Pat & Rub, Relaksujący scrub/piling cukrowy `Trawa cytrynowa i kokos`

Pat & Rub, Relaksujący scrub/piling cukrowy `Trawa cytrynowa i kokos`

Scrub delikatnie złuszcza, ekspresowo nawilża i poprawia wygląd skóry. Po użyciu scrubu, skóra staje się gładka i ujędrniona. Pięknie wygląda i pachnie. Olejek z trawy cytrynowej poprawia wygląd skóry: wygładza i oczyszcza. Używanie scrubu w kąpieli zastąpi użycie balsamu lub masła po kąpieli. Zawiera naturalny filtr UV. Scrub pachnie relaksująco kokosem i trawą cytrynową.
Zawiera:
- kryształki cukru trzcinowego *- złuszczają martwy naskórek i wygładzają skórę
- olejek z trawy cytrynowej - odświeża, poprawia wygląd skóry: wygładza i oczyszcza
- oliwa i masło z oliwek* - wygładzają i koją
- masło shea* - nawilża i zmiękcza
- olej babassu* - uelastycznia, nawilża, jest naturalnym filtrem UV
- olej jojoba* - wzmacnia skórę i dodaje jej sprężystości
- masło z awokado * - natłuszcza i regeneruje, chroni przed czynnikami zewnętrznymi w tym promieniami słonecznymi
- masło kakaowe* - uelastycznia i koi podrażnienia
- wosk pszczeli - uelastycznia i zmiękcza
- naturalna witamina E* - wygładza, ujędrnia, natłuszcza i nawilża
- inne roślinne substancje natłuszczające i nawilżające*
*surowce z certyfikatem ekologicznym

Fajny balsam pod prysznic

Zgadzam się z paroma wcześniejszymi opiniami, iz zdecydowanie jest to bardziej balsam pod prysznic niz peeling. Jako peeling jego działanie jest bardzo znikome. Zdecydowanie jako zdzierak się nie nadaje. Ślicznie nawilża skórę i pachnie bajecznie. Osoby chcące uzyckac mocne efekty złuszczania na pewno nie będą zadowolone.

Używam tego produktu od: 1 roku

Masakra

Peeling ten jest koszmarny. Pięknie pachnie trawa cytrynowa, natomiast kąpiel z nim to prawdziwa mordęgą. Przede wszystkim, nie daje uczucia ścierania, gdyż drobinki cukru szybko sie rozpuszczają. Najgorsze jest jednak zmywanie go z ciała - drogie wizazanki naprawdę nie wiem jak tego dokonujecie, bo ja w akcie rozpaczy próbowałam zmyc to cholerstwo rękawica, myjką oraz gąbka (wszystkie po tym zabiegi nadawały sie do wyrzucenia), oleje osadzaja sie wszędzie i zbijają sie w gruba lepka maź, która dopiero wytarcie ręcznikiem usuwa z ciała (ręcznik od razu do prania). Co prawda po tych ewolucjach skóra jest super nawilżona i pięknie pachnie, ale co z tego skoro po wyjście spod prysznica człowiek sie czuje niedomyty :/

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

Smakowity!

Być może inne lepiej złuszczają skórę. Być może inne lepiej nawilżają i wygładzają .Być może inne są lepsze, bardziej wydajne. (w sumie wątpię :)) Ale żaden nie pachnie tak obłędnie i nie daje takiego komfortu stosowania!. Peeling ma konsystencję jak peeling. Jest tłusty i jak już się trochę zużyje, olej zbiera się w zagłębieniach po wykorzystanym produkcie.
Zapach przede wszystkim cytrynowy, świeży i naprawdę trwały. Po wyjściu spod prysznica skóra jest gładka, natłuszczona i nie trzeba już stosować żadnych balsamów. Luksusowy.

Balsam pod prysznic - tak, peeling - nie

Tak ja kw tytule - gdyby ten produkt nazywał się balsam po prysznic i z takim zamysłem bym go kupiła, byłabym bardzo zadowolona. Jednak w nazwie jest "peeling" więc nastawiałam się na choćby minimalne właściwości złuszczające naskórek, a takowych ten produkt zupełnie nie posiada. Drobinki owszem są, ale dosłownie po 10 sekundach całkowicie się rozpuszczają i masujemy się wyłącznie olejkami. Właściwości nawilżające są rzeczywiście fantastyczne, nie trzeba używać balsamu do ciała po kąpieli z tym produktem. Zapach także bardzo przyjemny, chociaż ostatnio mam już dość trawy cytrynowej obecnej w bardzo wielu produktach.
Ogromnym minusem jest oczywiście cena, nawet na promocji. Drugi raz pewnie go nie kupię, właśnie ze względu na tę wadę. Drugim minusem jest nakładanie - trzeba robić to bardzo ostrożnie ponieważ spada z rąk i ciała, tłuszcząc przy okazji całą wannę/prysznic.

Używam tego produktu od: dłuższy czas

Nie dla mnie

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam piling i muszę przyznać, że lekkie rozczarowanie. Nie przepadam za pilingami które zostawiają tłustawą warstwę na skórze a tak właśnie jest z tym pilingiem. Dla mnie najlepiej sprawdza się na dłoniach i stopach. Jeżeli ktoś lubi intensywne cytrusowe zapachy i tłustawą warstwę na skórze - to polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

kosmetyk 2 w 1

Peeling dostalam w prezencie, wec nie planuje go kupic ponownie ze wzgledu na jego wysoka cene.

Uzywam go co kilka dni pod prysznicem na rozgrzana skore.

Uwielbiam go poniewaz spelnia funkcje zarowno peelingu jak i balsamu nawilazajacego.

+ swietny odswiezajacy zapach, cytryna zdecydowanie bardziej wyczuwalna niz kokos
+ dobry sklad
+ zluszcza skore jak standardowy peeling
+ nawilza, a raczej natluszcza skore, osoby ktore nie lubia "tlustego filmu" na skorze, nie beda zadowolone
+ jest wydajny, wystarczy niewielka ilosc, aby rozprowazic go na calym ciele, ale trzeba uwazac bo czesto spada z ciala

- cena

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

peeling&balsam

W skrócie- peeling i balsam w jednym.
Niepowtarzalny zapach (mimo to kokosa nie wyczuwam),całkiem długo utrzymuje się na skórze.
Bardzo wydajny.
Ciekawa,jak na peeling bardzo stała konsystencja. Mi taka formuła odpowiada, choć trzeba się przyzwyczaić do nakładania (ja nakładam go cienko na dłoń i rozsmarowuje szerokimi kolistymi ruchami).
Nie jestem pewna, czy efektem jest dobrze wypeelingowana,czy dobrze wybalsamowana skóra,ale na pewno rezultat jest przyjemny. Użycie balsamu nie jest już konieczne, choć jak dla mnie uczucie nawilżenia,lub raczej natłuszczenia,w przeciwieństwie do zapachu,nie jest długotrwałe. Myślę,że tego produktu mogą używać osoby z wrażliwą skórą,gdyż nie ingeruje w nią zbyt intensywnie. Nie polecam używać przed lub po goleniu,włoski wrastają..zapycha pory?..
Ja używam go 2 razy w tygodniu,wymiennie z peelingiem domowej roboty,który jest o wiele lepszy,dlatego też nie sądzę,abym kupiła go ponownie biorąc pod uwagę cenę.
Plusy:
zapach
konsystencja
skład
bardzo duże opakowanie
delikatna,natłuszczona skóra
Minusy:
cena
dostępność (Sephora lub strona firmowa Pat&Rub)
krótkotrwały efekt
Po pewnym czasie stosowania zaczął zostawiać na skórze biały film. Dość to irytujące,bo nie do zmycia,a też nie wsiąka zbyt szybko..najczęściej tę białą warstwę usuwam ręcznikiem,ale czy to oto chodzi?..Próbowałam używać mniejszej ilości peelingu,ale niczego to nie zmieniło.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego opakowania

Jedna wielka pomyłka!

Gdyby nie fakt, że dostałam ten produkt w prezencie, byłabym potwornie zła, gdybym wydała tyle pieniędzy na coś, co kompletnie nie zasługuje na pozytywną opinię... Totalny eko-bubel!
Dodaję pół gwiazdki tylko i wyłącznie za przyjemny zapach, do którego swoją drogą musiałam się trochę przyzwyczajać, bo nie byłam w nim zakochana od samego początku. Kosmetyk jest bardzo tłusty, do tego W OGÓLE nie trzyma się skóry. Mogę go rozprowadzać na mokro i na sucho, a on po prostu odpada, roluje się i nie jest w stanie w żaden sposób złuszczać naskórka. Jedynym sposobem, żeby w ogóle go użyć było dla mnie zmieszanie go przed aplikacją z innym peelingiem, którego używam już od dawna, który jest siedem razy tańszy i milion razy lepszy... Do tego ten kosmetyk zostawia na skórze biały, ciężki, tłusty film, który nieestetycznie wygląda i jest po prostu obrzydliwy. Ciężko jest go "wyłowić" palcami z opakowania. I choć bardzo, ale to bardzo chciałam wydobyć z tego produktu jakąkolwiek wartość, ostatecznie dobił mnie fakt, że peeling zaczął pleśnieć przy zakrętce mniej więcej dwa miesiące po otwarciu opakowania, choć po każdym użyciu zlewałam ze słoika wodę i wycierałam wszystkie "wystające" części ręcznikiem, żeby po zakręceniu w opakowaniu nie zostawała woda (termin ważności podany na opakowaniu wynosi 6 miesięcy od pierwszego użycia)... W tej chwili nie pozostaje mi nic innego, jak wyrzucić do śmieci pół słoika produktu.
Nie polecam! :(

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego

Mój ulubiony kosmetyk!

Kiedyś robiłam sobie pilingi w domu. Ten kosmetyk to połączenie handmadowego pilingu i doświadczenia kosmetologów. Skóra gładka, nawilżona Pięty zdrowe i piękne. Jak macie problemy z zaskórnikami to idealny kosmetyk na plecy. Ładnie pachnie. Uwaga krótka data ważności i duze opakowanie- trzeba szybko zużywać!

Bardziej odżywka pod prysznic do ciała

Powiem wam, że uwiecznienie takiego ogromnego słoika, który zawiera prawie półlitra produktu to jest jednak wyzwanie aby nie pokazywać wszystkiego wokół. Cała szata graficzna jest bardzo przyjemna dla oka. Podoba mi się, że skoro już jednak mam zapłacić dosyć duże pieniążki to jednak otrzymuje tego produktu dużo. Do tego jest to bardzo praktyczne opakowanie gdyż bez problemu możemy zużyć peeling do ostatniego kryształka cukru. Jedynym minusem takiego opakowania jest to, że czasami może się tam nalać woda lub po prostu gdy nabieramy kolejną porcję produktu to raczej rąk nie osuszamy a wiadmo, że pod wpływem wody peeling się rozpuszcza i zmienia konsystencję na wierzchu.

Cukier oblepiony mnóstwem olejków jak robiłam swatch to czułam jak ten tłuszczyk olejowy pod wpływem mojego ciała zaczął mi się rozpuszczać. Musimy uważać aby nie nałożyć produktu za dużo gdyż wtedy powstaje nieesteczny biały osad i trzeba się wspomóc odrobinę zwykłym żelem aby zniwelować ten efekt ale po kilku peelingach dojdziemy do wprawy ile nam tak naprawdę potrzeba.

Działanie
Ja jestem wielbicielką Sado Maso jeśli chodzi o peelingi i dla mnie skóra musi być zaczerwieniona od peelingowania tutaj niby coś się działo, ale jednak dla mnie pod tym względem średniak. Dla dogłębnego sprawdzenia postanowiłam zrobić go raz przed depilacją i tuż po depilacji i jak normalnie unikam tego jak ognia bo moja skóra jest podrażniona to w tym przypadku reakcji podrażnienia świeżo po peelingu i przed brak czyli nie jest tak agresywny jak lubię. Ostatnio przeglądając stronę Lusha( a jeśli przeglądam stronę kosmetyków, które są po za moim zasięgiem pod względem kraju to wiedz, że coś się dzieje) zobaczyłam coś takiego jak arganową odżywkę do ciała pod prysznic i w moim odczuciu produkt Pat and Rub jest dla mnie bardziej taką odżywką pod prysznic kiedy mam takiego lenia, że nie chce mi się dodatkowo tracić czasu na balsamowanie gdyż ten produkt wspaniale natłuszcza i nawilża nasze ciało. Swoją drogą moim zdaniem gdyby P&R nazwało swój produkt odżywką do ciała to pewnie byłoby to jeszcze większym strzałem w 10 niż jest( biorąc pod uwagę recenzję w Internecie tego produktu) bo takiego produktu u nas na rynku chyba jeszcze nie ma. A tak po za tym świetnie sprawdza się na zimę gdy nasza skóra nawet ta najbardziej wytrzymała zostaje powalona przez ogrzewanie. Na lato nie polecałabym tego produktu gdyż moim zdaniem gdy już mamy ekstremalne lato to natłuszczenie, które zostawia ten peeling będzie zbyt irytujące podczas gdy zimą jest zbawienne. Jednakże tylko na noc bo rano nie wyobrażam sobie męczyć się z obcisłymi spodniami, ale piżamka zawsze spoko.

