Profis-Fryzopol, Scandic Plus, Protein Mask (Odżywka z proteinami jedwabiu)

Profis-Fryzopol, Scandic Plus, Protein Mask (Odżywka z proteinami jedwabiu)

Maska - odżywka przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Zawiera proteiny jedwabiu, które wnikając we włosy odżywiają je i nawilżają. Dodatkowo sprawiają, że włosy są bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Odżywka zapobiega elektryzowaniu się włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Włosy stają się miękkie i lśniące.

jestem na tak

Przy regularnym stosowaniu, odżywka nadaje włosom piękny połysk, utrzymuje je w dobrej kondycji, sprawia, że lepiej się je rozczesuje i szybciej regenerują się po farbowaniu.

Plusy

ekonomiczne opakowanie
opakowanie starcza na bardzo długo
rozsądna cena
gładkie, jedwabiste włosy
ułatwione rozczesanie po myciu włosów

minusy

zbyt lekka konsystencja, może spływać z włosów

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 50 opakowań

poprawna odżywka

Maskę kupiłam ponieważ w sklepie nie mieli akurat na stanie mojej ulubionej firmy Stapiz. Wzięłam na spróbowanie małe opakowanie, które jest ihmo bardzo wydajne. Konsystencja jest w sam raz, gęsta, nie spływa z włosów. Na raz wystarcza mała ilość, bo większa obciąża włosy i szybciej się przetłuszczają.
Zapach jest neutralny - mydlany, przyjemny, na włosach coś tam czuć. Ułatwia rozczesywanie, końce są ładnie wygładzone. Niestety efekt jest bardzo delikatny, gdy moje włosy potrzebowały mocniejszej pielęgnacji w sezonie zimowym musiałam sięgnąć po coś innego. To dobra odżywka do stosowania na co dzień, ale trzeba mieć inny produkt do regeneracji włosów raz w tygodniu, ja mam Waxa i ten duet sprawdza się dobrze.
Liczyłam na efekt jaki daje Stapiz z jedwabiem - tafla błyszczących włosów, miękkie, wypielęgnowane końce. Niestety, pozostaje kupienie sprawdzonego produktu.

Na wizażu polecana jest wersja bananowa, nie wykluczam że się na nią skuszę, ale to z zamiłowania do testowania, a nie z powodu dobrej jakości tej maski.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

calkiem całkiem

zdecydowanie lepszy niz banana mask tej samej firmy - wygładza, zmiękcza włosy; jestem sklonna uwiezyc, ze przy systematycznym stosowaniu wlosy się regeneruj.

polecalabym, jednak nie nalezy tego nakladac na umór, szczegolnie na cienkie kosmki, bo wlosy szybko sie przetłuszcza.
jedna ostateczny bilans jest jak najbardziej dodatni!

bananowa maska jest nienajlepsza - trzeba uwazac

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

zdecydowanie na plus

Mam wyjątkowo cienkie, delikatne włosy. Dodatkowo są mocno wysuszone. Trudno znaleźć lekką odżywkę, która je nawilży bez obciążenia. ta maska zdecydowanie się sprawdza w moim przypadku. Włosy są w lepszej kondycji, nawilżone, ale nie przetłuszczone. Nie wiem jak działa na włosy grube.

3 x TAK

Jestem zadowolna z tej maski. Kupiłam ją całkiem przypadkiem i nie spodziewałam się żadnych powalających efektów (testowałam wiele różnych masek - efekty były różne). Musze przyznać że zaskoczyła mnie jakość no i cena jest mała. Ja mam małe opakowanie 300 ml, są też litrowe opakowania. Dlaczego jestem na tak?
- dobrze się rozczesuja włosy (ja trzymałam na głowie ok.5-7 min)
-włosy sa miękkie i puszyste, no i wyglądają zdrowo
- zapach - jest miły i przyjemny

Jeden minus za to że z małego opakowania cięzko jest ją wyjąć ale teraz kupię sobie 1 litr i tam jest już chyba pompka.

Myślę, że warto polecić. Produkt jest dobry a cena niewielka.

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca

przywoita maska

Włosy wygładzone i nie obciążone zarazem.
Ma ładny, owocowy zapach, ale nie zbyt intensywny, i za to plus.
Idealna do cienkich włosów, które nie znoszą "CIĘŻKICH" masek.
Maska w takiej cenie włosów mocno zniszczonych nie zregeneruje, ale dzięki niej moje cienkie włosy wygladają pięknie, błyszczą się i są przemiłe w dotyku.

Ilość zużytych opakowań: 1 300ml

Nie podpasowała mi

Mam długie włosy, niefarbowane, kasztanowo-brązowe. Raczej zdrowe, aczkolwiek wiadomo jak to jest przy długich włosach, końcówki potrzebują nawilżenia i odżywienia. Nie katuje ich suszarką i prostownicą więc są w dobrej kondycji. Myję włosy codziennie, co trzeci dzień używam maseczki (mam ich kilka). Ta nie bardzo mi podpasowała, na plus można zaliczyć cenę i ładny zapach. Jeżeli chodzi o działanie to jestem zawiedziona. Nie nawilża, nie wygładza, nie robi z włosami nic. Nawet nie ułatwia rozczesywania. Odżywki z marketu są skuteczniejsze. Myślę, że za tą cenę nie ma szans na w miarę dobry produkt. Nie wyobrażam sobie stosowania tej maski przy zniszczonych włosach, przynajmniej paniom z takowymi nie polecam. Dla zdrowych w sumie też się nie nadaje.

Zdecydowanie nie!

Kupiłam, gdyż liczyłam na poprawę kondycji włosów przez te proteiny jedwabiu...
Niestety, przeliczyłam się...

Maska zupełnie nieodpowiednia dla moich włosów...

Włosy plączą się, nie da się ich rozczesać...

Nawet niewielka ilość maski sprawia, że włosy są obciążone, sklejone, szybko się brudzą... Przede wszystkim są ciężkie.

Używam tego produktu od: Rok temu
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

calkiem ok

jesli chodzi o wlosy mam bzika na tym punkcie, myje codziennie wlosy, i uzywam do nich sporo kosmetykow , czesto zmieniam itp.mam zniszczone wlosy , farbowane, czesto prostuje.
ta odzywka jest dosc dobra,
gesta to jest ogromny plus.mega tania,
ja place za nia 6,60 w sklepie fryzjerskim.
ładnie pachnie
wlosy dobrze sie rozczesuja i sa gladkie
uzywam wymiennie kilka odzywek wiec ciezko powiedziec czy sa po niej efekty,
jedno jest pewne nie ociaza wlosw, sa gladkie pachnace.

polecam

Ilość zużytych opakowań: 1,5

TRAGEDIA!!!

Najgorsza maska jaką w życiu miałam, nawet włosów nie mogłam po niej rozczesać, mimo, że trzymałam ją na głowie ok. 15 min pod folią i ręcznikiem. KICHA JAKICH MAŁO!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

nie warto

oddałam bratu, który rzecz jasna nie ma farbowanych włosów. Na jego naturalne, długie, kręcone, suche i połamane nie pomogła - tym bardziej na moje farbowane.

jedyny plus: włosy lepiej się rozczesują
ale nie odżywia, więc dla mnie nie ma sensu jej kupować.

Używam tego produktu od: 2miesiące

dobry

Maska ma bardzo ładny sapach,gesta konsystencje dzieki czemu nie splywa z wlosow.Wlosy po niej sa miekkie i łatwo sie rozczesuja.Mam włosy mega zniszczone wiec nie widac zabatrdzo regeneracji ale poczekamy zobaczymy;p

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1