Lancome, Lash Idole Mascara (Tusz do rzęs)

Lancome, Lash Idole Mascara (Tusz do rzęs)

Twój cel, wymarzone rzęsy - idealnie długie i pogrubione, bez sklejonych włosków i grudek. Taki zniewalający efekt gęstych rzęs uzyskasz z Lash Idôle. To zwiększający objętość tusz do rzęs od Lancôme, którego rewolucyjna formuła i innowacyjna szczoteczka zalotnie podkręcają i unoszą rzęsy od nasady aż po same końce.

Przełomowa szczoteczka jest pokryta włosiem o różnej długości i gęstości. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia rozczesywanie rzęs, ale też pozwala dotrzeć do tych nawet najtrudniej dostępnych, najkrótszych włosków. Specjalna formuła sprawia, że Lash Idôle nie rozmazuje się, ani nie osypuje się w ciągu dnia. Zwiększający objętość tusz do rzęs utrzymuje się aż do 24 godzin i nawet po kilkunastu godzinach wygląda równie świeżo jak tuż po aplikacji. Rzęsy są podkręcone, idealnie rozdzielone i maksymalnie pogrubione. Pod koniec dnia z łatwością wykonasz demakijaż bez zbędnego pocierania delikatnej skóry wokół oczu.

Nie trać swojego celu z horyzontu wraz z upływem godzin! Żeby wydłużający tusz do rzęs wyglądał spektakularnie przez cały dzień, przed jego aplikacją nałóż serum wzmacniające rzęsy Cils Booster. Następnie przeczesz włoski primerem Cils Booster XL. Dzięki niemu rzęsy zyskają jeszcze większą objętość.

Dla mnie bezkonkurencyjny, godny następca mojego ulubionego Hypnose ❤

Gdy dostałam wersję miniaturową do zakupów w drogerii Sephora byłam w siódmym niebie i z wielką chęcią przystąpiłam do testowania. Marka Lancome zawsze sprawdzała się u mnie jeśli chodzi o makijaż oka.

Mascara Lash Idole podbiła moje serce od pierwszego użycia. Rzadko kiedy trzymając tusz w ręku robi na mnie takie wrażenie.

Po pierwsze szczoteczka- wyprofilowana, zagięta w łuk dociera bez problemu w każdy zakamarek oka. Każdą najmniejszą rzesę. Przy tym nie brudzi. I malowanie nie sprawia żadnego problemu.

Po drugie - konsystencja, idealna !
Żelowa czerń która osiada na oku dyskretnie, bez grudek i bez nadmiaru. Mascara jest bardzo prosta w użyciu i poradzi sobie z makijażem każda poczatkująca dziewczyna.
Opakowanie pomijam bo mam wersję miniaturową, ale jest miłe dla oka.

Mam rzęsy cienkie choć długie i jestem zadowolona z efektu jaki można tym tuszem budować, zależy na co mam ochotę, czy chcę lekki efekt delikatnego podkreślenia czy mocnego makijażu, wszystko da się tym tuszem osiągnąć.
Przy tym efekt jest tak naturalny, że jedyne co mogę napisać to WOW!

Rzesy są rozdzielone , podkręcone i uniesione tworzą czarne firanki i jednolitą piękną całość. Jest tak lekki, że wogóle go nie czuć na rzęsach. Bardzo dobrze wydłuża, delikatnie pogrubia i bardzo podoba mi się to że nie oblepia i nie wygląda tandetnie . Wystarczą dwa pociągnięcia i gotowe.

Plusem jest jego trwałość, teraz w dobie noszenia maseczek wszystkie inne tusze odbijały mi się na dole powieki, wystarczyło trochę wilgoci w powietrzu. Ten trwa dzielnie od rana do wieczora w niezmienionej formie, bez osypu , bez kruszenia bez efektu pandy. Nie podrażnia wrażliwych oczu a zmywanie ? Wystarczy dobry plyn micelarny, nic się nie marze bo nie jest tłusty. Coś pięknego !

Wreszcie godny następca mojego ulubionego tuszu Hypnose , dajacy mega naturalny efekt rozdzielonych długich rzęs bez przykrych niespodzianek w ciągu dnia czy imprezowej nocy.
Jego cena jest niewygórowana w porównaniu do efektów jakich można nim osiągnąć
Warty każdej złotówki. ❤ HIT ❤

Mój idol ❤

Jako posiadaczka względnie krótkich i raczej prostych rzęs sięgam po tusze, które je wydłużą nieco podkręcą i zwiększą ich objętość. Dokładnie taki efekt osiągam używając Lash Idole Mascara!

Opakowanie tego tuszu jest klasyczne, poręczne i bardzo estetyczne. Po wykręceniu szczoteczki z opakowania osadza się na niej odpowiednia ilość tuszu - nie ma potrzeby zdejmowania nadmiaru o brzegi opakowania.

