Mollon Cosmetics, Matt Cream Foundation (Fluid matujący w kremie)

Mollon Cosmetics, Matt Cream Foundation (Fluid matujący w kremie)

Perfekcyjny efekt matujący - nadaje skórze nieskazitelną gładkość.

Zapewnia idealne krycie, maskuje przebarwienia.

Zapewnia działanie pielęgnacyjne, zawiera: wit. A, C, E, D - pantenol, kwas hialuronowy.

Polecany dla osób z cerą wrażliwą i skłonną do alergii.

Łatwe i równomierne krycie dzięki nowej formule wody zawartej w silikonie.

Nie zatyka porów, umożliwia oddychanie skóry.

Dostępny w 5 odcieniach.

świetny

Jestem bardzo blada, i bardzo lubie kolor mojej skóry, ciężko jest mi znaleść tak jasny kolor, a z tych dostępnych 5 kolorów, nr 3 najjaśniejszy pasuje mi idealnie.

+jest lekki, nie przykryje krostek ale ładnie wyrównuje koloryt
+konsystencja dość rzadka, ale łądnie się rozsmarowywuje i nie pozostawia smug
+matuje
+długo utrzymuje sie na skórze

-zapach mógłby być przyjemniejszy
- opakowanie choć bardzo estetyczne nie jest najlepsze, pompka nigdy nie dozuje końcówki fluidu, i musze go wygrzebbywać czymś

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Moja druga skora!

Od tego podkladu wszystko sie zaczelo.fascynacja ta firma.Jestem pelna uznania za ten wspanialy podklad.Jestem maniaczka kwasow ,ktore stosuje regularnie na moja skore.Nie jest idealna od jakiegos czasu,tradzik,przebarwienia,zaczerwienienia.Stosowalam praktycznie wszelakie podklady z najwyzszych polek.takze z serii profesjonalnych medycznych.Zaznaczam ,ze podklad nakladam zawsze czystym pedzlem.nigdy Palcami.Dotychcasowo dlugo bylam wierna Lancome ,jednakze Mollon uzekl mnie swoja niezawodnoscia.
Estetyczne opakowanie,higienicznie aplikowanie podkladu za pomoca pampki.Elastyczny nie tworzacy efekt maski,nawilza doskonale i daje matowe wykonczenie.Gasi moja skore,jakby dzialal lekko gohaca na stany zapalne.Po 2 tygodniach stosowania moje wypryski zniknely.Podejzewam ze to dzialanie kwasu hilarunowego.
Wada to zbyt mala gama kolorystyczna,musze zawsze kupowac 2 kolory i mieszac.

Używam tego produktu od: 2 miesiaecy

polecam

Używam go od ponad roku i jak dla mnie jest naprawdę świetny.Mam jasna, skłonna do podrażnień skórę ,a po przetestowaniu wielu fluidof ten jeden nie wysusza mi skóry i jestem skłonna stwierdzić,że nawet ja pielęgnuje:)
Używam codziennie!
Minusów brak:)
zużytych opakowań: Dwa 30ml

Bardzo Dobry

Mam odcien nr. 3 ktory idealnie pasuje do mojej jasnej cery:).Plusy: jasny odcień, matuje na długo, dobrze kryje, ma dobra konsystencje, wydajny. Minusy: zapach(naszczescie znika z czasem), trzeba szybko go nałożyć ponieważ pozostawia smugi.
Zaznaczam że nie wiem czy kupie ponownie ponieważ mam zamiar spróbować czegoś innego:)Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1