Eveline, Rich Coconut, Nawilżający kokosowy płyn micelarny i tonik

Średnia ocena: 4.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Formuła płynu zawiera biowodę kokosową, wodę ryżową, figę oraz białą herbatę. Wszystkie te składniki zapewnią Twojej cerze odpowiednie nawilżenie, odżywienie i przywracają jej naturalne pH. Płyn został wzbogacony o probiotyki, które zatroszczą się o wyjątkowy mikrobiom Twojej skóry.

Kokosowe szaleństwo!

Kocham produkty z serii Rich Coconut od Eveline, mają świetny skład a ich działanie sprawia, że skóra jest nawilżona i dobrze odżywiona. Ten płyn micelarny i tonik świetnie sprawdza się przy zmyciu makijażu oraz przy tonizacji. Nakładam na wacik i przemywam twarz. Ten kokosowy zapach..... to OBŁĘD! Zakochałam się w całej serii. Cenowo również bardzo się opłaca. Szanuję za tak dobry skład i za to, że pielęgnuje skórę na tyle, że od dawna nie miałam żadnego wyprysku. :)

Jest ok

Z płynami do demakijażu to jest tak, że jednym z głównych kryteriów jest dla mnie cena, i fakt czy nie szczypie w oczy. Jak nie szczypie sięgam po raz kolejny. W tym przypadku przyciągnęła mnie cena (duża promocja w jednej z drogerii), fakt , że ma w sobie nuty kokosowe i ogólne opinie na jego temat, w kierunku bardziej tych pozytywnych .

Świeżość

Kupiłam cała serię Kokosowych kosmetyków i nie żałuję, już teraz nie używam nic innego, ten płyn micelarny sprawdził mi się idealnie, skórę mam mieszaną i jestem zadowolona domywa bez problemu cały makijaż, skóra po płynie nie jest lepka nie ściąga jej, nawilża a do tego, piękny zapach. Skóra jest miękka i gładka. Poleciałam ten płyn mojej siostrze i również jest zadowolona, nie dziwię się gdyż naprawdę super jakość i cena.

Nie dla mnie

Dobrze zmywa makijaż, ale z mocniejszym już tak dobrze sobie nie radzi. Podrażnia moją skórę i pozostawia na skórze lepki film. Płyn powoduje, że na mojej twarzy przybyło zaskórników. Jedynym plusem produktu jest super zapach.

Taki sobie

Nie podszedł mi ten produkt, wolę stosować płyn micelarny i tonik jako dwa osobne produkty i zmywać płyn micelarny. Tutaj nie wiedziałam, jak do tego podejść i w sumie bardziej testowałam jako sam płyn micelarny. Zmywa delikatny makijaż bez zarzutu, na co dzień w porządku. Nie zauważyłam ani pozytywnego, ani negatywnego wpływu toniku na cerę

Bardzo fajny i wielofunkcyjny płyn micelarny ;)

Płyn bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy. Radzi sobie z najbardziej problemowym makijażem. Zmywa kreskę i wodoodporne tusze.
Najbardziej właśnie podoba mi się to, że płyn dobrze radzi sobie z tuszem. W dodatku nie służy on tylko jako płyn micelarny. Jest bardzo dobry także sam, jako tonik. Nakładam go po umyciu twarzy i przed nałożeniem kremu.
Zauważyłam że jakość skory się polepszyła. Płyn powoduje, że na buzi jest mniej zaskórników. Twarz jest promienna i wygładzona. Płyn pięknie pachnie kokosem.
Polecam całą serie produktów. Na promocji może dorwać w przystępnej cenie.

Nie dla mnie.

Produkt jak z resztą cała seria ma super zapach. Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, jednak zostawia na skórze lepki film, czego nie lubię. Skóra po użyciu trochę się klei. Za duża butelka - wolę mniejszą pojemność bo lubię często zmieniać i testować inne kosmetyki.

Tonik i płyn

Bardzo ładny zapach jeżeli ktoś lubi kokosowy klimat kosmetyków. Ładnie domowa makijaż, ale przy wrażliwych oczach nie za każdym razem się dobrze się sprawdzał przy demakijażu oczu.

świetnie oczyszcza bez podrażnień.

Płyn micelarny to póki co jeden z obowiązkowych kosmetyków mojej łazience. Nie potrafię komfortowo zmyć makijażu niczym innym. Choć oczywiście próbowałam nieraz :)

Seria Coconut Rich z Eveline urzekła mnie przede wszystkim zapachem. I choć może na pierwszy niuch` wydaje się on nieco mocny (szczególnie jeśli wcześniej używało się głownie formuł bezzapachowych lub pachnących delikatnie), to trzeba przyznać, że spodoba się fankom kokosa, a taką jestem właśnie ja.
Płyn pachnie przyjemnie, zdecydowanie uprzyjemnia demakijaż.

Jak sprawdził się w swojej roli ? Świetnie! Zresztą, o ile pamięć mnie nie myli, mamy w swojej historii same pozytywne wrażenia co do płynów micelarnych Eveline.

Zaaplikowany na wacik bezproblemowo usuwa makijaż oczu: cienie, tusz, korektor. Bez nadmiernego pocierania i bez utraty rzęs (a i takie rzeczy już mi się przytrafiały).
Przy tym wszystkim nie odnotowałam nigdy żadnego podrażnienia ani pieczenia oczu. Również nadmiernego przesuszenia, bo dodatkowo dbam o tę okolicę.

Nie używam tuszu wodoodpornego, więc nie wiem czy poradziłby sobie na tym polu, ale podejrzewam, że może również tak?
Jestem przekonana, że również z podkładem i makijażem twarzy poradziłby sobie świetnie, ale tu wolę już formuły olejkowe i takie stosuję. Ten płyn doskonale sprawdził mi się w demakijażu oczu i w takiej roli go pokochałam,

Jeden z przyjemniejszych płynów micelarnych jakich używałam

Miałam przyjemność testować całą linię produktów Eveline, Rich Coconut, w tym również ten płyn. Jestem dość wybredna jeśli chodzi o płyny micelarne, może ze względu na to, że uwielbiam bardzo mocny makijaż, a niestety nie zawsze każdy produkt sobie z nim radził.
Ten płyn naprawdę dawał radę.
Zacznę od zapachu ... obłędny! Cała linia ma obłędny, uzależniający zapach.
Produkt jest bardzo wydajny - nie potrzeba go wiele na waciku, by idealnie oczyścić całą twarz.
Płyn micelarny został wzbogacony o formułę tonizującą, dzięki czemu przywraca naturalne pH skóry - jak zapewnia też producent - daje poczucie przyjemnego odświeżenia i nawilżenia - i ja to potwierdzam.
Skład produktu jest w 96% naturalny.
Z czystym sumieniem polecam ten produkt, naprawdę go polubiłam i naprawdę zdaje egzamin jeśli chodzi o zapewnienia producenta , a faktyczne efekty. Jestem zadowolona :)

Raczej nie sięgnę po ten produkt ponownie.

Płyn micelarny i tonik nie zachwycił mnie. Faktem jest że dobrze zmywa makijaż co oczywiście jest na plus ale efekt ściągniętej i suchej skóry po nim nie przemawia żeby stosować dany produkt.

Lepszy niż płyny dwufazowe!

Tonik jest naprawdę rewelacyjny. Zmywa makijaż lepiej niż płyny dwufazowe. Nie wysusza. Nie ma po nim lepkiego filmu. Z pewnością kupie kolejne opakowanie. Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie muszę trzeć oczu, wystarczy przyłożyć wacik i po sprawie. Dawno nie miałam tak dobrego toniku.