Bardzo podoba mi się szczoteczka w tym tuszu. Ma taki kształt i taką konstrukcję włosków, że bez problemu docieram nią do najkrótszych rzęs w samym kąciku oka (nie brudząc przy tym powieki). Nie trzeba być mistrzem makijażu, żeby doskonale wytuszować rzęsy tą szczoteczką.

Tusz doskonale wydłuża rzęsy, podkręca je i unosi od nasady. Nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs. Silikonowa szczoteczka perfekcyjnie je rozdziela. Konsystencja jest lekka, dzięki czemu rzęsy nie wyglądają na nieestetycznie obciążone tuszem.

Jestem też bardzo pozytywnie zaskoczona trwałością tego tuszu. Nie jest on wodoodporny, ale wytrzymuje w nienaruszonym stanie cały dzień. Nie osypuje się na dolne powieki, nie rozmazuje, nie odbija na górnej powiece. Jednocześnie bez trudu zmywa się go z rzęs zwykłym płynem micelarnym.

Nie podrażnił moich oczu ani nie uczulił mnie.

Jestem jego fanką. Jeśli szukacie tuszu, który zapewni Wam pięknie podkreślone, podkręcone i rozdzielone rzęsy, przy zachowaniu bardzo naturalnego efektu, to ten tusz będzie wyborem idealnym!

Podoba mi się:)

Dostałam miniaturę produktu do testu.
Dużo słyszałam o tuszach z tej marki.
To co mi się baaardzo podoba to ta szczoteczka. Jest delikatnie wygięta, ma takiego "garba" z dłuższymi włoskami i schodzą w dół do króciutkich gdzie szczoteczka się zwęża, silikonowa a takie najbardziej lubię. Super wyprofilowana. Ten "garbek" idealnie wchodzi w zewnętrzne kąciki oka, od nasady rzęs co pozwala mi fajnie wyciągnąć te rzęsy. Wydłuża i pogrubia, dobrze rozczesuje i u mnie nic nie skleja. Nie osypuje się, trzyma się cały dzień. Nawet przy zmywaniu muszę chwilę dłużej potrzymać płatek z płynem micelarnym żeby ją zmyć.
Przyznam, że została moim ulubieńcem ostatnio.

Dobry, ale drogi tusz

Produkt ten otrzymałam w ramach testów. Nie jest to moje pierwsze spotkanie z tuszami do rzęs od Lâncome, więc miałam spore oczekiwania. I w sumie nie zawiodłam się, choć wiem, że potrafią zrobić lepszy produkt.

Mascara lash idole ma szczoteczkę umirszczoną pod niewielkim kątem przez co bardzo wygodnie maluje się nią rzęsy. Jako kosmetyczna niezdara bardzo często brudzę sobie powieki, a tym tuszem cała praca przebiegała szybko i czysto.
Mam rzęsy raczej długie, ale jednocześnie cienkie i bardzo jasne. I na tym polu niestety ten produkt mnie rozczarował. Owszem bardzo ładnie rzęsy przyciemnił i podkręcił ale mam wrażenie, ze nic a nic nie pogrubil przez co niekoniecznie podobał mi się efekt końcowy.
Trwałość super. Zdarzyło mi się położyć spać z makijażem a moje rzęsy rano wyglądały bardzo dobrze. Nie ma też mowy o osypywaniu w ciągu dnia. Jednocześnie bardzo łatwo też zrobić demakijaż.
Podsumowując nie wrócę do tego tuszu, bo nie do końca podoba mi się efekt na moich rzęsach ale absolutnie nie mogę go nie polecić. Jeśli ktoś ma grube rzęsy ten tusz powinien się sprawdzić.

Lash Idole Mascara

+dobrze rozczesuje rzęsy

- nie pogrubia rzęs
- wysoka cena

Dobry

Tusz spełnił moje oczekiwania . Ma fajną szczoteczkę która dociera do najmniejszych rzęs, ładnie je rodziela , jest efekt pogrubienia bez ich sklejenia . Nie odbija się na powiece , nie rozmazuje . Może delikatnie je wydłuża ale spektakularnego podkręcenia nie zauważyłam :) . Generalnie dobry produkt ale uważam że jest zbyt drogi w cenie regularnej .

Daje ładny efekt podkręcenia

Mascarę miałam okazję przetestować w formie miniaturki.
Ma ładne, eleganckie opakowanie.
Szczotka jest dość mała, silikonową i wygięta w łuk.
Maskara ma bardzo intensywny czarny kolor, dzięki czemu od razu ładnie podkreśla rzęsy. Dzięki kształtnej szczotę zkce można ładnie podkreślić rzęsy. Maskara je dość mocno wydłuża i delikatnie pogrubia. Nie skleja rzęs, ani nie osypuje się. Dobrze trzyma się w cigudnia, nie rozmazuje się.
Maskara jest jak najbardziej ok, ale moimdaniem jej cena jest trochę zbyt wygorowanaiza tą samą cenę można dostać równie dobrą maskarę.

