Delia, New Satine, Truskawkowe plastry z woskiem do depilacji ciała

Delia, New Satine, Truskawkowe plastry z woskiem do depilacji ciała

Pojemność 16 szt

Posiadają odświeżająco-nawilżające właściwości ekstraktu z truskawek oraz kompleks opóźniający odrastanie włosków CapiSLOW. Dzięki elastycznej formie miękkie paski wosku idealnie dopasowują się do kształtów ciała i skutecznie usuwają owłosienie. Już po kilku minutach osiągniesz perfekcyjnie wydepilowaną, miękką i jedwabiście gładką skórę.
Opakowanie zawiera plastry z woskiem (8 x 2 szt.) oraz chusteczkę nasączoną oliwką.

Skład: /Plastry/: Hydrogenated Polycyclopentadiene, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Isopropyl Myristate, Fragaria Vesca Extract, Parfum, CI 45430, Ricinus Communis Oil, Tetradibutyl Hydroxyhydrocinnamate.
/Chusteczka/: Mineral Oil, Parfum, Propylparaben, Butylene Glycol, Larrea Divaricata, Lecithin, Propylene Glycol, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Octoxynol-11, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Polysorbate-20, Aloe Barbadiensis Leaf Juice, PEG-8 & Tocopherol Acetate & Ascorbyl Palmitate & Ascorbic Acid & Citric Acid.

Badziestwo

Straszne badziestwo. Zupełnie się nie sprawdziły do depilacji nóg. Odklejanie plastrów może strasznie bolesne nie jest, ale włoski to też tak nie za bardzo są wyrywane. Co któryś zostanie wyrwany, więc z pola na którym przyklejamy plaster, część na nim zostanie, znaczna część zostanie na skórze i jeszcze noga jest oblepiona woskiem.
Oliwka dołączona do tego zestawu może i jest użyteczna, ale co z tego skoro są to tylko 2 małe saszetki, które zużyłam już za pierwszym razem, a i tak nie mogłam się pozbyć wosku z nogi.
Klapa.

Naprawdę dobre

Plusy:
+ U mnie wyrywają ok 85% włosków, co jest nie lada wyczynem, bo włoski na nogach mam grube, ciemne i bardzo ich dużo (właściwie jak u faceta)
+ Jednego plastra mogę użyć ok.3 razy
+ Niska cena
+ Dostępność

Minusy:
- Wydajność - na wydepilowanie całych nóg potrzebuję dwóch opakowań
- Zbyt mała powierzchnia wosku na plastrze
- Trzeba uważać z podgrzewaniem.

Ogółem to bardzo polecam.

*Teraz zamierzam wypróbować plastry czekoladowe tejże firmy.

Używam tego produktu od: 2 razy

Ulubione:)

Kupiłam dość przypadkowo, po prostu żadnych innych plastrów nie było w drogerii. Zakup okazał się jednak strzałem w dziesiątkę, bo plastry są znakomite:) Bardzo dobrze nasączone woskiem, ładnie przylegają do nogi, włosy nawet te najkrótsze schodzą bezproblemowo juz za pierwszym razem. Do tego śliczny, truskawkowy zapach. Niestety, od dłuższego czasu nie mogę ich dostać w drogeriach- mam nadzieję, że nie zostały wycofane??? :(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Bardzo dobre!

Kupiłam je na wyprzedaży w Rossmannie tylko z powodu okazyjnej ceny (4,29 zł). Byłam do nich nastawiona sceptycznie, ponieważ kiedyś już używałam plastrów na folii i bardzo kiepsko się spisywały, używałam także plastrów Delii, ale innych i nie byłam z nich zadowolona. Tak więc
bardzo przyjemnie się rozczarowałam, kiedy okazało się, że są nawet lepsze od mojej ulubionej dotychczas Isany.
Przede wszystkim są dokładne, a jednego plastra można użyć 6-7 razy. Wosk jest tak jakby miękki i rzadki, łatwo się nagrzewa. Folia nie drze się (czego się obawiałam). Bonusem jest przyjemny zapach i oryginalny kolor. :D Jest ich sporo w opakowaniu no i nie są drogie (mam tu na myśli cenę już regularną). Polecam!

Świetny

Jak dotąt najlepsze plastry jakie stosowałam. Przyjemny zapach (kocham truskawkowy), wosk dobrze przywiera do włosków i wyrywa wszystkie bardzo dokładnie. Nie trzeba poprawaiać. W zestawie jest niestety tylko jedna chusteczka nasączona oliwką, to troche mało. Ale 16 plastrów doskonałej jakości w pewien sposób to usprawiedliwia;)

Używam tego produktu od:4 msc
Ilość zużytych opakowań:2,5

W porządku

Wosk jest gęsty, ma dobrą przyczepność, mocno przylepia się do włosów, ale trochę brudzi również skórę. Usuwa większość włosków wraz z cebulkami, pod warunkiem, że jest dostatecznie miękki (ogrzewam go na kaloryferze) i dobrze naklejony.
Wosk umieszczono na przeźroczystej, wytrzymałej folii, która nie rwie się w czasie energicznego zrywania, co niestety zdarza się plastrom papierowym, choć faktycznie trudniej ją dobrze uchwycić. Depilacji towarzyszy przyjemny truskawkowy zapach.
Szkoda, że do zestawu dołączono tylko jedną chusteczkę. 16-tu plastrów nie zużywam jednorazowo, w związku z czym muszę korzystać z oliwki lub chusteczek z innych zestawów. Podrażnień nie zaobserwowałam, zaczerwienienie dość szybko znika.
Cena niewygórowana, zwłaszcza w promocji. Skorzystam ponownie :)

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: połowa drugiego op.

bylo by kwc

Musze powiedziec ze plastry maja prawie same plusy - sa tanie a bardzo dobre jakosciowo, wosk ladnie pachnie i jest go duzo, szybko sie nagrzewa i mozna stosowac kilkukrotnie kazdy plaster. Byly by idealne ale bardzo przeszkadza mi ze sa one na folii... zdecydowanie wole plastry materialowe. Folia daje mi wrazenie ze jak niedokladnie szarpne to tylko podraznie skore a plaster wyslizgnie mi sie z rak. Ale jak we wszystkim jest tez dobra strona medalu.. plastry mozna wielokrotnie nagrzac dzieki temu ze sa na folii. Ja mam taka metode ze nalewam do wysokiej szklani wrzatku i przykladam na chwile plaster(zewnetrzna strona oczywiscie). Co do minusow to jak sie zbyt mocno nagrzeje wosk to strasznie sie leje. Ja dziele zawsze plastry i jest wszystko yswinione bo poprostu wycieka brzegami. W opakowaniu sa tylko 2 chusteczki z oliwka ale odradzam ich uzycie.
W promocji mozna je ustrzelic za okolo 7 zl to przy ilosci 2x8=16 daje calkiem niezly wynik.

Edit..faktycznie jest jedna chusteczka..chyba przelozylam z innego opakowania :P

Używam tego produktu od: pol roku