Schwarzkopf Gliss Kur, Shea Cashmere, Szampon do włosów suchych i odwodnionych (stara wersja)

Szampon do włosów suchych, odwodnionych. Nawilża i regeneruje wewnętrzną strukturę nawet bardzo suchych włosów.Luksusowe proteiny zapewniają włosom miękkość kaszmiru.

Skład: Aqua, Sodium Layreth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Citric Acid, Polyquaternium-10, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-2, PEG-12 Dimethicone, Laureth-4, Parfum, Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Propelene Glycol, Cocamidopropyl, Betaine, Panthenol, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Benzyl Salicylate, PEG-14M, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Hydrolyzed Keratin, Linalool, Limonene, Mica, Glycerin, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butyrospermum Parkii Butter, CI 77891, CI 47005, CI 17200 (26.08.2010)

/bw/

to był mój typ

zmartwiła mnie ta deklaracja "zapomniane kosmetyki".
Używałam go jakiś czas i był świetny. Potem zdradziłam go ze wszystkimi innymi firmami...(z rodzinną gliss kur-a tez ;-) a ten dziad na mnie nie poczekał!!!
świetnie się pienił, świetnie pachniał, świetnie mył, włosy wyglądały świetnie (włosy były błyszczące i miłe w dotyku), świetna wydajność...no świetny produkt

Używam tego produktu od: x lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

NIE LUBIĘ.

Kupiłam ten szampon ponieważ miałam w swoim posiadaniu już dwa produkty z tej linii, które mnie zachwyciły. Maskę i odżywkę bez spłukiwania. Myślałam, że szampon będzie równie dobry, ale niestety zawiodłam się.

Mam włosy długie, do połowy pleców, kręcone, z tendencjami do okropnych przesuszeń i puszenia się, w dotyku szorstkie, końcówki wykruszają się niemiłosiernie, włosy przetłuszczają się u nasady, wypadają i co najgorsze są bardzo cieniutkie.

+ wygodne, estetyczne opakowanie, zakrętka nie ulega póki co usterkom.
+ konsystencja, bardzo dobrze się pieni, nie trzeba go dużo, chociaż przy mojej długości włosów szampon na pewno starczy na krótszy okres czasu niż przy innych długościach.
+ dobrze oczyszcza, włosy są po nim świeże.
+ lekko zmiękcza i nawilża, są gładsze, nieco łatwiej je ułożyć.
+ cena i dostępność.

- zapach, w przypadku maski mi się podoba, ale przy szamponie jest bardzo duszący i męczący.
- źle spłukany przetłuści włosy w ekspresowym tempie.
- nie ułatwia w żadnym stopniu rozczesywania, bez odżywki ani rusz.
- żadnych właściwości regenerujących nie zauważyłam.
- odkąd go używam, włosy wypadają mi więcej, ale nie jestem pewna czy to od tego.

Nie lubię go, męczy mnie jego zapach i włosy często mi się po nim przetłuszczają, nie kupię go więcej, ale polecam inne produkty z tej serii.

Okazjonalnie :)

Mam włosy mieszane i szampon ten nawet się sprawdził.
Nie obciąża zanadto włosów w górnej partii, natomiast nawet nieco odżywił końcówki.
Włosy są po nim przyjemnie gładkie, łatwo się rozczesują.
Jest wydajny - nawet kropelka szamponu sprawia, że ten pieni się od razu.
Trzeba jednak uważać, aby dokładnie go spłukiwać, w przeciwnym razie skóra głowy może trochę swędzieć.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 400 ml

nie jest źle

kiedy przeczytałam "do włosów odwodnionych" pomyślałam "o, to moje włosy" i kupiłam.
szampon sam w sobie nie jest zły:
+ fajna konsystencja,
+ wydajny,
+ wygładza i przywraca miękkość włosom,

ale ma też ogromnego minusa: strasznie obciąża włosy. przy każdym zastosowaniu moje włosy wyglądały jakby były przyklejone do czaszki, a uwieżcie mi mam naprawdę bujną czuprynę.
także nie nażekam, może kiedyś kupię. może.

Mój ulubiony szampon :)

Zdecydowanie tak, jest bardzo fajnym szamponem, dokładnie oczyszcza skórę głowy, a przede wszystkim NAWILŻA, a to ma być jego działanie.

