Dr. Ceuracle, Jeju Matcha Clay Pack (Oczyszczająca maseczka do twarzy)

Dr. Ceuracle, Jeju Matcha Clay Pack (Oczyszczająca maseczka do twarzy)

Kremowa maska do oczyszczania, odświeżającej pielęgnacji matowej skóry twarzy. Maska z gliną i zieloną herbatą aktywnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry z powiększonych porów, pochłania nadmiar sebum i usuwa łuski zrogowaciałej i zgrubiałej warstwy komórkowej.

Wysoka skuteczność oczyszczania, szacunek dla skóry i zdolność do regulowania wydzielania maski wynika z naturalnych gatunków gliny. Matują twarz, odświeżają, leczą i napinają skórę.

Przeciwutleniacze zielonej herbaty zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i eliminują oznaki podrażnienia.

Genialna!

Maseczki używam stosunkowo krótko ale za to systematycznie i naprawdę widać efekty po tak krótkim czasie! Niedoskonałości nie dosc ze szybciej znikają to zaczerwienienia bledna. Normalnie gdybym tego nie przetestowala na samej sobie to w życiu bym nie uwierzyła. Nie wiem jak moja pielęgnacja do tej pory mogla istnieć bez tej maseczki! Kupilam juz kolejne opakowanie w zapasie bo po prostu jest genialna. Stosuje ja również punktowo na niedoskonalosci i swietnie sobie z nimi radzi szczególnie teraz kiedy szalik i inne "maski" okrywaja nam twarz xD