Eveline, Rich Coconut, Delikatna kokosowa pianka do mycia twarzy

Średnia ocena: 4.84/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Formuła pianki oparta na biowodzie kokosowej skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia. Składniki takie jak cytryna i camu camu działają antyoksydacyjnie i widocznie rozświetlą Twoją cerę. Zaś zawarte w formule probiotyki zadbają o naturalny mikrobiom skóry.

oczyszczające
z pompką
pianka
>100ml

Nic nadzwyczajnego

Pianka nie zrobiła na mnie wrażenia. Przede wszystkim jest bardzo delikatna i dość wodnista, nie czuję, żeby skóra po jej użyciu była porządnie oczyszczona. Na pewno dobrze się nada do porannej higieny, kiedy wystarczy odświeżyć cerę. Makijaż zawsze zmywam kosmetykami przeznaczonymi do tego celu, pianka na pewno nie poradziłaby sobie ze zmyciem makijażu (ale przecież to nie jest jej rola). No cóż, pianka mnie jakoś nie porwała. Ma kokosowy zapach, na szczęście nie jest mdły i sztuczny jak np. kremu do dłoni Ziaji, którego szczerze nie znoszę ;)

Przyjemna!

Uwielbiam zapach kokosa w kosmetykach więc tej pianki nie mogło zabraknąć w mojej łazience. Pianka delikatnie myje i oczyszcza cerę usuwając nadmiar sebum. Skóra jest przyjemna w dotyku i idealnie przygotowana na dalszą pielęgnację. Zapach kokosa jest cudowny. Polecam!

Świetny

Produkt jest w formie pianki, dzięki czemu nie potrzebujemy dodatkowo rozcierać jej na twarzy by wytworzyć pianę. Na całkowite oczyszczenie twarzy wystarczy zaaplikować jedna pompkę pianki. Ponadto po oczyszczeniu skóra jest miękka, nawilżona i przede wszystkim oczyszczona ale nie podrażniając jej

Pozytywne zaskoczenie

Z wielu powodów nie podchodziłam przychylnie do firmy Eveline, ale postanowiłam dać im szansę i wypróbować tę piankę - mam ostatnio fazę na kokosowe kosmetyki ;) Delikatna kokosowa pianka Rich Coconut okazała się być strzałem w 10-tkę - pięknie pachnie, jest mega delikatna, a przy tym dobrze oczyszcza skórę twarzy i usuwa zanieczyszczenia. Choć producent nie zaleca jej używania w okolicach oczu, nie zdażyło mi się, by mnie podrażniła. Co ważne, pianka nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, nie wysusza. Wydaje się być również wydajna.

Delikatna pianka

Mam go już 2 miesiące i nadal produktu jest sporo w opakowaniu. Bardzo przyjemny, kokosowy zapach, jest delikatny, skóra po nim wygładzona, nie pozostawia uczucia napiętej skóry. Jedyną wadą jest konsystencja - produkt bardzo szybko się rozpuszcza, szczególnie pod wpływem wody.

Uwielbiam

Jest to jedna z nielicznych pianek do twarzy, która zaskoczyła mnie swoimi właściwościami. Odpowiednia gęstość, piękny zapach ( jeśli ktoś nie lubi zapachów w kosmetykach może przeszkadzać jest dość intensywny), super domywa skórę twarzy. Naprawdę warta uwagi, nie podrażnia, zmywam nią również oczy i nic mi się nie dzieje, starcza na długo. Dobrze sprawdza się przy mojej mieszanej skórze twarzy.

Bardzo dobra, treściwa pianka

Pianki do mycia twarzy to jeden z moich ulubionych produktów do oczyszczania twarzy bo sa delikatne w działaniu, a przy tym potrafią być bardzo skuteczne i podobnie jest w tym przypadku. Markę Eveline znam i bardzo lubię, dlatego wiedziałam, że i ten produkt znajdzie się u mnie w łazience.