Skład i działanie
Nie będę sypać zbyt wieloma mądrościami po prostu wejdźcie na stronę i poczytajcie KLIK.

Zapach
Pachnie dosłownie jak domowa lemoniada czyli taka cytryna z cukrem i z czymś jeszcze. Kokos jest wyczuwalny tak do połowy opakowania a później gdzieś znika natomiast na ciele nie czuć nic innego po za lemoniadą aczkolwiek P&R mogłoby się posilić o więcej wariantów zapachowych i bardziej zróżnicowanych.

Wydajność
Mam go od początku stycznia i zostało mi go jeszcze na 2-3 razy z tym, że skoro bardziej traktowałam go jako odżywkę do ciała pod prysznic to stosowałam go co drugi dzień, więc wydajność również w tym przypadku spada niż jakbym robiła "peeling" 2 razy w tygodniu. Dlatego jest w nawiasie gdyż takie Sado Maso zwykle robię 2 razy w tygodniu.

Podsumowując, poleciłabym dla tych co lubią średni poziom peelingowania i mają bardzo suchą skórę lub zostali powaleni przez sezon grzewczy i ich ciało woła o pomoc. Peeling ma bardzo dobry skład i ma w sobie tyle dobroczynnych olei, że można pęknąć. Po za tym jest takim produktem wielofunkcyjnym gdyż łączy w sobie właściwości masła/balsamu i peelingu także dla leniwców w trakcie zimy może być fajnym rozwiązaniem. Jednakże dla mnie stopień peelingowania jest za słaby, ale to już zależy od osobistych upodobań. Czy kupię? Nie mam pojęcia jeśli trafię na podobną okazję przecenionej kosmetyczki po świętach to tak, ale nie jest to jakiś mój must have. Moim zdaniem jednak cena nawet jak na o tak dużej gramaturze peeling jest jednak wygórowana. 10-20 zł w dół i spojrzałabym na nią bardziej przychylnym okiem.

Zaskakujacy

Uwielbiam go za zapach! Jest cudowny, intensywny. Peeling pozostawia skore gladka i bardzo nawilzona wrecz natluszczona. Ogolnie walory zapachowe i pielegnacyje na 5+ Do stosowania raczej wieczorem gdyz skora po zabiegu jest pokryta tlustym filmem.
Jedna gwiazdeke odejmuje za aplikacje. Kosmetyk niestety slabo trzyma sie ciala, sporo laduje w brodziku i najzwyczajniej sie marnuje. Miejscami pozostawia na skorze bialy nalot ...tak jakbym posmarowala sie maslem spozywczym. Byc moze uzywam za duzo produktu, nie wiem.

Używam tego produktu od: 4mc

Można odlecieć;-) Wspaniały Kosmetyk;-)!!!!!

Scrub Trawa cytrynowa i Kokos o działaniu relaksującym!!!Używanie tego peelingu daje absolutnie maksimum przyjemności!!! Skład komponentów bardzo podobny jak w przypadku scrubu z linii rewitalizującej z żurawiną tej firmy. Peeling wart swojej ceny w opakowaniu jest prawie pól kilo kosmetyku!!! Poza tym jest to produkt wielo funkcyjny spełnia rolę żelu pod prysznic,peelingu,masła do ciała,balsamu,oliwki do ciała,naprawdę warto go nabyć!!!Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże