Tulua, Serum do ciała `Sunset in Sevilla`

Tulua, Serum do ciała `Sunset in Sevilla`

Serum do ciała “Sunset in Sevilla”, to bardzo bogata kompozycja olejów, ekstraktów, maceratów, witamin oraz składników ujędrniających, które nawilżają, wygładzają i dają skórze zastrzyk wartości odżywczych. To wszechstronna pielęgnacja całego ciała przeznaczona dla skóry suchej, mieszanej, wymagającej nawilżenia, delikatnej. Najlepsze pożywienie dla skóry całego ciała. Nasza duma, ulepszona wersja bestsellera “olejku do ciała mango”.

Sunset in Sevilla to niesamowita kuracja na koniec dnia: 12 olejów dobranych, aby nie zapychać porów skóry, olejów, które dostosowują się do różnych rodzajów skóry obecnych na naszym ciele: w tym macadamia, konopny, jojoba, arganowy, z pestek czereśni (uwielbiamy jego zapach), z pszenicy czy egzotyczny olej Tsubaki, który skutecznie przenika do głębszych warstw skóry, chroni ją przed utratą wilgotności, stymuluje produkcje kolagenu oraz jest silnym antyoksydantem.

Skwalan z trzciny cukrowej wykazuje właściwości ujędrniające, zmiękczające, wygładzające, chroni skórę przed nadmierną utratą wody, poprawia przenikanie substancji aktywnych. Może być stosowany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry i włosów. Inne wspaniałości to np. olejowy ekstrakt z rozmarynu, który ma właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne, przyspiesza procesy gojenia skóry.

Serum wchłania się dobrze lub bardzo dobrze w zależności od rodzaju skóry. Jeżeli Twoja skóra jest wysuszona, dopieszczaj ją przez kilka dni z rzędu, w przeciwnym razie możesz stosować serum raz na kilka dni. To w zupełności wystarczy, aby Twoja skóra stawała się miękka, odżywiona, elastyczna, wytrzymała i zdrowa.

wyjątkowe

To olejowe serum jest jednym z najbogatszych kosmetyków do ciała, jaki kiedykolwiek miałam. Intensywnie nawilża i odżywia skórę, ale daje ukojenie nie tylko jej. Działa także na zmysły – intensywny, słodki zapach mango jest cudowny! Serum nakładam na skórę po wieczornej kąpieli, wmasowuję i pozostawiam do wchłonięcia. Nie mam potrzeby stosować go codziennie. Ja zostawiam je na spokojne wieczory, 1-2 razy w tygodniu.