Mega Wow

Najbardziej do gustu przypadł mi tusz, jest niesamowity, długotrwały i co najważniejsze daje efekt wow przy czym nie skleja rzęs, są one wydłużone i naturalne. Dlatego też z pewnością sięgnę znów po ten kosmetyk.

Używa produktu od: próbka

Świetnie wydłuża, jest trwały, ma wygodną szczoteczkę

Jestem bardzo zadowolona z tuszu Lash Idole. Moje rzęsy są dosyć gęste ale krótkie i ten tusz świetnie je wydłużył. Nakładając go kilkukrotnie można stopniowac efekt wydłużenia i pogrubienia. Najchętniej używam półokrągłych szczoteczek i tutaj została zastosowana właśnie taka. Świetnie się sprawdza przy gęstej konsystencji tuszu i całkiem dobrze podkręca rzęsy. Jestem bardzo zadowolona, to jeden z najlepszych tuszy jakich miałam okazję używać.

dobre wydłużenie

W tuszu bardzo przypadła mi do gustu szczoteczka, gęsta wyprofilowana dobrze podkręcająca i wydłużająca spełniła swoje zadanie. Tusz się nie rozmazywał ani nie kruszył

Używa produktu od: próbka

Wszystko dobrze, ale szukam innego efektu

Miałam to szczęście, że do testowania otrzymałam kilka próbek kosmetyków Lancome, w tym tusz do rzęs Lash Idole, kolor Glossy Black.
Mam zdecydowanie rzadkie rzęsy o średniej długości więc zawsze stawiam na gęstość i długość.

Zacznę od tego, co mnie momentalnie urzekło, mianowicie musiałabym go nakładać wielokrotnie w ogromnych ilościach, żeby w końcu skleił rzęsy ;) Rzęsy są rewelacyjnie rozdzielone, szczoteczka dociera do malutkich rzęsek i jestem bardzo zadowolona z efektu gęstszych rzęs, które nie są posklejane.

Szczoteczka jest dobrze wygięta do kształtu oka i nie zbiera przesadnej ilości tuszu i niełatwo jest wysmarować się w innych miejscach, niż na rzęsach ;) Opakowanie jest czarne, proste i standardowe, bez żadnych udziwnień, co też mi odpowiada.

Tusz jest trwały, nie obsypuje się, jest łatwy do usunięcia.

Natomiast pozwolę sobie przejść do moich osobistych minusów, które mogą zupełnie nie przeszkadzać innym. Efekt jest bardzo delikatny, bardzo naturalny, co przy moich rzęsach mnie nie satysfakcjonuje. Ja preferuję tusze, które finalnie są widoczne na oku i mocno podkreślają rzęsy, ze względu na to, że moje są mało podkręcone i jeszcze blond.

Jeśli ktoś szuka delikatnego i trwałego tuszu, to na pewno będzie zadowolony :)

Lubię takie rzęsy...

Mam średnio gęste rzęsy, ale dość długie. Lubię silikonowe szczotki, chociaż bardziej z dłuższymi włoskami. Ta jest fajnie wygięta i mimo miniaturki ładnie się nią pracuje. Dociera się do najmniejszych włosków i wygodnie się tuszuje dolną powiekę. Widać, że przedłuża i zagęszcza tylko nie można przesadzić z warstwami. Wg mnie 2-3 to góra. Trochę mi się odbija na górnej powiece (ale mam opadającą) jak za bardzo zrobię firanki z rzęs:) Nie robi pandy! Nie kruszy się i ładnie wygląda przez cały dzień. Ładna głęboka czerń. I jeszcze raz podkreślę, że jest naprawdę trwały.
Ładnie się zmywa micelem.
Nie mam wrażliwych oczu, więc nie wiem czy uczula, podrażnia.

Używa produktu od: próbka

Efekt jak po liftingu rzęs

Pierwszy raz mam do czynienia z produktem do rzęs marki Lancome i byłam bardzo ciekawa efektu, który daje ze względu na pozytywne opinie. Sama w sobie jest lekko wygięta w łuk i silikonowa, ale właśnie takie sprawdzają się u mnie najlepiej. Włoski na niej są bardzo krótkie spiczaste i gęsto rozmieszczone, dzięki czemu otula tuszem wszystkie rzęsy od zewnętrznego kącika do tych krótkich przy wewnętrznym kąciku. Mam wrażenie, że dzięki zminiaturyzowanej szczoteczce dużo łatwiej nią manewrować, niż tradycyjną. Maskara pięknie podkręca, rozdziela i wydłuża rzęsy. Jest lekka żelowa, Nie ma mowy o grudkach, sklejaniu rzęs, osypywaniu się tuszu, czy odbiciu na górnej powiece. Jednak największą jej zaletą jest to, ze daje efekt liftingu, czy podkręcenia rzęs bez zalotki. To ogromna oszczędność czasu rano. Słowem jestem w niej zakochana, na pewno kupię ja jeszcze nie raz.