Nivea, Deodorant, Happy Time Spray (Antyperspirant z wyciągiem z bambusa w sprayu)

Happy Time gwarantuje 24-godzinną, skuteczną ochronę oraz nieustające uczucie świeżości. Jest to możliwe dzięki specjalnej formule, która stopniowo uwalnia kapsułki zapachu na skórze, jednocześnie pielęgnując ją z pomocą mleczka bambusowego.
Wyjątkowość zapachu Happy Time polega na unikalnym połączeniu nut owocowych, kwiatowych, orientalnych i drzewnych. Odnajdziemy w nim aromat pomarańczy i grejpfruta oraz kombinację konwalii z brzoskwinią i owocami egzotycznymi, natomiast ciepła całości dodają wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.
- Energetyzująca świeżość przez cały dzień,
- Wyciąg z bambusa i zapach kwiatu pomarańczy,
- 24h ochrona antyperspirantu,
- Nie zawiera alkoholu,
- Produkt przebadany dermatologicznie.

Skład: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Parfum, Persea Gratissima Oil, Tocopheryl Acetate, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Octyldodecanol, Butyloctanoic Acid, Propylene Glycol, Aqua, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin (07.10.2010).

ten zapach!

poza tym, że zapach jest super, to jest on tak intensywny, że rzeczywiście gdy wydawało mi się, że powinnam zaraz poczuć jakiś nieprzyjemny zapach to ja tymczasem wyczuwałam ten orzeźwiający cytrusowy dezedorant. i za to daje tak dużo gwiazdek. w porównaniu do innych wersji zapachowych, które wypróbowałam (a było ich kilka) to tylko ten zapach przebijał się na tyle, że pot nie był wyczuwalny.

Zapach cudo, ale nic poza tym

Antyperspirant z Nivei kupiłam od razu po powąchaniu! Niesamowicie "świeży", naprawdę przyjemny zapach! Ale tu kończą się jego zalety...

+zapach! chyba najlepszy z jakim się do tej pory spotkałam- orzeźwiający, przyjemny, od razu dodaje energii rano! w sumie pomimo działania stosowało mi się ten antyperspirant całkiem przyjemnie :)
+dostępność

-ochrona przed potem na jakieś 2h- tragedia!
-zostawia białe ślady
-wolno wysycha
-za wysoka cena
-niewydajny

Produkt polecam osobom lubiącym energetyzujące zapachy, ale raczej w roli perfum, bo jako ochraniacz przed potem nie sprawdza się.

Używam tego produktu od: przez 2 tygodnie

ach ten zapach

kupiłam go skuszona zapachem , poza tym był on wtedy w promocji a serie Happy Time lubie, miałam też z niej balsam no i oczywiście żel pod prysznic. z tego co wiem obecnie nie ma już go w sprzedaży

jego plusy
- cena ok 10 zł
- wydajny
- fajne i wygodne opakowanie
- zapach idealny na wiosnę i lato
- chroni przed przykrym zapachem
- nie robi plam

minusy;
- nie chroni 24 h

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

tylko zapach....

skusił mnie zapach i promocja w drogerii. niestety, nie spelnia on swoich podstawowych funkcji. Zostawia biale slady na ciele i ubraniach, nie chroni przed potem. i to juz go dyskwalifikuje. dodtkowo podraznil mi skore po depilacji;/

nie polecam ! !

Używam tego produktu od: KROTKO
Ilość zużytych opakowań: Nie cale jedno.

przyjemny zapach

Kupiłam skuszona takim świeżym, pobudzającym zapachem.

Zapach - bardzo ładny, odświeżający jednak nie utrzymuje się na mojej skórze - po 1-2 godzinach już go nie czuć na skórze

Ochrona przed poceniem - właściwie bardzo słaba. Nie mam problemów z nadmierna potliwością i dlatego zdziwiłam się,że po około trzech godzinach skóra pod pachami robi się taka nieprzyjemnie wilgotna.

Nie zauważyłam, żeby dezodorant pozostawiał białe ślady i to jest dodatkowym plusem.

Ogólnie poza zapachem i tym,że jak dotąd nie zauważyłam,aby plamił ubrania nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli ochrony przed poceniem takiej jak oczekuje od antyprespirantu dlatego zużyję go jako dodatek do jakiegoś bezzapachowego anty i z pewnością więcej się nie pokuszę na ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

Zadowalający.

W porównaniu do Energy Fresh wypada słabo, ale ogólnie nie jest źle :)

+ Ładny, świeży zapach i to jest dla mnie największy atut tego produktu - zapach wprawia w dobry nastrój, jest świetny na lato.
+ Szybko się wchłania i wysycha na skórze.
+ Nie pozostawia białych śladów na ubraniu.
+ Ładne, wygodne opakowanie.
+ Niska cena.
+ Całkiem wydajny.

- Słabo chroni przed potem, po kilku minutach skóra jest już wilgotna, nie ma mowy o 24 godzinnej ochronie.
- Zapach krótko się utrzymuje.
- Czasem podrażnia i po jego zastosowaniu piecze skóra.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bardzo dobry

Uwiódł mnie zapach,
ale skuteczność ochrony przed poceniem także działa

uprawiam sport, jestem narażona na wysiłek fizyczny,
a Nivea mnie przed tym chroni
(używałam także serii Angel Star)

w porównaniu do Fa, oraz niektórych Rexon, ten naprawde mnie zadowala : )

Prawie idealny

Śliczny zapach to z pewnością duży plus. Długo utrzymuje się na ciele i całkiem nieźle radzi sobie z potem. Dlaczego prawie idealny? Po kilku godzinach trochę mi mokro, choć mimo wszystko zapach się utrzymuje. Ideału szukam dalej, mam nadzieję, że jeżeli wrócę do niego za jakiś czas okaże się skuteczniejszy.

Używałam tego produktu: kilka miesięcy temu

4+ , prawie KWC;)

Moim zdaniem produkt rzeczywiście chroni przed potem przez długi czas- przetestowano na weselu w 30-stopniowym upale;)
Bardzo ładnie pachnie, zapach utrzymuje się dość długo, nie gryzie się z perfumami.
Jedyny minus tego antyperspirantu- trochę zostawia białe ślady...nie aż takie, jak niektóre dobrze mi znane, ale jednak troszkę...i za to właśnie dostaje ode mnie 4+, a nie 5 :)
Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku

Średni

Jeżeli chodzi o ochronę 24 h, to ten produkt nie spełnia swojej roli w tym zakresie. Jeżeli chodzi o zapach, to jest on całkiem przyjemny, chociaż spotkałam sie z lepszymi. Nie zostawia białych plam, co jest jego atutem.
Podsumuwując, produkt średnio udany i raczej więcej go nie kupię.