Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Enliven, Pro-Vitamin, Everyday Conditioner (Odżywka bez spłukiwania)

Enliven, Pro-Vitamin, Everyday Conditioner (Odżywka bez spłukiwania)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Marka
Pojemność 400 ml
Cena 6,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Odżywka do włosów normalnych, bez spłukiwania. Zawiera kompleks prowitaminy B5 i kreatynę, uzupełniające ubytki we włosach. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosów na całej długości, dzięki czemu odzyskują one naturalną witalność, są mocniejsze, lśniące i chronione.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Dobry produkt za niską cenę

Zgadzam się z poprzedniczką, że odżywka jest bardzo dobra, jeżeli oczekujemy efektu łatwiejszego rozczesywaia włosów po umyciu, a także miękkości.
Moje włosy są farbowane, ale nie zniszczone. Mniej więcej co 2 dzień nakładam na nie odżywkę na ok. 5 minut. U mnie się jak najbardziej sprawdza.
Myślę, że zawieść mogą się panie, które oczekują spektakularnego wzmocnienia albo zniwelowania efektu "siana". W takich przypadkach polecam maski, których składniki są bardziej skoncentrowane, ale i dłużej należy taką maskę wtedy trzymać na głowie.

Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w czasie 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Fajna

Odżywkę zakupiłam na allegro - nie da się jej chyba kupić w sklepie, dlatego nie wiem czy jeszcze kiedyś się w nią zaopatrzę.
Jest gęsta, ma taki chemiczno - fryzjerski,dla mnie dość delikatny zapach, który mi się podoba. Po nałożeniu jej na włosy nie czuć specjalnej śliskości, ale czuć ją przy spłukiwaniu. Odżywka jest bardzo lekka, nie obciąża w moim odczuciu włosów ani trochę, nie przyśpiesza przetłuszczania nawet nałożona u nasady. Za to ma u mnie ogromny plus. Odżywia dobrze, włosy są gładkie, miękkie, bardziej podatne na układanie, łatwiej je rozczesać. Nie elektryzują się. Zaznaczam jednak, że nie mam zniszczonych włosów, jedynie przesuszone nieco końcówki. Wydaje mi się, że może się nie sprawdzić u osób oczekujących radykalnego odżywienia. W każdym razie ją polecam, jak dla mnie to dobry produkt.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  40
  recenzji

  361
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  10
  recenzji

  419
  pochwał

  9,32

 3. 3

  0
  produktów

  114
  recenzji

  80
  pochwał

  8,74

Zobacz cały ranking