Avon, Naturals, Lavender Highland of France Caring Hand Cream (Pielęgnujący krem do rąk)

Pielęgnujący krem do rąk Avon Naturals o kojącym zapachu lawendy i przyjemnej, lekkiej formule, zadba o twoje dłonie po każdym myciu.
Zastosowanie: krem do rąk, odpowiedni do każdego rodzaju skóry
Działanie: superlekka, delikatna formuła odżywia skórę, zapewniając jej intensywne nawilżenie po każdym myciu
Efekt: miękka, gładka, ślicznie pachnąca skóra dłoni
Pielęgnujący krem do rąk Lawendowe wzgórza Francji otuli twoje dłonie kojącym zapachem lawendy i zatroszczy się o miękkość i gładkość skóry. Jego delikatna, leciutka formuła błyskawicznie się wchłonie, nawilżając skórę po każdym myciu rąk.

nawilżające
50 - 100ml
Skóra
normalna
kremy do rąk

Nawilżał, szybko się wchłaniał, ładnie pachniał.

Miałam ten krem w torebce i używałam zawsze po pracy. Jego zaletą było szybkie wchłanianie, nawilżanie, pozostawianie dłoni zadbanych i przyjemnych w dotyku. Do tego ładnie pachniał lawendą, ale nie taką jak z babcinej szafy a suszoną kompozycją.

Konsystencja: dosyć gęsta, ale nie tępa, ładnie się rozprowadzał, dosyć szybko wchłaniał, ale nie znikał.

Działanie: przynosił ukojenie dłoniom po całym dniu pracy, nawilżał je i odżywiał, przywracał komfort i likwidował uczucie ściągnięcia. Jest to kolejny krem od Avon, który utwierdza mnie w przekonaniu, że Avon potrafi tworzyć dobre produkty do dłoni, ponieważ praktycznie każdy sprawdził się na mojej trudnej skórze dłoni. Ten lawendowy spełnił moje wszystkie oczekiwania, regularne jego stosowanie sprawiło, że dłonie wyglądały zdrowo i zadbanie.

Zapach: lawenda jest trudna do odtworzenia, tzn. często pachnie bardzo sztucznie, jak zapomniany sweter wyciągnięty z dna szafy, jak specyfik na mole. Lawenda w kremie od Avon taka nie jest, ma intensywny aromat, ale nie jest on sztuczny czy przeperfumowany. Nie drażni nosa ;)

Opakowanie: nawiązuje do lawendy, ładnie wygląda, wygodne, z klipsem a nie nakrętką, więc nie trzeba jej szukać po podłodze.

Trochę zbyt mocny zapach

Wcześniej kupiłam wersję wiśniową z tej serii i nawet mi przypadła do gustu. Miała ładny zapach i przyzwoite działanie, więc uznałam, że wypróbuję również inne wersje zapachowe.

Produkt póki do łatwo dostępny, ponieważ jest stosunkowo nowy. Dostępny chyba tak od 3 miesięcy gdzieś. Do zakupu skłania również cena, a także dosyć przyzwoita wydajność- brałam Izotek, zmagam się z dużymi przesuszeniami, używam kilku kremów nałogowo, a mimo to starczył na przeszło miesiąc, więc całkiem dobrze. Opakowanie typowe dla Avonu, ale grafika wygląda trochę inaczej, chociaż jest nawet ładna, jakoś rzuciła mi się w oczy. Krem ma bardzo ładny zapach, lawendowy, ale trochę zbyt nachalny. Czuć, że jest mocno perfumowany. Ma przyjemną, lekką konsystencje, która szybko się wchłania. Nie zostawia tłustego filmu, a ładny zapach utrzymuje się naprawdę długo.

Nie uważam, żeby nadawał się do skóry suchej i bardzo suchej. Myślę, że przede wszystkim posiadaczki skóry normalnej powinny być z niego zadowolone. U mnie to krem dodatkowy do Neutrogeny, więc również na niego narzekam. Całkiem przyzwoicie nawilża. Zauważyłam też znaczne wygładzenie i zmiękczenie skóry, a może nawet delikatne rozjaśnienie. Za 10 złotych działanie bardzo, bardzo zadowalające.

Krem przypadł mi do gustu, ale raczej nie sięgnę po niego ponownie. Avon ostatnio wypuścił całą serię lawendową, więc pewnie zabiorę się za nią.