Slovianca, Wielopoziomowy krem odżywczo-kojący do cery mieszanej

Slovianca, Wielopoziomowy krem odżywczo-kojący do cery mieszanej

Lekki odżywczo-kojący krem do cery mieszanej. Łączy w sobie siłę organicznych surowców roślinnych i aktywnych składników pozyskanych dzięki odkryciom nowoczesnej biotechnologii. Delikatnie matuje, ale jednocześnie odżywia, nawilża i koi podrażnienia. Naturalna skrobia z tapioki pochłania sebum. Woda z brzozy to bogactwo substancji aktywnych silnie odżywiających skórę. Zawarta w niej betulina łagodzi podrażnienia, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, pomaga walczyć z przebarwieniami. Poza tym reguluje wydzielanie sebum i działa detoksykująco. Niacynamid zmniejsza wydzielanie sebum, redukuje powstawanie zaskórników oraz zwęża ujście gruczołów łojowych. Przyśpiesza regenerację i zmniejsza zaczerwienienie cery. Ponadto działa przeciwstarzeniowo poprzez stymulację syntezy kolagenu i ceramidów. Betaina silnie nawilża skórę, również odwodnioną. Poprzez wzmocnienie bariery ochronnej naskórka redukuje podrażnienia. Skwalan odbudowuje warstwę hydrolipidową i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych. Oleje słonecznikowy, z pestek winogron i żurawinowy regulują wydzielanie sebum, pomagają w walce z niedoskonałościami. Ponadto silnie odżywiają skórę dostarczając jej witamin i kwasów omega 3, 6, 9. Z witaminą E tworzą kompleks antyoksydacyjny.

Woda z liści brzozy, Betaina, Niacynamid, Olej słonecznikowy, Olej żurawinowy, Olej z pestek winogron, Skwalan, Witamina E, Tapioca Starch

Zobacz jak Twoja skóra pięknieje z każdym dniem. Synergicznie działające składniki skutecznie nawilżają, regenerują i odżywiają cerę. Koktajl substancji aktywnych skutecznie odmładza, zmniejsza drobne zmarszczki oraz pobudza wytwarzanie kolagenu. Wyselekcjonowana mieszanka naturalnych olei dostarcza kwasy omega, łagodzi podrażnienia oraz zmniejsza zaczerwienienia. „Super witamina E” stanowi skuteczną tarczę przeciwko wolnym rodnikom. Krem nie powoduje zatykania porów skórnych. Jego lekka konsystencja szybko sie wchłania pozostawiając cerę promienną. Dodatek naturalnej skrobii z manioku powoduje delikatne zmatowienie skóry.

Nowe odkrycie

Nowość na rynku, którą postanowiłam wypróbować. Krem ma przyjemną, lekką konsystencję i nienachalny zapach. Bardzo łatwo wtapia się w skórę, nie pozostawia tłustej warstwy. Świetnie nadaje się pod makijaż. Rzeczywiście matuje skórę, przy tym jej nie wysuszając. Od kiedy go stosuję nie mam uczucia ściągania.
Stosuję krem dopiero od 2 tygodni, a zauważyłam rozświetlenie oraz zmniejszenie ilości zaskórników na nosie. Nie zniknęły, ale mocno wyblakły. Ma się poczucie jakby krem je "wypłukiwał". Nie umiem inaczej tego nazwać. Nie zauważyłam zapychania.
Krem zapakowany jest w buteleczkę z pompką. Opakowanie jest nadzwyczaj zgrabne. Od razu pomyślałam, że w takiej formie kosmetyk nie potrzebuje wersji travel.
Moją uwagę przykuła szata graficzna. Nawiązuje do polskiej kultury ludowej. Opakowanie we wzory łowickie, na tle kory brzozowej wyróżnia się na tle innych tego typu kosmetyków.