Cosmiq, Krem konopny `Full spectrum`

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem konopny full spectrum - regenerujący, ujędrniający, nawilżający i normalizujący, do każdego typu cery na dzień i na noc.

Krem zawiera wyciągi konopne z CBD, CBC i CBG, witaminę E, olej z nasion malin i sole kwasu hialuronowego.

Wyprodukowany w Polsce, produkt wegański, nie testowany na zwierzętach, opakowanie zdatne do recyklingu

Mój ulubiony

Nie spodziewałam się, że ten niepozorny krem okaże się takim cudeńkiem, moja cera nigdy nie wyglądała tak dobrze. Ujednolicony kolor, przebarwienia schodzą, brak zaskórników. Krem ma przyjemną konsystencję i bardzo ładne opakowanie, super na prezent. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Jedynym małym minusem może być specyficzny konopny zapach, ale mam już drugie opakowanie i nawet polubiłam ten zapach i dobrze mi się kojarzy ;) bardzo serdecznie polecam wszystkim wrażliwym skórom z przebarwieniami i tendencją do wyprysków. Bardzo fajny skład bez zbędnych zapychaczy.

Cudowny!

Ta marka to dla mnie totalna nowość. Krem zamknięty jest w higienicznym opakowaniu typu air-less z wygodną pompką. Całość mieści się w eleganckiej tubce. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu. Formuła kremu jest puszysta, a skład bajeczny. CBD, CBC, CBG , które działają przeciwzmarszczkowo, ujędrniają i odmładzają skórę, działają przeciwzapalnie i łagodząco. Oprócz tego mamy też olej z nasion malin, kwas hialuronowy i witaminy. Zapach delikatny, roślinny. Produkt wyprodukowany w Polsce, nie testowany na zwierzętach.

Produkt ma genialną formułę, puszysty krem jest niby treściwy ale za razem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Pozostawia skórę aksamitną w dotyku, miękką i delikatną. Jest turbo wydajny - wystarczy dosłownie pół pompeczki na całą twarz i szyję. Działanie jest wyraźnie wyczuwalne, skóra jest nawilżona, odżywiona, bardzie promienna. Niestety jest jedno "ale", producent rekomenduje go do każdego rodzaju cery ale w mojej ocenie najbardziej zyskają cery suche i normalne. Przy mojej mieszanej cerze początkowo było ok, używałam go codziennie ale po tygodniu zauważyłam zwiększone wydzielanie sebum w strefie "T". Na dłuższą metę okazał się być zbyt treściwy dla mojego typu cery, używałam go więc na przemian z lżejszymi kremami, a szkoda bo najchętniej z jego dobrodziejstw korzystałabym codziennie. Mimo, że dla mojej cery nie do końca się sprawdził to daje mu wysoką ocenę bo jest to na prawdę świetny produkt i to czuć w każdym jego aspekcie - od składu do działania. Jeśli macie skórę suchą lub normalną pozycja warta uwagi.

Boskii

Krem jest godny polecenia.Używam go codziennie rano i nie miałam z nim problemu, bo dobrze się wchłania. Skóra jest nawilżona długi czas. Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę. Większość kremów nie dawała mi komfortu, nawilżenia i ukojenia. Kiedy pierwszy raz spróbowałam Cosmiq, Krem konopny `Full spectrum` wiedziałam, że zostanie ze mną na dłużej. Od pierwszego użycia czuć odżywienie, nawilżenie i najważniejsze nie powoduje żadnych podrażnień a wręcz przeciwnie, łagodzi zaczerwienienia.REWELACJA

Fajny krem. Szukałam takiego kremu, który super nawilży skórę, ukoi zaczerwienienia, no i znalazłam :) Lubię go nakładać zarówno na dzień jak i na noc. Moja skóra jest wrażliwa i ma skłonności do przesuszeń, produkt nie wywołał żadnych niechcianych efektów. Jest wydajny , wystarczy odrobina że pokryć twarz.Skład-rewelacja, naturalny prosty czyli to co lubię

Odkrycie roku

Ten krem to moje odkrycie roku... Jest niesamowity, doskonale nawilża i odżywia moją twarz. Skóra po nim jest milutka i delikatna w dotyku. Moja buzia potrzebowała regeneracji i to właśnie zdziałał ten krem dosłownie w kilka dni. Efekty widoczne już następnego dnia, skóra widocznie odżyła i wygląda na zdrową wręcz promienieje. Opakowanie super praktyczne. Konsystencja również na plus. Szybciutko się wchłania i jest to bardzo wydajny produkty. Zapach również mnie oczarował. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad zakupem. Najlepszy <3

Mój ulubieniec

Powiem szczerze, że mam duże wymagania co do kosmetyków jakich używam. Przed zakupem tego produktu poczytałam najpierw o jego składzie. Ucieszyłam się na widok tego że jest krótki, prosty i przede wszystkim naturalny. Mam skórę suchą i wrażliwą wiec ostrożnie dobieram kosmetyki do pielęgnacji, ponieważ po produktach słabej jakości odrazu pojawiają mi się różne zaczerwienia i ślady na skórze. Tego kremu używam od dwóch miesięcy i żadne z powyższych mi się nie zdarzyły a wręcz polubił się z moją twarzą :) Szybciutko się wchłania, pozostawia po sobie delikatną i aksamitną powłokę. Wspaniale ujędrnia i nawilża. Twarz jest delikatna i przyjemna w dotyku. Wygląda zdrowo i po prostu promienieje. Krem używam na dzień i na noc, więc to też duży plus za tą kompatybilność. Przyjemny zapach i konsystencja również mi odpowiada. A cena według mnie adekwatna do jakości!
Polecam każdemu kto ma problemy z suchą skórą :)

Boski

Używam kremu od około trzech miesięcy i wydaje mi się że mogę już wyrazić swoją opinię na temat tego produktu. Jednym słowem jestem zachwycona. Krem testuję zarówno na dzień jak i na noc.To jakie efekty daje ten krem jest ponad wszystkim z którymi miałam styczność z tej półki cenowej. Wspaniale odżywia i ujędrnia moją twarz. Miewałam problemy z trądzikiem aczkolwiek mogę powiedzieć że te problemy dla mnie już nie istnieją. Odkąd mam ten krem moja skóra jest zdrowa i nawilżona. Polecam wszystkim ❤️

super

Mam cerę trądzikową. Mama kupiła sobie ten krem. A ja postanowiłam że użyczę go sobie i nałozyłam na twarz na noc. Rano, przestraszona spodziewałam się wysypu na twarzy. Jakież było moje zdziwienie! Ani jednego pryszcza więcej, a skóra nawilżona i w końcu nie napięta.
+wydajny,
+miły zapach,
+dobra konsystencja,
+świetnie nawilża,
+naturalny sklad
Polecam <3

Doskonały

Krem okazał się idealny do codziennej pielęgnacji dla mojej suchej cery. Skóra jest po nim nawilżona, elastyczna, jedwabiście gładka. Naturalny skład i boski zapach. Nadaje się zarówno na noc, jak i na dzień. Odkąd go stosuję moja skóra jest w dużo lepszej kondycji, niż gdy jeszcze z 2 tygodnie temu używałam innego produktu. Jest niesamowicie wydajny, odrobinka wystarczy, aby pokrć całą twarz. No i oczywiście plus za opakowanie, które oczarowało mnie swoją prostotą .

Świetny

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Sięgnęłam po niego w momencie krytycznym dla mojej cery i po około dwóch tygodniach suchość skóry została wreszcie pokonana. Nawilża. odżywia i super radzi sobie z pielęgnacją mojej skóry. Piękny zapach i praktyczne opakowanie. Polecam każdemu kto ma suchą cerę bo efekty widać juz dosłownie po kilku dniach.

Fenomenalny

Powiem szczerze, że jestem pełna podziwu jaki ten krem ma efekt działania. Mogę rzec, że moja cera wręcz odżyła odkąd zaczęłam go stosować. Daje efekt tzw "ukojenia" skóry. Krem jest bardzo wydajny, wystarczy maleńka ilość, a skóra jest nawilżona i ujędrniona. Według mnie najlepszy krem z którym do tej pory miałam do czynienia.
Czekam na więcej produktów z tej marki bo widać że znają się na rzeczy!!

Boski

Ten krem stosuje jako krem na dzień ( ale słyszałam, że można i również na noc) i jestem zadowolona z efektów jakie osiągnęłam dzięki niemu. Krem ma fajną konsystencję, nawilża oraz ujędrnia skórę. Twarz jest delikatna w dotyku i świeża. Dobrze się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy a taką można by powiedzieć aksamitną. Krem nie zapycha ani nie podrażnia. Piękny malinowy zapach oraz super naturalny skład :) Dla mnie idealny

Jestem zachwycona

Jestem pod ogromnym wrażeniem działania tego kremu. Nigdy nie sądziłam, że krem z CBD tak mi się sprawdzi. Skóra jest gładziutka i odżywiona. Krem można rzec że zlikwidował mi zaskórniki i zaczerwienienia. Wysoka jakość produktu, wszystko dopracowane zaczynając od naturalnego składu kończąc na mega praktycznym opakowaniu. Zdecydowanie zagości w mojej kosmetyczce na stałe <3