Studio Efekt, Ozdobna gumka do włosów OW137

Studio Efekt, Ozdobna gumka do włosów OW137

Pojemność 1 szt

Ozdoba gumka do włosów typu scrunchie. Dostępna w wielu kolorach do wyboru.

gumki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Po zakupie kilku innych modeli gumek tej marki jestem nimi oczarowana i zakupiłam do kolekcji kolejny nabytek. Tym razem jest to ozdoba gumka welurowa z przeszyciami. Jest dostępna w wielu kolorach do wyboru, w moim sklepie wybór był jednak mocno ograniczony a chciałam wybrać kolor, którego jeszcze nie mam jeśli chodzi o gumki. Wybrałam gumkę w kolorze zgniłej zieleni, Gumka prezentuje się ślicznie, wyglądem przypomina falbanki. Jest świetnym urozmaiceniem każdej fryzury i nawet najzwyklejszy kucyk z takim dodatkiem prezentuje się ślicznie. Plusem jest to, ze nie niszczy włosów, wykonana jest bowiem z delikatny materiałów. Nie męczę się też z jej zdjęciem, bo gładko sunie po włosach nie ciągną ich. Myślę, że jak na zakup za 6 zł to jest to świetny nabytek, który posłuży mi na kilka kolejnych miesięcy a może i dłużej. Jeśli lubicie ozdobne gumki do włosów, koniecznie przejrzyjcie ofertę tej marki.

PLUSY
duża ilość kolorów
piękny design
delikatna dla włosów