Wibo, Terracotta Eye Shadow (Potrójne cienie do powiek)

Wibo, Terracotta Eye Shadow (Potrójne cienie do powiek)

Wypiekane cienie do oczu. Formuła zapewniająca intensywny kolor i połysk. Trzy niesamowicie lśniące kolory w jednym zestawie. Dzięki nim możesz zrobić fantazyjny makijaż oka w różnych kombinacjach kolorystycznych.

Cena: ok. 10zł / 6g
/s/

Mimo tej okropnej wady gorąco polecam

Używam kolorów : srebrny, biały i brązowy. Cienie tanie, wspaniale i moglabym tak wymieniać godzinami, nie jest to diametralna zmiana koloru powieki, nadaje piękny odcień, wprost niesamowity, moje spojrzenie nabiera wyrazistosci. Lecz po pewnym czasie używania jak wspominala jedna z recenzentek, na powierzchni cienie tworzy się "skorupa", cień staje się zupelnie inny, maże się po powiece i ma brzydki odcień. Lecz znalazłam na to sposob, na powierzchni traktuje go "główką" noża, i można spokojnie używać dalej, i mimo tego to jest mój KWC ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwszy w trakcie

bardzo dobry produkt

Cieni używam od prawie 3 lat i końca nie widać. Produkt daje niesamowity i długotrwały efekt na powiekach. Cienie świetnie się nakładają poprzez swoją miękkość i długo utrzymują. POLECAM

Używam tego produktu od: prawie 3 lata

Słabe

PLUSY :
- wygląd
- cena

MINUSY :

- słaba pigmentacja. Cienie są słabo widoczne. Trzeba długo "dziobać" pacynką o nie, by po nałożeniu na powieki dostrzec kolor

- po dłuższym pocieraniu na cieniach tworzy się taka jakby skorupa. Stają się jakieś śliskie i można pocierać aplikatorem, a one i tak nie utrwalają się na nim.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Kilka niezużytych

Ulubione

Uwielbiam te cienie do powiek. Regularnie kupuję kombinację miedzianego, srebrnego i ciemnej zieleni. Nie są drogie, za to mają bardzo dobrą jakość. Łatwo da się je rozprowadzić na powiece. Nie osypują się, trzymają się bardzo długo, nie wspominając już o tym że jedno opakowanie wystarcza na długi czas mimo częstego stosowania. Bardzo podobają mi się też odcienie, w jakich są dostępne. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku

uwielbiam!

dziewczyny ! spieszcie kupic ten produkt bo to cudo za grosze!;d wspaniala pigmentacja, nie osypuja sie, ladnie sie mienia, nie wiem co wiecej napisac?! taka jakosc za takie pieniadza to jakis zart;p

dobre !

Cienie mają duzo zalet moim zdaniem:

-maja ładną paletę kolorów i duzy wybór. radzę szukac w małych drogeriach
-długo się utrzymują na powiece,
-łatwo się je rozprowadza
-można je nakładać na mokro i na sucho
-kolory są mocno nasycone
-pomysłowe zestawianie kolorów w opakowaniu, nie trzeba samemu głowić się jaki kolor do jakiego pasuje
- nie ma problemu z osypywaniem się
- kolor na powiece jest taki,jaki widzimy w pudełeczku

WIELKA zaleta to ich cena !
Polecam nawet dla samej zabawy kolorami ;)

ok ale inne kolory

Wybór cieni jest ok , kolory są takie sobie , ja wybrałam w świetle sztucznym \\\'\\\'brązy\\\'\\\' okazało się w domu , że są to miedziano - rude - złote kolory ...Kolory powiem szczerze nie dla mnie , ale jakoś się do nich przekonałam.Cienie są pudrowe , i bardzo się osypują w opakowaniu , cena jest naprawdę jest przeogromnie tania 6 zł za tyle produktu ? 6 g ? Mój nr to 02 . Trwałość jak każde cienie bez bazy więc nie moge nic mówić

TYLKO INNE KOLORY WIBO PROSZĘ !!! BYŁO BY SUPER

Polecam!

Bardzo fajne cienie za przyzwotią cenę :).

Posiadam trio w dwóch odcieniach niebieskiego i jakiegoś jasnego złotawo - delikatnie zielonkawego : D.

Moim zdaniem wszystko co wypiekane jest bardzo wydajne. Tak jest i w tym wypadku :).

