Studio Efekt, Ozdobna gumka do włosów OW023-60

Studio Efekt, Ozdobna gumka do włosów OW023-60

Pojemność 1 szt

Ozdoba gumka do włosów typu scrunchie. Wykonana z miękkiego materiału przypominającego satynę. Dostępna w wielu kolorach do wyboru.

gumki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Satynowe scrunchie już od dawna za mą chodziły – widziałam je dosłownie wszędzie: na blogach, instagramie, forach o pielęgnacji włosów. Wszyscy o nich piszą i mówią, więc stwierdziłam, że jak tylko zobaczę te gumki stacjonarnie to kupię od razu. I udało mi się! Mam scrunchie w kolorze pastelowego, jasnego beżu oraz czarną. Gumki prezentują się ślicznie! To satynowe wykończenie ma w sobie coś wspaniałego. Materiał jest cieniutki, dzięki czemu gumka jest leciutka. Nie szarpie i nie ciągnie włosów, łatwo ją zdjąć a brak metalowych elementów jest korzystny dla naszych włosów. Niestety małym minusem jest to, że ten delikatny materiał dość szybko się niszczy – w przypadku czarnej gumki, którą często nosiłam pojawiły się zmechacenia, łatwo jest też ją zaciągnąć, co pozostawia ślady. Niemniej jednak w tej cenie zakup nie jest zły, bo gumki nadal mi służą, ale stosuję je już raczej tylko do chodzenia po domu (mimo, że nie wyglądają źle). Pięknie wyglądają, są funkcjonalne, jednak trwałość materiału pozostawia nieco do życzenia.

PLUSY
niska cena
miękkość i delikatność
nie niszczą włosów
dużo kolorów do wyboru

MINUSY
materiał dość szybko się niszczy

Wytrzymała :-)

Mam identyczną ale w innym kolorze. Dotychczas używałam cienkich gumek wiadomo żeby włosy nie uciekały spod kucyka ????. I to był błąd. Bo za każdym razem gdy zdejmowałem kucyka na gumce pozostawało tyle wyrwanych włosów że można by było zrobić z nich perukę ????. Gdy zaczęłam używać wyżej wymionej gumki do włosów przede wszystkim przestawały zostawać na niej włosy, jest miękka w dotyku no i służy mi już dłuższy czas