Avon, Color Trend, Valentines Day Lipgloss (Błyszczyk `Słodkie serduszko`, edycja 2010)

Edycja limitowana na walentynki 2010. Pięknie pachnie owocami, zawiera lśniące drobinki. Dostępny w odcieniach: Playful Pink, Golden Splendor, Rose Quartz.

Skład: Polybutene, Hydrogenated Polyisobutene, Triisostearyl Citrate, Diisostearyl Fumarate, Polyethylene, BIS-Diglyceryl, Polyacyladipate-2, Calcium Sodium borosilicate, Caprylyl Glycol, Parfum, Hydroxystearic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Sucralose, Punica Granatum Extract, Tin Oxide [+/- MICA, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 75470, CI 15850, CI 42090, CI 19140]

/bw/

Nawet, nawet

MAm kolor playfull pink i jest ładny. Tylko od pewnego czasu nie podobają mi się takie błyszczyki z brokatem. Są jakieś takie tandetne i dziecinne ; / więc nie wiem dlaczego go kupiłam :)) Ale ogólnie rzecz biorąc to:

:) Długo się trzyma
:) wydajny (wystarczy jedno wyciśnięcie (?) i pięknie jest )
:) ładny kolor
:) troszkę działa jak balsam ochronny

:( twarde opakowanie
:( klejący trochę ; /
:( niestety za dużo brokatu

Ogólnie jest spoko, jako codzienne uzupełnienie delikatnego makijażu daje radę ! :)

Używam tego produktu od: Luty 2011
Ilość zużytych opakowań: zużyłam połowę pierwszego

Bez rewelacji

Ja posiadam kolorek playfull pink daje przeźroczysty połyski i lekkie drobinki jestem zadowolona oprócz dwóch małych minusików lepi się i ma bardzo sztywne opakowanie =[. Daje 3 ponieważ mogliby się chociaż postarać o konsystencje.

Używam tego produktu od:ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie wykańczania pierwszego ;]

ok

mam kolory golden splendor i rose quartz
są prawie przezroczyste, złoty ma lekki beżowozłoty brokat, różowy trochę barwi usta na różowo, ale to ładny ciemny róż, sprawia wrażenie naturalnego
błyszczyk gęsty i lepiący troche, za to wydajny i trwały - większosć błyszczyków bez jedzenie znika po pół godznie, ten trzyma się do 3 godzin (jeśli nie jemy)
do tego nawilża usta, uzywam tylko na noc dobrego nawilżacza, a cały dzien błyszczyk i nawet przy zimowej pogodzie usta są nawilżone, nie spierzchnięte
nie kupię ponownie, bo mam dużo błyszczyków do kupienia, ale polecamUżywam tego produktu od: prawie 2 miesiace

Błysk, zapach, smak.. mm!

Wg mnie nie jest wcale zły :)
Mam kolor Playful Pink.
Ślicznie pachnie, smakuje ;)
Ma w sobie takie błyszczące drobinki.
Ślicznie błyszczy się na ustach :)
Niewątpliwie jeszcze kiedyś go kupię :)
Fakt, cena regularna poraża, ale wydaje mi się, że to tak tylko napisali, a ciągle są jakieś promocje, niższa cena.
Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie.

a mnie sie podoba:)

mam kolor golden splendor czyli ten beżowy:) W katalogu wygladał jaśniej niz w opakowaniu ale na ustach jest sliczny;* Błyszczyk jest dosc gęsty i troszeczke się lepi ale mnie to bardzo nieprzeszkadza.Pachnie ładnie mnie poziomkami:)Ja i tak nakładam go na beżową pomadkę i ładnie z nią współgra nie rozmazując jej:)Cena jak najbardziej przystepna w promocj zapłaciłam 8,90Zaznaczyłam że niewiem czy go kupie bo żadko uzywam błyszczyków i ciągle kupuje inne:)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

po co to to??

Lepiszcze na lepiszczami! Okropnie klei się.Najgorsze, że usta kleją nawet wtedy, gdy błyszczyk już się zje. Trwałość błyszczykowa ;) czyli średnia :P
Bardzo niewygodna aplikacja, końcówka jest duża, przez co bardzo trudno o precyzję. Kolor jest półtransparentny, więc robią się smugi-> (golden splendor).
Cena regularna jest absurdalna, w promocji kosztuje około 10 zł. Ale to i tak za dużo.
FAktycznie ma słodki smak i to jego niewątpliwy plus, ślicznie pachnie. Ma ładne opakowanie.
Jednak to za mało, by kupić go ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: zmęczę pierwsze i na tym skończę