Fa, Natural & Soft, Cream Bar Rose & Almond Oil (Mydło z olejkiem migdałowym o zapachu róży)

Mydło Fa w kostce z serii Natutral & Soft jest wzbogacone o naturalny olejek migdałowy i zapach róży. Wspomaga pielęgnację skóry. Posiada PH neutralne dla skóry, potwierdzone badaniami dermatologicznymi.
Z tej serii dostępne także płyn do kąpieli, żel pod prysznic, mydło w płynie, dezodorant i roll-on.

Cena: 1,60zł / 100g
/bw/

Przeciętne..

Oceniam mydło Rose & Almond Oil. Zapach mydła dośc mdławy, niezdecydowany. Nie wyczuwam w nim ani rózy ani migdałów. Mydło kremowe, w czasie mycia takie "tępe" ale potem zmywa się w miarę dobrze, choć mam wrażenie, że jest nieco maziste, jakby coś chciało zostawić na skórze takiego mało przyjemnego. Nie wysusza dłoni, dość zgrabnie na początku sie wpasowuje w dłonie ale potem ma tendencje do przełamywania się wpół (z uwagi na swój kształt takie wcięty)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

dziwne, ale przyjemne

To jest najdziwniejsze mydło w kostce, jakiego używałam. Przede wszystkim dlatego, że nie tworzy normalnej piany tylko zmydla się do postaci puszystego kremu.
W dotyku jest twarde i... pudrowe. Nie ma jednolitej, gładkiej konsystencji jak inne kostki, jakby było wysypane zasypką dla niemowląt. Może dlatego się tak tępo przesuwa po skórze i nie wytwarza piany. Żeby namydlić nogi do golenia musiałam się nieźle namachać, ale warto. Na skórze jest gęste i bardzo bardzo śliskie, jakby lepkie, czy olejkowate, dlatego golenie na pewno jest przyjemniejsze niż w przypadku zwykłych mydeł. Ze względu na tę olejkowatość spłukuje się nieporównywalnie gorzej niż zwyczajne mydła.
Jeśli chodzi o wysuszanie, to nie da się ukryć, że jest takie samo jak przykażdym mydle. Istotną wadą jest to, że pozostawia znaczną ilość osadu na mydelniczce czy wannie.
Pachnie przyjemnie, ale nie jest co coś co by mnie ujęło i ciągnęło do daleszego kupowania. Po prostu mężczyzna przyniósł mi czteropak, znając moją nietolerancję żeli, to używam :)

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa