Simply No Frizz, Soft and Smooth Shampoo (Szampon do włosów suchych i kręconych)

Szampon przeznaczony jest do kręconych i/lub suchych włosów. Jego zadaniem jest rozwiązanie problemu włosów przesuszonych, łamliwych, "puszących się" i szorstkich. Szampon doskonale je nawilża, a jednocześnie chroni przed wilgotnym powietrzem, powodującym często tzw. "puszenie się włosów". Pozostawia je miękkie, gładkie i błyszczące. Sprawia,że łatwiej się rozczesują i układają.

Skład: Aqua(Water), Ammonium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocomidopropyl Betaine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, DimethylPABAmidorpropyl, Laurdimonium Tosylate, Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Biotin, Niacinamide, Sodium Cocoyl Taurate, Bisamino PEG/PPG - 41/3 Aminoethyl PEG-Prpyl Dimethicone, Glycol Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Quaternium-80, Lauteth-10,Benzophenone-4, Sodium Xylene Sulfonate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20,Sodium Chloride, Propylene Glycol, Ammonium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, Hexylene Glycol, Triethanolamine, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Parfum (Fragrance).

Cena: ok. 5GBP / 300ml
/bw/

zwykły

Zwykły szampon, jak dla mnie nie różni się niczym (prócz ceny)od szamponów "niefryzjerskich".Wygodne opakowanie,dość gęsta konsystencja, miły zapach.Nie zauważyłam żadnego dobroczynnego działania na moje włosy, ale też kosmetyk im nie zaszkodził.Spodziewałam się lepszego nawilżenia i łatwiejszego rozczesywania, wygładzenia.Nic z tych rzeczy.Nie mam włosów kręconych ani bardzo suchych i sądzę,że skoro ten szampon zupełnie nic nie zrobił z moimi włosami to co dopiero mówić o kręconych, puszących się, prostowanych czy naprawdę przesuszonych włosach.Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.