Revlon, Revlon Professional, Interactives, Hydra Resque Shampoo (Szampon odżywczo-nawilżający do włosów suchych i zniszczonych)

Szampon odżywczo-nawilżający do włosów suchych i zniszczonych leczy i regeneruje siły zniszczonych i niewłaściwie traktowanych włosów. Ułatwia rozczesywanie wilgotnych włosów i zapobiega ich łamaniu się.Intensywnie nawilża i odbudowuje.Dla włosów suchych, wrażliwych z deficytem hydrolipidów, które zmniejszają podatność włosa na agresywne czynniki zewnętrzne. Kuracja zalecana jest dla łamliwych i porowatych włosów z rozdwojonymi końcówkami, często trudnych do rozczesania.
Hydra Capture System nawilża włosy od wewnątrz i wzmacnia ich strukturę chroniąc przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi zapobiegając łamaniu włosów. Olejek Jojoba intensywnie odżywia włosy i naprawia łuskę włosa. Włosy pozostają głęboko nawilżone i odżywione, z wyjątkowym blaskiem i gładkością. W rezultacie działania serii poziom nawilżenia włosów jest utrzymywany o 36% dłużej, nawet w ekstremalnych warunkach.

Cena: ok.40zł / 250ml
/bw/

dość przeciętny

Mam naprawdę suche i do tego kręcone włosy,więc pomyślałam,że może ten szampon to będzie to.Niestety nie spełnia on moich oczekiwań,jak dla mnie nie widzę żadnego specjalnego efektu nawilżenia,jest średnio wydajny,włosów bez odżywki po nim nie rozczeszę.Po prostu średniak.

bardzo fajny

świetnie się pieni- wystarczy mała kropelka, przez co jest bardzo wydajny. pieknie pachnie. podczas mycia włosy się nie plączą. później są aksamitne w dotyku, wyglądają zdrowo i świeżo. regularnie stosuję inną wersję, ten szampon wypróbowałam tylko kilka razy od mojej mamy. ona się z nim nie rozstaje i bardzo sobie go chwali.

Używam tego produktu od: sporadycznie od roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go (1250ml)

bardzo fajny szampon!!!

właśnie skończyłam pierwszą butelkę i uważam,że to bardzo dobry szampon!Wydajny, spełnia swoje zadanie nawilża włosy ( z natury mam suche ) nie przetłuszcza skóry głowy ( mam skłonną do przetłuszczania się), po umyciu nie mam problemów z rozczesaniem włosów nawet bez odżywki, fajnie pachnie na pewno do niego wrócę polecam!!!!!!!Używam tego produktu od:2 miesięcy