Plusy:
+ ładnie nawilża
+ dobrze myje głowę

Minusy:
- może troszeczkę mam większy problem z przetłuszczaniem się włosów

Polecam. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ukochany!

Dla mnie jest to szampon idealny! Znacząco poprawił kondycję moich włosów katowanych prostownicą, które po umyciu były lekkie, błyszczące, dobrze się rozczesywały i układały oraz (z czym się jak dotąd nie spotkałam) pięknie pachniały cały dzień :) Polecam! :)

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 8 dużych butelek

obleci

Kupilam przez przypadek, bo poszlam do rossmanna po moj nowy ulubiony nabytek-czrany loreal,ale akurat go nie bylo. Zobaczylam ze jest promocja na gliss kur i akurat tego szmaponu bylo najmniej na polce, wiec uznalam,ze skoro ma takie wziecie to jest dobry.
\\nSzampon bardzo ladnei pachnie, dobrze sie pieni i splukuje. Nie mialam problemow z rozczesaniem wlosow. Nie widze jakiego mega nawilzenia, ale wydaje mi sie,ze mimo ze moje wlosy sa blyszczcae i dopiero umtye to czuje jakby byly oklapniete. Wogole nie sa puszyste. Przyklapniete przy czubku glowy. Mam dosc dlugie i geste wlosy, ciezkie wiec latwo je bardzo obciazyc. Temu produktowi sie to udalo, wiec podziekuje mu za wspolprace. Przy uzyciu nowego czrano-rozowego Loreala mam swieze, pyszyste i sypkie wlosy nawte 3 dni. W tym przypadku wiem,ze bed emusiala umyc wlosy juz po jendym dniu, co mnie wogole nie urzadza. Dokoncze opakowanie i juz nie kupie.

Rewelacyjna !

Szampon jest niesamowity! Od jakiegoś czasu mam suche włosy a dzięki temu szamponowi oraz odżywce z tej samej serii zaczynam odczuwać, że moje włosy robią się coraz miększe.

+ wydajność
+ zapach (wiele osób mówiło mi, że bardzo ładnie pachną mi włosy ;) )
+ cena
+ działanie - szampon naprawdę działa na suche i zniszczone włosy

- brak

- konsystencja
- barwa
- wydajność
- cena

Minusy:
- sama nie wiem, bo na początku używania wszystko było jak najbardziej ok... ostatnio jednak moje włosy zaczęły się niesamowicie przetłuszczać i niestety wiążę to z tym szamponem... po umyciu pierwszy efekt jest naprawdę fajny - włosy są puszyste... po parunastu godzinach pojawia się problem...

Z pewnością jednsak warto wypróbować

Ilość zużytych opakowań: kilka (po 400 ml)

Zwyklak...

Kupiłam ten szampon, zachęcona napisem, że jest do włosów odwodnionych.
Niestety, nie nadaje się do takich, jest po prostu najzwyklejszym szamponem. Konsystencja jest bardzo dobra, kremowa i bardzo dobrze się pozprowadza i pieni.
Zapach dobry, jednak z czasem staje się coraz bardziej chemiczny.
Opakowanie dobre, nic nie wylewa się z butelki, wszystko jest tak jak powinno tylko... no właśnie, brakuje tylko dobrego działania szamponu. Działa tak jak każdy szampon z dużo niższej pułki. Minimalnie nawilża włosy, jednak spektakularnego efektu nie ma się co spodziewać

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml.

Nic specjalnego

Kolejny przeciętny szampon, po którego dłuższym stosowaniu włosy zaczynały mi się mocniej przetłuszczać.

Nie spełnia obietnic producenta, bo nie zauważyłam żadnej pozytywnej różnicy w stanie moich włosów.

Po prostu nic godnego uwagi.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

jestem na nie

za tą cenę można kupić coś naprawdę mniej napakowanego chemią i silikonami. z włosami nie robi nic specjalnego, boję się że mógł nawet mi je wysuszyć, mam nadzieję że tego nie zrobił. cieszę się bardzo, że już go wykańczam, bo nawet sam zapach przypomina mi ile chemii jest w tym specyfiku. ;)

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka