Tołpa, Huminea Lipidro, Odżywczy krem regenerujący

Tołpa, Huminea Lipidro, Odżywczy krem regenerujący

Intensywnie regenerujący krem łagodzący objawy szorstkości, napięcia i braku elastyczności skóry. Posiada silne właściwości odżywcze, wygładzające oraz łagodzące objawy suchości skóry. Reguluje proces rogowacenia, intensywnie nawilża i zmiękcza skórę. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, przywraca jej komfort, elastyczność i witalność. Preparat doskonale zabezpiecza skórę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Nadaje się do stosowania pod makijaż. Doskonały jako krem ochronny dla osób uprawiających sporty zimowe.
Wskazania: skóra sucha, zniszczona, wymagająca regeneracji, z tendencją do łuszczenia i podrażnień
Naturalne składniki aktywne:
humino-kompleks TOŁPA, gliceryna, oleje avocado, jojoba i macadamia, skwalen, masło shea, d-pantenol, alantoina, hialuronian sodu, ekstrakt z miodu.

/bw/

Raczej nie.

Mój pierwszy krem do twarzy z tej firmy. Sięgnęłam po niego z chęci wypróbowania drogeryjnych kremów ze średniej półki, co w moim przypadku zazwyczaj wiązało się z negatywnymi doświadczeniami. Niestety w tym wypadku również pozytywnego zaskoczenia nie było. Po tak ekologicznej firmie i opisie spodziewałam się więcej. Cóż, produkt w dużej mierze nie spełnia swojego podstawowego zadania.

Owszem, po nałożeniu można poczuć chwilowe nawilżenie, jednak po kilku godzinach pozostaje po nim dość niekomfortowy film i świecąca cera. Z tego powodu stosowałam go tylko na noc. Brak widocznego efektu regeneracyjnego.
Konstystencja kremu dość wodnista, dobrze się rozprowadza, gorzej z wchłanianiem w skórę. Kilka pierwszych aplikacji odbyło się bez problemu, natomiast przy dłuższym stosowaniu moja cera zaczęła źle reagować i pojawił się problem rolowania kremu na całej twarzy ( nawet przy kilkutygodniowej przerwie nie było różnicy).

Jedynymi pozytywami mogą być: subtelny zapach, wydajność oraz brak podrażnień.

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

zbyt ambitne obietnice

Krem polecono mi w drogerii, szukałam czegoś na mrozy w mieście, a co nie byłoby jakimś megatłustym kremiszczem, na które musiałabym nakładać szpachlą makijaż, żebym się nie świeciła jak latarnia morska.

Obietnice na opakowaniu kremu Lipidro były bardzo kuszące - świetnie się wchłania, a jednocześnie daje optymalną ochronę na zimę. Cóż, na śródziemnomorską zimę może i owszem. Na naszą polską, i to w warunkach nizinno-miejskich, niekoniecznie. Miałam uczucie ściągnięcia skóry, była zaczerwieniona i lepiej bym zrobiła, gdybym zamiast w ten krem zainwestowała w gustowną kominiareczkę.

Na plus:
- rzeczywiście szybko się wchłania
- ładnie pachnie

Na minus:
- opakowanie! nieestetyczne, niewygodne, w dodatku przez 2/3 opakowania krem sam się wylewał z tubki.

Podsumowując: to zwykły krem nawilżający, nienadający się do żadnych zadań specjalnych, w dodatku w nieciekawym opakowaniu, które wygląda jak maść apteczna.

Używam tego produktu od: ze 3 miesiące chyba

Jak narazie mój ulubiony z Tołpy.

Polecam ten kremik. Bardzo pomógł mojej cerze, ładnie ja nawilzyl, odzywil i nie zapycha. Lekka konsystencja sprawia, ze jest super pod makijaż, choć ja uzywalam go tez na noc. Bardzo fajna forma tubki z cienka końcówka jest bardzo higieniczne i wygodna. Zapach jak dla mnie uzalezniajacy, taki delikatny i jakby " mydelkowy" .
Niedrogi jak na ta jakość.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

taki sobie

Przetestowałam juz wiele kremów Tołpy ale ten nie spełnił moich oczekiwań, skończył jako krem do rąk (tu spisuje sie znakomicie).

"+"
-nie podraznia
-konsystencja
-bardzo dobrze odzywia
-mocno nawilza
-bardzo wydajny
-ma naprawde piękny zapach :)
-szybko sie wchlania
-cena

"-"
-producent pisze że: "Doskonały jako krem ochronny dla osób uprawiających sporty zimowe": to jest nieprawda- krem kupiłam specjalnie do ochrony podczas uprawiania sportu, a juz po kilku min. biegu krem doslownie splynal mi z twarzy wraz z potem co dalo zerowa ochrone przed zimnem
-opakowanie: "gniecie sie" a po otwarciu krem zaczyna sam wyplywac, trudno jest wydobyc resztki kremu

moze się jeszcze na niego skuszę, ale na pewno nie zimą :)
Używam tego produktu od:juz nie