Revlon, Revlon Professional, Interactives, Hydra Resque Repair (Termoaktywna kuracja)

Profesjonalna kuracja głęboko nawilżająca dla bardzo suchych i wrażliwych włosów, która pod wpływem ciepła odbudowuje włosy od wewnątrz. Włókno włosów odzyskuje dyscyplinę i zostaje głęboko nawilżone. Polecamy dla bardzo suchych i wrażliwych włosów.
Hydra Capture System nawilża włosy od wewnątrz i wzmacnia ich strukturę, zapobiegając przed łamaniem. Termoaktywna technologia topi cząsteczki olejku Jojoba i zamyka łuskę włosa, zatrzymując wewnątrz niego odżywcze elementy. Formuła preparatu z witaminami E i B5 ochrania włókno włosa i nadaje mu blask i gładkość.
Widowiskowe rezultaty widać już po pierwszym użyciu. Włosy są głęboko nawilżone, a łuska w pełni domknięta. Nadaje włosom połysku i gładkości.

Cena: ok. 70zł / 200ml
/bw/

bardzo dobry zabieg! :D

Produkt jest jak najbardziej do włosów zniszczonych farbowaniem,rozjasnianiem.
\\n
\\n*nawilża
\\n*może lekko obciąża ale jak dla mnie pozytywnie dlatego ze mam suche włosy i jest akurat teraz mi to potrzebne,oczywiscie nie przesadnie obciąża.
\\n*regeneruje-widać efekty.
\\nnajlepiej nie trzymać go pod prysznicem,w ogole po co tak go trzymac skoro to jest zabieg jakby,do ktrego jest potrzebna folia aluminiowa i prostownica. Więc zdala od woddyyy!
\\nto jest moje drugie opakowanie,wczensiej regenerowałam tym preparatem wlosy sowje u fryzjerek,ale się nie opłaca :) lepiej samemu zamowic i starczy na kiiiiilka zabiegów :) szczerze jestem zadowolona z produktu:) pozdrawiam i kupie jeszcze napewno nie raz.

super nawilzenie

Rewelacyjne odzywienie dla wlosow, super zapach,widac poprawe w kondycji wlosow.Jest dosc wydajny, czuje ze przez caly dzien po uzyciu wlosy sa miekkie gladkie odzywione.
Dla mnie jest tylko jeden minus jesli sie trzyma go pod prysznicem nalewa sie woda do srodka.

Używam tego produktu od:3 miesiecy