkim puchem bądź musem. Na mojej mieszanej skórze najlepiej sprawdza się jako krem na noc, świetnie regeneruje skórę twarzy. Na dzień sprawdzałby się świetnie w zimie; wchłania się szybko, zostawia lekko błyszczącą warstwę. Nie zauważyłam, żeby zapychał pory skóry. Pachnie dosyć intensywnie lawendą, mnie osobiście to odpowiada. Używałam go także pod oczy i na powieki, nie podrażnił delikatniejszej w tych miejscach skóry. Skład kremu jest bardzo bogaty, stosunek ceny i jakości - rewelacyjny. Produkt wart polecenia!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca