Secret, Delicate Scent Antiperspirant Stick (Antyperspirant dla kobiet w sztyfcie)

Antyperspirant Secret Delicate Scent zapewniają zrównoważone pH skóry pod pachami, a dzięki ulepszonej technologii piękny zapach będzie Cię otaczał przez długi czas.

Antyperspirant w sztyfcie Secret Delicate Scent jest przyjemnie suchy a jednocześnie pomaga eliminować nieprzyjemne zapachy i mokre plamy pod pachami do 48 godzin. Odkryj niezawodną świeżość dzięki antyperspirantowi w sztyfcie Secret Delicate Scent.

<50ml
Skóra
normalna
ochronne
w sztyfcie

Najlepszy ze wszystkich!

Dezodorant ma delikatny zapach, który jest ledwo wyczuwalny przez cały dzień. Produkt łatwo rozprowadza się na skórze i nie powoduje podrażnienia.
Wygodny kształt opakowania pozwala na używanie produktu zarówno w domu, jak i zabieranie go ze sobą na siłownię czy podczas długich wyjazdów.
Po założeniu ubrania, pierwsze kilka minut czuć jego aromat, ale dość szybko ulatnia się i pojawia się w rozsądnym stopniu tylko wtedy, gdy dużo się pocę.
Przez cały dzień mam całkowitą pewność, że nie dostanę nagle nieprzyjemnego zapachu, nawet jeśli jestem aktywna. Produkt również dobrze chroni przed wilgocią, nie odciąża jej w 100%, ale znacznie ją blokuje.
Produkt nie roluje się, nie tworzy grudek. W trakcie użytkowania brzegi opakowania trochę się brudzą, ale to nie jest minus przez który przestałabym go kupować) Antyperspirant nie pęka z upływem czasu, nie wysycha.
Prawidłowo stosowany dezodorant nie pozostawia śladów ani plam zarówno na ciemnych, jak i jasnych ubraniach.

Obiecanki cacanki

Po antyperspirant sięgnęłam po przeczytaniu opinii . Szukałam antyperspirantu, który sprawdzil sie dla wiekszosci wizazanek. I niestety, bardzo się zawiodłam

Tak, mam problem z potliwoscia. Moze nie jest to potliwość która się leczy, ale jednak wieksza niz normalna. Moja pielegnacje uzupelnia tez bloker z ziaji stosowany 1-2 razy w tygdniu który znaczaco zmniejsza potliwosc. Ale jej nie likwiduje calkowicie. A w rpzerwach w stosowaniu przdaje sie cos lzejszego.

CZEGO OCZEKIWALAM?
Czegos co bedzie delikatne (przez golenie), a bedzie likwidowalo neiprzyjemne zapachy potu i mokre plamy.

CO DOSTALAM?
Ładnie pachnacy sztyft, w przyjemnym opakowaniu. Obiecujacy 48h ochony (na ktore szczerze mowiac nie liczylam). Ale niestety nie podolal

PLUSY:
+zapach
+ niweluje brzydkie zapachy
+ wygodne opakowanie
+ łatwo dosteppny
+delikatny, nie podraznia, nie piecze

NAUTRALNE
* cena - sa lepsze antyperspinaty w nizszej cenie

MIINUSY:
- nie pomaga przy mokrych plamach potu
- odbarwil mi ubrania'
-zostawia slady

Po prostu marnie dziala. Daje 3 gwiazdki, bo ladnie pachnie i niweluje zapachy. I by moze dziala u osob z niska potliwoscia. Ale tak, jesli cozekuejcie czegos wiecej - no to nie polecam

ŚREDNI

Na antyperspirant Secret trafiłam po raz pierwszy jakiś czas temu, podczas wizyty w drogerii, gdy postanowiłam uzupełnić swoje kosmetyczne zapasy. Nowy produkt na półce wśród dezodorantów od razu zwrócił moją uwagę. Postanowiłam więc po niego sięgnąć. A może trafię na jakąś kosmetyczną perełkę? Już na początku jego stosowania przyszło małe rozczarowanie. Nie do końca rozumiem zachwyty nad tym produktem. Antyperspirant jest zamknięty w niebieskim, poręcznym opakowaniu w formie sztyftu i to akurat mi bardzo odpowiada. Kosmetyk jest wydajny, nie podrażnia i posiada delikatny oraz przyjemny zapach. Jego działanie pozostawia jednak nieco do życzenia. Antyperspirant ten ma tendencje do zostawiania białych śladów. Przed poceniem i brzydkim zapachem chroni niestety znacznie gorzej niż inne produkty tego typu, które miałam okazję stosować. Już po krótkim czasie od aplikacji pojawia się wilgoć i nieprzyjemny zapach. Zaznaczę, że nie mam problemów z nadmierną potliwością. Zużyje do końca, ale ponownie nie kupię.

