Pat & Rub, Relaksujący balsam do stóp `Trawa cytrynowa i kokos`

Pat & Rub, Relaksujący balsam do stóp `Trawa cytrynowa i kokos`

Balsam odnawia szorstką, suchą skórę stóp. Regeneruje skórę spierzchniętą i popękaną. Pozbywa się twardego naskórka, wygładza, nawilża i ujędrnia. Łagodzi podrażnienia. Balsam pielęgnuje również szorstkie łokcie i kolana. Olejek z trawy cytrynowej działa łagodząco i oczyszczająco.

Lubię.. :)

Kupię ten produkt ponownie choćby z tego tylko powodu iż tak pięknie pachnie i jest ekologiczny . :) Opakowanie z dozownikiem również bardzo na plus . Samo działanie oceniam na w miarę dobre ale od razu zaznaczam że nie mam suchej skóry stóp . Podejrzewazm że do zadań specjalnych niekoniecznie się nadaje - jest na to zbyt lekki . :p
Krem jak dla mnie wydajny ale nie używam go dużo .
Małym minusem jest cena - mógłby kosztować te 10 złotych mniej ;)
Używam tego produktu od: miesiąca , zazwyczaj 2 - niekiedy 3 razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: 1/7 pierwszego ? :)

Wart polecenia

Produkt ma kremową łatwa w rozprowadzaniu konsystencję i oraz pompkę ułatwiająca dozowanie.
Zapach również jest obłędny i lubię nim smarować stopy dla niego samego. Ale i działa. Odkąd go stosuję razem z peelingiem do stóp Home & Spa to przestałam mieć jakiś duży problem z suchymi piętami i ogólnie przesuszoną skórą stóp. Ale do ideału troszkę mu brakuje, stąd jedną gwiazdkę odjęłam.
Po zastosowaniu skóra stopy jest miękka i otulona ochronną, nienachalną otoczką kremu.
Czy wydajny, to nie wiem, bo nie widać stopnia zużycia.

cudowny zapach

z bólem serca przyznaję tylko 3 gwiazdki, gdyż nie spełnia głównej obietnicy producenta- "pozbywa się twardego naskórka". Używałam tego produktu codziennie i niestety nie nawilża i nie zmiękcza skóry stóp wystarczająco.

Mimo wszystko uwielbiam ten produkt za przepiękny zapach, przyjemność stosowania i to, jak szybko się wchłania.

Na zimę używam bardziej odżywczego kremu (z serii home spa), ale latem na pewno wrócę do tego.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml

może być, ale bez rewelacji

To co zachwyca w tym kremie to zapach - dla mnie jest niesamowity. Jednak jest to specyficzny zapach, nie każdy go polubi....na pewno nie warto kupować w ciemno, najpierw powąchać tester...
Plusem na pewno są naturalne składniki, które nie zrobią krzywdy.
Przjemne opakowanie, z pompką, która pozwala na maksymalne wykorzystanie produktu.
Przyjemna konsystencja, nie za gęsta, nie za rzadka - taka w sam raz:)
Bardzo fajnie się wchłania, nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy na stopach.
Jednak nie zauważyłam jakiegoś większego odżywienia. Ot zwykły krem do stóp - na pewno nie jest wart swojej ceny.
Jeśli ktoś szuka tylko relaksującego działania to owszem krem jest ok....ale jeśli chcemy odżywienia to na rynku jest wiele tańszych kremów o wiele lepszym działaniu.

Nie jest to efekt na jaki liczyłam, ale ten zapach...

Kolejny kosmetyk z tej serii, który zostanie ze mną ze względu na zapach. Mam mocno wysuszone i wymagające intensywnej pielęgnacji stopy i muszę przyznać że kosmetyk ten nie sprawdza się w tak ekstremalnych warunkach. Mimo to, zapach jest tak obłędny,że nie potrafię mu się oprzeć.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

moje stopy go lubią

Po raz pierwszy kupiłam go ze względu na zapach - świeży - takie właśnie szukałam znudzona miętowymi czy methelowymi kremami do stóp.

Oczywiście skorzystałam wtedy z rabatu -20% w Sephorze, bez rabatu ten krem jest nieprzyzwoicie drogi ;)

Więc tak: zapach świeży, intensywny, aplikacja łatwa - opakowanie ma wygodną pompkę, konsystencja dość przyjemna, łatwo się wmasowuje i szybko wchłania, stopy są nawilżone, miękkie.

Minusy to: cena i mała wydajność.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Zdecydowanie za drogi.

Plusy:
+ nie uczula, nie podrażnia,
+ łatwo się wchłania,
+ całkiem nieźle nawilża i odświeża.

Minusy:
- nie relaksuje, a raczej ożywia (wbrew obietnicom producenta),
- ma sztuczny zapach, chemiczny, mocny, męczący,
- na minus również opakowanie - niby dzięki pompce można zużyć do końca, ale w pompce zostaje jakieś 3-4 aplikacji "niewydostawalnych",
- bardzo wygórowana cena jak za taki produkt.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc