Enliven, Pro-Vitamin, Everyday Conditioner (Odżywka bez spłukiwania)

Enliven, Pro-Vitamin, Everyday Conditioner (Odżywka bez spłukiwania)

Odżywka do włosów normalnych, bez spłukiwania. Zawiera kompleks prowitaminy B5 i kreatynę, uzupełniające ubytki we włosach. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosów na całej długości, dzięki czemu odzyskują one naturalną witalność, są mocniejsze, lśniące i chronione.

Dobry produkt za niską cenę

Zgadzam się z poprzedniczką, że odżywka jest bardzo dobra, jeżeli oczekujemy efektu łatwiejszego rozczesywaia włosów po umyciu, a także miękkości.
Moje włosy są farbowane, ale nie zniszczone. Mniej więcej co 2 dzień nakładam na nie odżywkę na ok. 5 minut. U mnie się jak najbardziej sprawdza.
Myślę, że zawieść mogą się panie, które oczekują spektakularnego wzmocnienia albo zniwelowania efektu "siana". W takich przypadkach polecam maski, których składniki są bardziej skoncentrowane, ale i dłużej należy taką maskę wtedy trzymać na głowie.

Ilość zużytych opakowań: w czasie 1

Fajna

Odżywkę zakupiłam na allegro - nie da się jej chyba kupić w sklepie, dlatego nie wiem czy jeszcze kiedyś się w nią zaopatrzę.
Jest gęsta, ma taki chemiczno - fryzjerski,dla mnie dość delikatny zapach, który mi się podoba. Po nałożeniu jej na włosy nie czuć specjalnej śliskości, ale czuć ją przy spłukiwaniu. Odżywka jest bardzo lekka, nie obciąża w moim odczuciu włosów ani trochę, nie przyśpiesza przetłuszczania nawet nałożona u nasady. Za to ma u mnie ogromny plus. Odżywia dobrze, włosy są gładkie, miękkie, bardziej podatne na układanie, łatwiej je rozczesać. Nie elektryzują się. Zaznaczam jednak, że nie mam zniszczonych włosów, jedynie przesuszone nieco końcówki. Wydaje mi się, że może się nie sprawdzić u osób oczekujących radykalnego odżywienia. W każdym razie ją polecam, jak dla mnie to dobry produkt.