Zalety:
- pompka sprawnie działa i się nie przycina
- gęstość piany i jest całkiem imponująca; czasem w niektórych produktach ten strumień jest mały i przez to trzeba się mocno namęczyć i wydajność też spada
- piękny kokosowy, odświeżający zapach, nie przytłaczający
- ma bardzo delikatne działania, ale radzi sobie z makijażem jako pierwsze mycie twarzy; twarz nie jest ani napięta ani ściągnięta, ale odświeżona i gładka; ja po demakijażu tą pianką domywam pozostałości jeszcze płynem micelarnym i wtedy jest petarda :)
- cera jest miękka i nawilżona, taka napojona i nawet lekko satynowa w dotyku

Wady:
- brak

Dla mnie jedna z fajniejszych pianek jakie miałam, jestem pewna że skuszę się na jeszcze inne produkty z tej serii Eveline. Używam jej zarówno rano jak i właśnie do demakijażu i naprawdę świetnie sobie radzi, rozpuszcza nawet tusze do rzęs i mocniejsze podkłady - oczywiście ZAWSZE po tym jeszcze idzie drugi element oczyszczania z makijażu ;)

Fajna aby się rozbudzic

Pięknie pachnie, wydajna, skóra po użyciu jest miękka, gadka. Pianka nie podrażnia, nie powoduje pieczenia czy efektu ściągnięcia. Wygodna aplikacja. Pianka jest wydajna.
Minusem jest to, że nie zmyje cięższego makijażu - jest na to zbyt delikatna. Ale do porannego odświeżenia jest idealna!

Pianka super konsystencja

Najlepsza konsystencja pianki jakiej dotychczas używałam. Nie podrażniła mnie w oczy, ani twarz. Bardzo łażenie domowa i zostawia skore świetlistą bez efektu maski. Kupię napewno ponownie, mam skore normalna ze skłonnością do podrażnień

świetna! to mówię ja, fanka pianek.

Nie wyobrażam sobie porannego mycia bez użycia pianki. Taką formę sobie upodobałam i najchętniej sięgam właśnie po piankę. Mam kilka w swoim łazienkowym podorędziu ale nie bez przyczyny w ostatnim czasie szczególnie chętnie sięgam po tę od Eveline Coconut Rich.

Seria Coconut Rich z Eveline urzekła mnie przede wszystkim zapachem. I choć może na pierwszy niuch` wydaje się on nieco mocny (szczególnie jeśli wcześniej używało się głownie formuł bezzapachowych lub pachnących delikatnie), to trzeba przyznać, że spodoba się fankom kokosa, a taką jestem właśnie ja.
Pianka pachnie przyjemnie, zdecydowanie uprzyjemnia proces oczyszczania.

Zacznę od tego, że jej opakowanie i aplikator działają perfekcyjnie. Zdarzało mi się już, że opakowanie w pewnym momencie odmawiało współpracy- tu taki problem nie zaistniał.

Sama pianka jest odpowiednio puszysta- mi do satysfakcjonującego oczyszczenia twarzy wystarczały zaledwie dwie jej pompki- to przekłada się na świetną wydajność.

Pianka doskonale oczyszcza, choć przyznaję szczerze, że nie miała u mnie ogromnego pola do popisu- używałam podczas porannego oczyszczania do usuwania nocnych zanieczyszczeń, resztek kremów czy sebum.
Podejrzewam jednak, że domyłaby także resztki makijażu i olejku z pierwszego kroku demakijażu.

Wspomniałam już, że jej zapach uprzyjemnia stosowanie. Bezproblemowo się także spłukuje. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia - cera po jej użyciu jest w strefie komfortu i nie sięgam na gwałt po tonik lub hydrolat.

Cera po jej użyciu jest dobrze oczyszczona, świeża, nieco nawet rozjaśniona. Doskonale przygotowana na kolejne pielęgnacyjne kroki.
Zdecydowanie jedna z lepszych jakich dotychczas używałam :)

Bardzo przyjemna dla cery pianka

Miałam przyjemność testować całą linię produktów Eveline, Rich Coconut, w tym również tą piankę.
Zacznę od zapachu... obłędny, delikatny kokos, którego jeszcze długo później czuje się na skórze.
Sam produkt ma ładne i schludne opakowanie.
Produkt dozuje się za pomocą pompki, według mnie jest bardzo wydajny.
Pianka bardzo przyjemna i delikatna. Uważam, że zdała egzamin i bardzo skutecznie usunęła wszelkie zanieczyszczenia skóry.
Po użyciu pianki cera jest przyjemna w dotyku, pięknie rozświetlona i gładka.
Szczerze polecam ten produkt, jest genialny w codziennej pielęgnacji skóry.

Strzał w dziesiątkę.

Delikatna pianka kokosowa do mycia twarzy jest rzeczywiście delikatna i bardzo przyjemna w użytkowaniu. Jej delikatna konsystencja sprawia że poranny rytuał oczyszczania twarzy staje się jeszcze przyjemniejszym. Zmywa również bardzo dobrze makijaż co jest wielkim plusem jeżeli chodzi o pianki. Po użyciu czuje się świeżość, przyjemny zapach i delikatność skóry.