Eveline, Rich Coconut, Multi-nawilżający kokosowy krem do twarzy

Średnia ocena: 4.95/5

Apteka Cefarm24.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Głęboko nawilżający krem do twarzy przeznaczony dla każdego rodzaju cery zagwarantuje skórze powrót do naturalnego poziomu nawodnienia i wydobędzie z niej blask.
Formuła kremu została oparta na organicznym olejku kokosowym, który silnie nawilża i odżywia cerę. Ekstrakt z soli morskiej oraz z malin regeneruje oraz łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Camu camu, dzięki wysokiej zawartości witaminy C oraz kwas hialuronowy działają antyoksydacyjnie oraz przeciwzmarszczkowo.

Cudowny❤

Multi - Nawilżający Krem do twarzy
Eveline Rich Coconut
otrzymałam w ramach Klubu Recenzentki Wizaż w celu testowania. Bardzo dziękuję❤

Słoiczek jest szklany i ma pojemność 50ml. Nakrętka imituje korek co wygląda bardzo naturalnie i eko. Na etykiecie znajduje się oznaczenie BIO ORGANIC 100%.

W składzie zawiera: organiczny olejek kokosowy, ekstrakt z soli morskiej, ekstrakt z malin, bio camu camu, bio kwas hialuronowy i probiotyki.

Krem obłędnie pachnie kokosami❤ Zapach jest delikatny i nienachalny. Konsystencja jest lekka i szybko się wchłania. Aczkolwiek mam wrażenie, że jest nieco gęściejszy niż wersja różowa (ultra - odżywcza). Nakładam go rano i wieczorem, dobrze się spisuje aplikowany pod makijaż. Używanie tego kremu to prawdziwa przyjemność.

Doskonale nawilża skórę i odżywia. Niweluje oznaki zmęczenia i ziemistej skóry. Nie uczula. Nie zapycha. Skóra jest wygładzona i promienna. Moja cera jest normalna/mieszana. Krem dedykowany jest dla każdego rodzaju cery. Nakładam na twarz, szyję i dekolt. Daje uczucie witaminowego koktajlu i silnego nawodnienia skóry.

Fajny nawilżający krem. Na lato ok.

Po użyciu skóra jest przyjemnie nawilżona, miękka i odżywiona. Nadaje się do stosowania pod makijaż, nie roluje się z podkładem czy pudrem. Nie zostawia tłustej warstwy. Wydajny, opakowanie poręczne i estetyczne. Zapach cudo.

Krem nawilżający

Konsystencja wydaje się ciężka i tłusta na pierwszy rzut oka, ale po nałożeniu na skore bardzo ładnie i szybko się wchłania. Daje dość spore nawilżenie. Mam skore normalna ze skłonnością do podrażnień

świetny nawilżacz na dzień.

Ten krem to świetna nawilżająca propozycja, doskonale nada się pod makijaż.
I tu mogłabym zakończyć swoją recenzję, ale ten gagatek zdecydowanie wymaga rozwinięcia tematu odnośnie swoich zalet:)

Postanowiłam rozpocząć jego użytkowanie porą nocną, to znaczy w pielęgnacji wieczornej. Lubię takie formuły mocno nawilżające, szczególnie latem nieobciążające cery. To znaczy moja tłusta, skłonna do zanieczyszczeń cera lubi takie :)
Stąd testy rozpoczęły się od pielęgnacji wieczornej z nawilżającym serum. Ale że niełatwo znaleźć mi odpowiedni specyfik na dzień, pomyślałam też o stosowaniu go na dzień. I to również był strzał w dziesiątkę!
Otóż krem szybko się wchłania, bez pozostawienia tłustej i obciążającej warstw. To raczej takie uczucie komfortu i odpowiedniego nawilżenia.
Praktycznie do matu, ale po nim aplikuję jeszcze SPF oraz podkład lub BB, więc zupełnie nie robi to żadnej różnicy.

Nie powoduje nadmiernego wyświecania w ciągu dnia. A wspomniałam już, że mam cerę tłustą, więc z wielkimi komplikacjami na tym polu.
Bezpośrednio po aplikacji daje uczucie komfortu, ten w zasadzie nie znika w ciągu dnia. Świetnie, odczuwalnie dogłębnie nawilża- to uczucie również uważam za długotrwałe. Nawet w momencie wieczornego mycia skóra jest ciągle w dobrej kondycji, nie mam wrażenia przesuszenia/wysuszenia, więc dobrze działa na tym polu.

Oprócz tego wszystkiego zauważyłam subtelne rozświetlenie cery, ta zyskuje na promienności, wygląda na zadbaną i dopieszczoną. Nie sądziłam, że taki budżetowy produkt tak świetnie sobie poradzi z moją cerą :) Póki co zapomniałam, czym jest poszarzała i zmęczona cera.