Bardzo dobry

Antyperspirant sprawdzil się lepiej niż sie tego spodziewalam, pierwszy raz mialam okazje uzywac antyperspirantu w sztyfcie i nie zawiodlam się. Zdecydowanie niweluje nieprzyjemnie zapachy i zmniejsza potliwość. Jedyny minus to słabej jakości pokrętło, ktore zepsulo sie po 2 dniach i trzeba wciskac produkt palcami do srodka.

Piękne hasła, słaby skład

Antyperspirant Secret, Delicate Scent mam okazję używać dzięki zorganizowanemu na Wizażu testowi. Aczkolwiek muszę przyznać, że buszując między półkami w drogerii zwrócił on już kiedyś moją uwagę jednak z uwagi na fakt, że rzadko sięgam po sztyfty i marka jest mi raczej obca to nie skusiłam na jego kupno. Historia jednak zatoczyła koło i trafił w moje ręce, a jak wypadł w praktyce to zapraszam do lektury.

Z pewnością dużym atutem są tu hasła i działania, którymi marka popiera kobiety oraz certyfikat PETA Cruelty Free. Jednak produkt sam w sobie nie jest szczególnie wybitny i posiada wady, aczkolwiek w miarę przyjemnie się go stosowało.

Opakowanie jest zgrabne, dobrze leży w kobiecej dłoni w całości wykonane z plastyku (fajnie gdyby powstawało w procesie recyklingu). Z pewnością trudno tu kontrolować ilość pozostałego produktu. Szata graficzna jest stonowana i przyjemna dla oka, ładnie wygląda na półce. Sztyft wysuwa się bez problemu jednak po jakimś czasie nie mogłam go wsunąć z powrotem i chcąc nie chcąc muszę pomagać sobie teraz palcem (jakkolwiek to brzmi).

Delicate Scent ma bardzo przyjemny i delikatny zapach, który nie przytłacza perfum. Nie do końca czuję tu woń konwalii, ale jest świeżo i kwiatowo. Antyperspirant łatwo się aplikuje, dobrze sunie po skórze bo nie jest "suchy", ale także nie pozostawia mokrego uczucia. Nie kruszy się z upływem czasu. Najlepiej używać go już po założeniu ubrania bo może zostawiać białe plamy, które, ku pokrzepieniu serc, na szczęście znikają po praniu. Kolejnym plusem jest wydajność antyperspirantu, używam, a mało co go ubywa. Spełnia także swoją funkcję jeśli chodzi o ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Nie podrażnieniu, nie uczula, nie przesusza skóry. Niestety nie chroni w pełni przed wydzielaniem potu więc nie zapewni maksymalnego komfortu, zwłaszcza jeśli czeka nas dość intensywny dzień. Sprawę dyskusyjną stanowi także skład, który nie oferuje zbyt wiele jeśli chodzi o pielęgnację skóry i zawiera kilka niepotrzebnych pozycji, m. in.: BHT, PEG, Aluminum, paraffinum

Bardzo fajny

Antyperspirant spełnił moje oczekiwania. Bardzo ładnie pachnie, jego delikatny zapach utrzymuje się przez cały dzień. Stosując go przez cały dzień można czuć się komfortowo, ponieważ dobrze przeciwdziała nadmiernej potliwość i skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dla mnie ważne jest także czy kosmetyki są testowane na zwierzętach i tu wielki plus dla marki Secret, ponieważ posiada certyfikat PETA Cruelty Free. Podsumowując ogólne wrażenie o tym antyperspirancie jest bardzo pozytywne, nawet mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych antyperspirantów jakich używałam. Polecam :)

Przyjemny zapach

Malutkie opakowanie produktu, które dobrze sprawdzi się w każdej podróży. Dyskretny antyperspirant. Bardzo podobał mi się zapach. Daje poczucie świeżości. Praktycznie cały dzień eliminuje nieprzyjemny zapach. Gdy temperatura otoczenia jest cieplejsza to lepiej rozprowadza się go na skórze. Nie podrażnił mnie po goleniu.

Jeden ze słabszych antyperspirantów

Liczyłam na super ochronę przed nieprzyjemnym zapachem a tymczasem pachnie tylko przez chwilę, potem niestety nie czuję się już świeżo. Szkoda było tylko wydawać pieniądze, bo efekt jest żaden. Nie wiedzę żadnych plusów tego produktu.

