Avon, Skin So Soft, Signature Silk, Creamy Body Wash (Kremowy żel pod prysznic `Dotyk Jedwabiu`)

Dzięki zastosowaniu technologii SILKPLEX - unikalnej formuły z ekstraktem czystego jedwabiu natychmiast nadaje skórze aksamitną miękkość i gładkość. Kompleks ze stopniowo uwalnianymi substancjami nawilżającymi zamyka w skórze wilgoć i utrzymuje jej optymalny poziom przez cały dzień.
Bogata, kremowa formuła delikatnie oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką i gładką.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Sodium Coco-Sulfate, Glycol stearate, hydrogenated castor oil, Parfum Peg-40 Hydrogenated castor oil Shea Butteramidopropyl betaine, Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Methylparaben, Butylene glycol, Disodium Edta, Phosphoric Acid, PPG-12/smdi copolymer, tocopheryl acetate, hexylene glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothazolinone, hydrolyzed keratin, hydrolyzed silk, potassium benzoate, potassium sorbate, phenoxyethanol, citric acid, Ci 77891

Cena: 9,90zł / 250ml
/bw/

Bardzo przyjemny

Ten żel był dla mnie miłym zaskoczeniem. Miał naprawdę kremową konsystencję, która w ogóle nie przypominała żelu, a raczej mleczko. Nie była gęsta, ale też nie przelewała się przez palce. Kosmetyk nie pienił się, ale tworzył taką kremową, przyjemną warstwę myjącą. Nie miałam problemu z jej spłukaniem. Nie wysuszał skóry, nie podrażniał jej, zaraz po kąpieli nie wołała ona rozpaczliwie o balsam, nie była nieprzyjemnie napięta. Ponadto żel miał przyjemny, ale trochę za intensywny zapach, delikatnie mył i był wydajny. Jedyny minus to opakowanie z klapką na podstawie. Owszem, dzięki temu cała zawartość spływa w dół i łatwo wydostać nawet końcówkę kosmetyku, ale wadą było to, że żel po prostu przeciekał i w miejscu, gdzie stał, zawsze był biały ślad… Innych wad nie zauważyłam. Używałam tego żelu zimą i uważam, że właśnie w takiej porze roku najlepiej się sprawdzi. Na lato jego zapach może być za ciężki, mało orzeźwiający.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

robią się glutki:)

Lubię żele Avonu i dlatego postanowiłam spróbować tego kremowego. Bardzo podoba mi się zapach linii różowej Skin So Soft. Niestety te żel to niewypał

Plusy:
- myje
- ładnie pachnie
- przyjemne opakowanie

Minusy:

- prawie się nie pieni
- pod prysznicem zamiast się rozpuszczać, tworzyć pianę to robią się takie ciągnące gluty i wygląda to jakby ktoś się na nas wysmarkał
- nie nawilża ani nie pielęgnuje
Ot taki sobie kosmetyk, za tę cenę można znaleźć coś lepszego. Niezbyt trafiony produkt Avonu

Używam tego produktu od:2 miesiące