Revlon, Revlon Professional, Interactives, Hydra Resque Instant Hydra Balm (Balsam ekspres nawilżający)

Balsam nawilżający włosy suche i zniszczone. Produkt o bardzo delikatnej strukturze, dostarcza gładkości i naturalnego blasku bez obciążania włosów.
Produkt do regularnego stosowania.
Intensywne nawilżenie i odbudowa. Dla włosów suchych, wrażliwych z deficytem hydrolipidów, które zmniejszają podatność włosa na agresywne czynniki zewnętrzne. Kuracja zalecana jest dla łamliwych i porowatych włosów z rozdwojonymi końcówkami, często trudnych do rozczesania.
Hydra Capture System nawilża włosy od wewnątrz i wzmacnia ich strukturę chroniąc przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi zapobiegając łamaniu włosów.
Olejek Jojoba intensywnie odżywia włosy i naprawia łuskę włosa.
Włosy pozostają głęboko nawilżone i odżywione, z wyjątkowym blaskiem i gładkością.
W rezultacie działania serii poziom nawilżenia włosów jest utrzymywany o 36% dłużej, nawet w ekstremalnych warunkach.

Cena: ok. 40zł / 150ml
/bw/

Bardzo dobry

Mam suche włosy z tendencją do puszenia się i kręcenia.

Odżywka jak dla mnie bardzo dobra:
+ nawilża (mam porównanie z innymi profesjonalnymi kosmetykami: L\'Oreal, Schwarzkopf i ta do tej pory jest moim nr 1)
+ włosy są po niej błyszczące i wygładzone, nie obciąża, nie zauważyłam żeby się szybciej przetłuszczały
+ delikatny zapach
+ wydajna (mam średniej długości włosy i nie mogłam się doczekać kiedy ją skończę, chciałam wypróbować tą samą odżywkę tylko do włosów zniszczonych kąpielami słonecznymi, niestety ta która powinna być jeszcze bardziej nawilżająca nie jest tak dobra jak jej "zwykła" siostra)

Minusów nie znalazłam :)