Mogę go serdecznie polecić, mnie urzekł również kokosowym zapachem, choć podejrzewam, że tu trzeba już być fanką :)

Świetny krem do stosowania zarówno rano jak i wieczorem

Miałam przyjemność testować całą linię produktów Eveline, Rich Coconut, w tym również ten krem nawilżający.
Opakowanie przywołuje na myśl, że jest to produkt naturalny i pokrywa się to ze składem.
Krem jest w odkręcanym, szklanym pojemniczku.
Zapach kremu jak i całej linii obłędny.
Krem jest wydajny - wystarczy jego niewielka ilość, by pokryć całą buzię.
Krem zdecydowanie jest nawilżający i czułam to po każdym nałożeniu tego produktu.
Sprawdziłam też jak radzi sobie pod makijażem - jestem zadowolona. Śmiało można go używać jako bazę pod make-up.
Z czystym sumieniem polecam ten produkt - ja się z nim bardzo polubiłam od pierwszego użycia.

Super produkt

Krem super nawilża, oczywiście przepiękny zapach który utrzymuje się przez cały dzień na twarzy. Multi-nawilżający kokosowy krem do twarzy spełnia swoją rolę i jak najbardziej będę używać go dalej w swojej pielęgnacji.

Fajny, nawilżający krem

Przede wszystkim wielki plus za skład i lekkość produktu. Ale niestety muszę napisać, że nie jest to nic niezwyklego. Jest to poprawny, nawilżający krem, po który można sięgać na ccodzien, pod makijaż. Ale czy coś szczególnego przykuło moja uwagę? Raczej nie. Myślę, że jest to dobry produkt, po który można sięgać na co dzień.

Jest to mocno nawilżający krem, zdecydowanie nie do skóry tłustej i mieszanej

Intensywnie nawilżający krem, nie do końca na upalne dni, choć dla skóry może się sprawdzić. Ma mocny zapach kokosa co niektórym może przeszkadzać. Nie wchłania się tak dobrze i czuć lekko tłusta skórę, dlatego rekomendowanym do na noc, by miał czas wchłonąć się przez noc

Ogólne nawilżenie

Super opakowanie, pasujące do całej lini produktów. Zapach jak najbardziej na puls. Krem dobrze nawilża, sprawdza się również jako baza pod makijaż. Nie zostawia tłustej warstwy. Stosunkowo szybko się wchłania.

Świetny na lato.

Piękne opakowanie. Krem zamknięty w szklanym słoiczku. Konsystencja lekko kremowa czyli idealna na tę porę roku gdyż nie jest za ciężka. Cudownie się rozprowadza i wydaje mi się że będzie bardzo wydajny Gdyż jest potrzebna nie wielka ilość aby wykremować całą twarz i szyję. Pięknie pachnie i cudnie nawilża, daje blasku, spłyca lekko zmarszczki które już mam. Suuuper a i niestety trzeba używać dodatkowo filtra gdyż ten krem go nie posiada.

Kokosowy krem

Konsystencja przyjemnego kremu. Produkt jest wydajny, można zużyć cały produkt. Minusem może być to, że produkt jest w słoiczku i może nie każdy preferuhe taką formę opakowania.

Przy mojej cerze mieszanej naprawdę świetnie się sprawdza, skóra po nim jest delikatna i promienna

Jeśli chodzi o sama konsystencje jest bardzo delikatnie wodnista „bardziej kremowa” przez co super się wchłania nie zostawia tłustej powłoki i pięknie nawilża skore, zapach nie jest zbyt intensywny powiedziałabym, ze jak budyń kokosowy czy coś właśnie takiego delikatnie kokosowego. Żadnych poddraznien, pieczenia czy swędzenia na 100% zakupie ten produkt ponownie

Używa produktu od: próbka

Super nawilżający krem !

Krem Rich Coconut i wegańska formuła, która oparta jest w 97% na składnikach pochodzenia naturalnego oraz organicznym olejku kokosowym, spełnia moim wymaganiom. Kosmetyk przywraca równowagę cerze suchej, przez co pozostaje ona gładka, rozświetlona i zachowuje piękno na dłużej.
Krem doskonale nawilża skórę, dzięki czemu odzyskuje ona naturalną miękkość oraz elastyczność. Uwielbiam konsystencję kremu marki Rich Coconut, ponieważ nie jest ona zbyt lepka czy rozcieńczona. Krem dosyć szybko się wchłania, nie pozostawiając wrażenia ciężkości.
Produkty poza ww. walorami mają także walor estetyczny. Piękne opakowania w jasnej tonacji to idealny „must have” na damskiej toaletce.
Bardzo serdecznie polecam serię kosmetyków marki Rich Coconut, tym bardziej dla fanek zapachu kokosa bo to seria nr 1 na rynku.