Bardzo dobry produkt

Ten antyperspirant śmiało mogę polecić.
Ma bardzo wygodne opakowanie, częściej spotykane w męskich antypserpirantach niż damskich. Trzeba przyznać, że przyjemnie się z tego korzysta. Konsystencja też na plus, dzięki niej produkt nie pozostawia mokrej warstwy i uczucia lepkości. Skóra po nim nie miała problemu z przesuszaniem, co jest dla mnie dość ważne.
Sam produkt bardzo wydajny. Jest go sporo i mimo regularnego używania nie widać, żeby ubywał.
Działanie jak z obrazka. Żadnych problemów z potem, czy to normalny dzień, czy wymagający trening, produkt wytrzymywał cały czas. Zapach jest bardzo lekki, więc nie powinien nikomu przeszkadzać.
Skład nie jest perfekcyjny, ale i tak niezły jak na ten rodzaj produktu.

Ciekawy, ale nie dla każdego

Antyperspirant w sztyfcie przeznaczony dla kobiet w wygodnym i poręcznym opakowaniu o pojemności 45g. Podoba mi się szata graficzna i to jak wygodnie trzyma go się w dłoni i aplikuje produkt.

Skórę po pachami miewam czasem do bólu wrażliwą, ale zwykle ta tendencja nie występuje.

Zapach produktu jest delikatnie mydlany, łagodny i nawet przyjemny, po aplikacji mało wyczuwalny.

Produkt charakteryzuje się kremową konsystencją, z czym się raczej nie spotykałam, ale chyba nie jest to forma, którą szczególnie polubiłam.

Cieszę się, ale produkt chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem, tutaj działa bez zarzutów i utrzymuje tą tendencje przez naprawdę długi czas.

Mam mieszane odczucia, ponieważ ta konsystencja nie każdemu może odpowiadać, w dodatku brudzi ubrania.

Ręce do góry!

Patrząc na te wszystkie reklamy antyperspirantów, którym aktorki wypinają swoje pachy ku naszym oczom, zawsze odczuwam skrępowanie ze względu na moją nadmierną potliwość. Zdarza się że tak normalna czynność jak sięgnięcie po jakiś produkt ze sklepowej półki bywa dla mnie niekomfortową sytuacją.

Normalnie bardzo wzbraniałabym się przed takim wychwalaniem jakiegoś kosmetyku jednak ten antyperspirant zdecydowanie na to zasługuje.

ZAPACH: Nie przepadam nad intensywnie pachnącymi kosmetykami, także zapach tego produkty. bardzo przypadł mi do gusty. Zapach jakby delikatnie kwiatowy, jednak wydaje mi się że dobrze pasuje do niego określenie "bawełniany".

OPAKOWANIE: Spokojnie można wrzucić do torebki i się niczym nie przejmować. Opakowanie lekkie i poręczne, a co chyba najważniejsze górna część mocno się trzyma, wiec nie trzeba się obawiać że nieoczekiwanie produkt się otworzy i coś nam ubrudzi.
Jedyny minus opakowania to korbka do wysuwania produktu. Chciałam sprawdzić ile jest produktu w opakowaniu i najwyraźniej produkt nie jest do tego przystosowany ponieważ teraz nie da się schować nadmiaru kosmetyku do środka. Jedynym wyjściem jest wepchanie go palcem.

KONSYSTENCJA: Produkt się nie lepi, nie jest też wodnisty ani wilgotny. Właściwie to samo nałożenie go powoduje uczucie suchości jednocześnie z nawilżeniem- jednak czuć że jakiś produkt został nałożony.
Nawet jeśli zdarzy nam się dotknąć produktem ubrań to względnie łatwo można to usunąć strzepaniem lub przemyciem wodą.
Nie zauważyłam żadnych odbarwień na ubraniach spowodowanych stosowaniem tego kosmetyku.

DZIAŁA: Pierwszy raz użyłam tego antyperspirantu gdy wybierałam się na łyżwy. Dodam że ubrałam się trochę za ciepło i jednocześnie się nie oszczędzałam. Mimo to antyperspirant spełnił swoje zadanie!
Od tego czasu używam go codziennie i jeszcze mnie nie zawiódł.

Skuteczy antyperspirant

Antyperspirant ma przyjemna konsystencję którą łatwo sie aplikuje. Pozostawia on niewidoczną cieniutka warstwę kosmetyku na skórze. Ma przyjemny, delikatny zapach który jednak jest na tyle subtelny ze nie bedzie przeszkadzał aplikacji ulubionych perfum. Antyperspirant jest bardzo skuteczny. Utrzymuje suchą pachę przez caly dzień. Do tego niweluje zapach potu. Jest poprostu bardzo skuteczny i wydajny.

Przyjemny i świeży

Przyjemna aplikacja, świeży zapach i uczucie komfortu. Ogranicza potliwość i poprawia samopoczucie. Konsystencja kremowa i szybko wysycha. Bardzo polubiłam się z tym produktem.