Sephora, Professionnel, Pędzel do nakładania cieni nr 23

Sephora, Professionnel, Pędzel do nakładania cieni nr 23

Pojemność 1 szt

Pędzel z naturalnego włosia, do nakładania cieni na całą powiekę. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i zaokrąglonej końcówce jest wielofunkcyjny. Można nim nakładać cień na całą powiekę, cieniować zagłębienie powieki, rozświetlać łuk brwiowy lub też podkreślać linię rzęs. Doskonale nadaje się też do nakładania cieni sypkich.

Bardzo dobry. Jak zwykle u Sephory.

Pędzle Sephory to moi ulubieńcy - w zasadzie nie patrzę na inne. Ten również sprawdza się u mnie bez zarzutu.

Pędzel ma ładny, elegancki wygląd, kształt, jest porządnie wykonany - nie zdarzyło się, żeby wypadł jakiś włosek. Włosie nie rozchodzi się w na boki w kontakcie z powieką, trzyma kształt. Nie drażni delikatnej skóry powieki. Bardzo dobrze znosi mycie.

Jest idealny do nakładania ciemnych cieni, rozcierania ich. Bardzo dobrze sprawdza się do rozświetlania kącika oka lub łuku brwiowego. Doceniam tę jego wielofunkcyjność.

Warto zainteresować się nim, szczególnie przy okazji promocji.

Przydatny:)

Zakupiłam ten cień w jakiejś sephorowej mega promocji i jestem bardzo zadowolona z tego pędzelka.Używam go już dobre 3 lata i wciąż jest w naprawdę bardzo dobrym stanie.Nic się z nim nie dzieje,żadne włoski z niego nie wypadają,nie zmienił swojego kształtu,wygląda praktycznie jak nowy.Włosie jest mięciutkie,nie drapie po oku:) Pędzel bardzo przydatny kiedy chcę wprowadzić odrobinę ciemniejszego cienia w dokładnie załamanie powieki czy kącik oka.Precyzja to coś co wyróżnia ten pędzel na tle innych:) Naprawdę bardzo się przydaje,szczególnie do wymyślnych,kolorowych makijaży,polecam!!!

Używam tego produktu od: ok 3 lata

Niezły

Różnie to bywa z tymi pędzlami z Sephory. Niektóre są świetne (tak jak ten), inne bardzo szybko "łysieją" zostawiając przy tym po użyciu na twarzy sporo włosków. Jednak ten bardzo lubię i jak na razie jest to mój ulubiony pędzel do cieni. Nadaje się zarówno do aplikacji na sucho, jak i na mokro, na całą powiekę i do cienkich kresek podkreślających oko. Ma sztywne włosie i dzięki temu łatwo robić nim makijaż- cienie nie obsypują się ani nie rozmazują. Posiadam obecnie 3 sztuki bo bardzo lubię go używać, a nie zawsze chce mi się go myć gdy akurat chcę zmienić kolor cienia. Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 szt.

Dobry pędzel

Jeden z lepszych pędzli, ale na Sephorę nie można narzekać, więc w tym przypadku nie mogłoby być inaczej. Ten mały, miękki pędzelek bardzo dobrze nadaje się do rozprowadzania cieni na całą powiekę, chociaż mam małe zastrzeżenia, jeśli chodzi o cienie perłowe, bo te rozprowadza nieco gorzej. Kształt włosia jest taki, że można go w zasadzie wykorzystać nie tylko do nakładania cienia bazowego, ale też roztarcia cieni w zagłębiebiu, oczywiście nie nadaje się absolutnie do profesjonalnego cieniowania, a nawet mam wątpliwości, czy eyelinerową kreskę dobrze rozciera, ale sprawdzi się do rozświetlania łuku brwiowego i do nałożenia cieni sypkich, czy też brokatu. Nie pieję w zachwytach nad nim, ale krzywdy nikomu nie zrobi. Myje się go szybko, łatwo i przyjemnie, schnie szybko, włoski nie wypadają i po myciu wracają do swojego naturalnego kształtu. Na pewno nie jest to pędzel wielozadaniowy, ot, po prostu do nakładania cienia i do makijaży wymagających niewielkiej wprawy czy precyzji.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jeden

Warto go mieć

To był mój pierwszy zakupiony pędzel z Sephory i okazał się dobrym wyborem.

- wygodnie się go trzyma
- nie gubi włosia
- jest nadal miękki
- nie odkształca się
- jest wielozadaniowy
- elegancki wygląd
- cena do jakości niewielka

Warto w niego zainwestować.

Ilość zużytych opakowań: jeden

must have sephory

jest na tyle maly ze zbiera nawet cien sypki na koniuszek i nic sie nie osypuje ,jest bardzo prezyzyjny ,poreczny i mozna nim rozcierac cienie w zalamaniu , oprocz tego bardzo miekki i niedrogi (polujcie na 30% oznizke)dlatego mam dwa do jasnych i do ciemnych cieni polecam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetny

Był to mój pierwszy "lepszy" pędzelek i zachwycił mnie.

Aplikowanie nim cienia jest o niebo przyjemniejsze, cienie się na nim trzymają, nic się nie osypuje. Nadaje się zarówno do nakładania jak i nawet cieniowania, bardzo wielofunkcyjny. Po myciu nic się z nim nie dzieje, włoski nie wypadają, kształt się nie zmienia.
Zdecydowanie wart zakupu

Używam tego produktu od: Miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzelek

Mój ulubiony

PLUSY
- wygodny w użytku
- świetnie nakłada cienie
- nie gubi włosia
- nie odkształca się
- nadaje się do nakładania cieni sypkich

MINUSY
- brak

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Spełnia swe zadania

Jest bardzo przydatny przy różnego typu makijażach. Radzi sobie z kącikami powiek, cieniowaniem, załamaniem powieki i łukiem brwiowym. Włoski nie wypadają, zachowuje swój kształt.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwszy, w użyciu

Wielofunkcyjny

Bardzo fajny pędzelek, jeden z lepszych sephorowskich z mojego zbiorku pędzli. Jest nieduży, łatwo się nim posługuje, nadaje się do różnych zadań - nakładania cieni w obu kącikach, rozcierania, zagłębienia powieki, łuku brwiowego . Trwały, nie wypadają z niego włoski, nie zmienia kształtu po praniu.
Mam wrażenie, że jest trochę za rzadki, mógłby mieć więcej włosia. Może byłby wtedy jeszcze lepszy do nakładania sypkich cieni.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Mój ulubiony

Jest świetny, mały i dokładny, bardzo ładnie rozprowadza cienie, włoski nie wypadają, utrzymują swój kształt nawet po umyciu, jest miękki i delikatny. Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

Mały, a taki sprytny

Jest to mój ulubiony pędzel do nakładania cieni. Dzięki temu, że jest taki zgrabny, potrafi dotrzeć w każde miejsce na powiece. Używam go na kilka sposobów - nakładanie różnego rodzaju cieni ( w tym sypkich MAC), brązowienie brwi. Za każdym razem spełnia swoje zadanie wzorowo. Strasznie go lubię i pewnie mi posłuży jeszcze przez długi czas.