Latwo się nakłada, bez problemu czy na sucho, czy mokroo. Uzyskujemy fajne efekty :).

Pięknie połyskują :).

Co do trwałości... Ja nie używam bazy, więc u mnie jakiekolwiek cienie zbierają się dośc szybko w załamaniu powieki. Jeśli chodzi o te cienie to nad linią rzęs czy w innych miejsach, gdzie cień nie jest narażony na ścieranie utrzymuje się kilka godzin. Nie wiem dokładnie jak długo, ponieważ tego kosmetyku używam tylko na wieczór :).

Na pewno wypróbuję inne kolory.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Wspaniałe kolory

Mam cienie w kolorze jasnego brązu, złota i takiego różowo-brzoskwiniowego koloru. Ten złoty jest naprawdę intensywny nawet na sucho, a resztę używam na mokro, wtedy są ciemniejsze i bardziej błyszczące. Są dosyć trwałe i tanie. Bez bazy i na mokro wytrzymują 4 godziny. Nie zbierają się na załamaniu powieki. Nie obsypują się do oka, mają ciekawe kolory, sa dobrze napigmentowane. Polecam!

Bardzo dobre cienie!

Posiadam trio biało-szaro-brązowe w zimnej tonacji. Cienie są naprawdę dobrze napigmentowane i bez problemu można stopniować efekt - nadają się do wykonania zarówno delikatnego, jak i dramatycznego makijażu. Jestem zachwycona ich trwałością! Nie używam bazy i z doświadczenia wiem, że po trzech godzinach makijaż jest już wyblakły i nadaje się do poprawek. Tych cieni się to nie tyczy, nie ściarają się, a w załamaniu powieki zbierają się delikatnie dopiero pod sam koniec dnia (nawet tego bardzo gorącego).
Jedyna wada, jaką dostrzegam, jest ich niezwykła perłowość, nie nadadzą się dla osób, które nie lubią bardzo mocnego efektu rozświetlenia. Za to też odbieram jedną gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. opakowania

krótkotrwałe !!!!!!!!

Mam wersję z różem mieniącym się na złoto,złotym i jasnym brązem

plusy: wydajne i tanie...plus jeszcze ładne kolory (w opakowaniu), solidne opakowanie

minusy:
-słaba pigmentacja i nikt mi nie wmówi że jest inaczej...brązu na powiekach w ogóle nie widać choćbym nie wiadomo ile nałożyła, róż blady i dużo muszę go nałożyć by coś było widać i tylko złoty ma dobrą pigmentację
-BEZ BAZY: po 2h (równiutko z zegarkiem w ręku) przetarły się na środku powieki tak że było widać skórę a cieni nic a nic mimo że nie mam specjalnie aktywnego życia, a 4h już w ogóle zbladły i nie było nic widać..PORAŻKA
-strasznie pylą ..i w opalowaniu i na oku..przy nakładaniu ich strasznie się osypują a ten złoty kolor to sam brokat który przez cały dzień opada na policzki MASKRA
-brak aplikatora
-Kolorki w opakowaniu CUD MIÓD I MALINA ale... na powiece o dziwo wyglądają na 1 kopyto ..wszystkie wypadają na powiecie brzoskwiniowo-łososiowo bez względu na to jaki kolor użyje z 3ki i jak je pocieniuje..po prostu jakby zmieniały na powiece swój kolor na inny ...a brązu nic nie widać masakra.

NA BAZIE: trzymały się od 7 rano do 21(czyli do zmycia makijażu) ale nie świadczy to w sumie nic o cieniach tylko o rewelacyjnie działającej bazie(virtual by joko).

PODSUMOWANIE: jestem strasznie rozczarowana tymi cieniami,taki bubel z nich a ja tak lubię tę firmę aż mi przykro że muszę popsuć im opinie ....Jak 1 i 2 raz stosowałam cienie to aż mi się płakać chciało jak widziałam tak marny efekt. Kto wie może jeszcze skuszę się na inny odcień ale to bardzo wątpliwe bo się do nich zraziłam.

Bardzo dobre

Bardzo fajne cienie, nie wyglądają tandetnie, mienią się delikatnie- mam paletkę złoto-różowo-brązową(??) i najczęściej używam najciemniejszego koloru. Szkoda że różowego prawie nie widać, troszkę za delikatny i za to odejmuję pół gwiazdki. Złoty najlepiej napigmentowany. Nie osypują się, łatwo nakładają, trwałe, tanie. Polecam:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca