Tangle Teezer, Professional Detangling Brush (stara wersja) (Szczotka do włosów)

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

świetna

Szczególnie sprawdza się przy rozczesywaniu włosów po myciu. Czasami zapomnę o niej i sięgnę po zwykłą i od razu orientuję się, że użyłam złej szczotki. Ząbki są bardzo cienkie i prześlizgują się przez włosy, nie szarpią. Dość droga, ja płaciłam 10 EUR ale widziałam też po 15. Do uczesania włosów np. w kitę potrzebuję jednak pomocy zwykłej szczotki.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Rewelacja!

Muszę powiedzieć, że jestem w szoku, że szczotka może zdziałać takie cuda! Dostałam ją w prezencie i jest genialna. Podpisuje się pod wszystkim co napisały moje przemówczynie. Po raz pierwszy mogę rozczesać włosy nawet bez nałożenia odżywki, do tego są lśniące i gładkie. Jednym słowem - cudo!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeden

Nie dziwi mnie zachwyt ...

Szczotka jest rewelacyjna.Ja również nie wiem jak działa, ale działa tak że:
- włosy są niesamowicie lśniące
- nie plączą się
- są w idealnym stanie przez cały dzień
- i faktycznie przy rozczesywaniu nic nie ciągnie i nie boli.
Żałuję tylko jednego, że tak późno się o niej dowiedziałam. Niby zwyczajny kawałek plastiku, a jednak magiczny :)

Używam tego produktu od:tygodnia

Genialna!

Nie wiem na czym polega fenomen tej szczotki, ale wlosy po niej wygladaja bosko. Rzeczywiscie swietnie rozczesuje suche i mokre wlosy, nie trzeba sie silowac czy szarpac. Duzo mniej wlosow mi wypada podczas szczotkowania. Niesamowite jest rowniez to, ze raz rozczesane wlosy pozostaja takie przez dlugie godziny i nie trzeba non stop ich szczotkowac, nawet po nocy jak wstaje moge swobodnie przejechac placami po wlosach i nic sie nie "haczy". Uwielbiam ta szczotke!

Mam wersje z nakladka ochronna na "zeby", zeby szczotka sie nie niszczyla gdy jest noszona w torebce - fajna sprawa.Używam tego produktu od: tygodnia

Idealna - moja na zawsze :)

Dobrej szczotki do włosów szukałam od bardzo dawna. Aż tu nagle znalazłam tangle teezer. Długo się zastanawiałam nad zakupem, bo niestety w internecie jest bardzo mało opinii na jej temat. Zdecydowałam się zaryzykowac i nie żałuję!!!! W przeciwieństwie do poprzedniczki moja szczotka była u mnie już po 3 dniach!! Faktycznie włosy rozczesuje idealnie, nie ważne czy są mokre czy suche, idealnie rozporowadza odżywkę! Nosze ją ze soba do pracy i na fitness i zastanawiam się nad zakupem kolejnych dwóch żeby cały czas nie przekładac jej z jednej torby do drugiej :).

Ilość zużytych opakowań:-

najlepsza na świecie

Cieszę się ogromnie,że nikt wcześniej nie opisał tangle teezer-jestem pierwsza!Ale przejdę od razu do sedna.Zamówiłam tę szczotkę ze strony producenta.Przesyłka w sumie wyszła bardzo tanio ale jak się później okazało paczka została nadana jako zwykła(istnieje ryzyko,że ktoś ją zwędzi na poczcie!!!).Czekałam na nią calutki miesiąc!Ale jak już dotarła...po prostu brak mi słów.Naprawdę.Mam potwornie zniszczone włosy rozjaśnianiem.Nigdy nie udało mi się ich rozczesać gdy były mokre.Ta szczotka rozczesuje i mokre i suche i nawet potargane po upojnej nocy ;)
Nie ciągnie,nie trzeba szarpać.Jest idealna.I do tego przy zakupie jest olbrzymi wybór w kolorystyce.Szczotka jest niewielka,leciutka,bardzo poręczna.Zakochałam się w niej i już dziś mam pewność że nie wymienię jej na inną.Chociaż raz producent spełnił swoje obietnice.
POLECAM!!!

Używam tego produktu od:3miesięcy