AMVI Cosmetics, Odświeżający żel do mycia twarzy

AMVI Cosmetics, Odświeżający żel do mycia twarzy

Odświeżający żel do mycia twarzy to naturalny produkt, który w delikatny ale skuteczny sposób myje i oczyszcza skórę z zabrudzeń, makijażu i nadmiaru sebum nie wysuszając jej. Jego żelowa konsystencja pozostawia na skórze wrażenie świeżości i natychmiastowego oczyszczenia, a regularnie stosowany wydobywa naturalny blask skóry zapewniając jej promienny wygląd. Ekstrakt z rumianku nadaje blasku poszarzałej skórze. Działa przeciwzapalne,antyoksydacyjnie oraz łagodzi podrażnienia skórne. Olejek Litsea Cubeba (May Chang) odświeża, posiada właściwości ściągające, antyseptyczne oraz tonizujące. Nadaje delikatny efekt chłodzenia. ACB Fruit Mix zawierający naturalne kwasy AHA, dzięki którym skóra staje się gładsza, jaśniejsza, a zmarszczki mniej widoczne. Ekstrakt ze szpinaku pielęgnuje, zapewnia prawidłowe utrzymanie wilgoci w naskórku oraz przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji skóry.
Korzyści:
• Oczyszczenie bez efektu wysuszenia
• Odświeżenie
• Efekt promiennej cery
• Delikatny dla wrażliwej cery
Sposób użycia:
Niewielką ilość żelu wmasuj w wilgotną skórę twarzy. Spłucz ciepłą wodą. Stosuj codziennie jako żel do mycia i oczyszczania cery lub jako jeden w kroków kilku etapowego oczyszczania twarzy.
SKŁADNIKI POCHODZENIA NATURALNEGO: 99,27%
PRODUKT: Wegański; Bezglutenowy; Nietestowany na zwierzętach; Made in Poland

z pompką
żel
>100ml

Prywatny faworyt

Żel z miejsca wskoczył na moje podium wśród ulubieńców. Pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo wysoki procent naturalnych składników. Butelka jest po prostu ok - ładnie wygląda i ma dobrą pompkę. Sama formuła żelu jest, cóż, żelowa, pieni się ok i do tego wymaga naprawdę niewielkiej ilości naraz. Sam zapach tez jest bardzo przyjemny. Same efekty stosowania żelu sa zgodne z oczekiwaniami: skóra nie jest wysuszona a jednocześnie jest dobrze oczyszczona i świeża oraz gładka i przyjemna w dotyku.

świetny żel do mycia twarzy

dla mnie żele są takie dość średnie - nie uważam, że zmiana jednego żelu na drugi robi coś super ważnego jeżeli chodzi o pielęgnację, ale fakt jest taki, że przy tym żelu skóra jest delikatna, mniej wrażliwa i też oczyszczona bardzo dobrze. cerę mam problematyczną więc żel który nie ściąga skóry to coś co szukam. składniki tego amvi są tez bardzo dobre - bogato i naturalnie jest w tym INCI. z innych rzeczy to ten żel bardzo ładnie pachnie. nie jest to najtańszy kosmetyk, ale jest bardzo wydajny więc wydanie ok 40 złotych raz na 3-4 miesiące to jest jeszcze aż tak dużo moim zdaniem.

Fajnie oczyszcza i odświeża

Odświeżający żel do mycia twarz stał sie moim ulubieńcem.
Moja skóra lubi jego naturalny skład aż w 99% z składników pochodzenia naturalnego a w nich ekstrakt z rumianku, ekstrakt ze szpinaku , olejek i ABC fruit mix zawierający kwasy aha.

Używam go w drugim etapie oczyszczania twarzy, zaraz po demakijażu w celu dokładnego oczyszczenia z wszelkich zanieczyszczeń, resztek makijażu i sebum.

Formuła jest żelowa, delikatnie się pieni skutecznie oczyszczając skórę bez jej wysuszania.
Wystarczy naprawdę jedna pompka, co czyni ten produkt mega wydajnym.
A jego zapach umila pielęgnację.
Stosuje go rano i wieczorem.

Efekty:
Żel pozostawia po sobie przyjemne uczucie odświeżenia, koi podrażnienia i odpowiednio nawilża co bardzo mi się podoba, bo moja skóra jest ściągnięta i wola szybkie przywrócenie jej nawilżenia.
Z czasem można zauważyć iż żel dodaje blasku cerze, nie jest ona już tak szara i matowa.
Jest gładka i miękka oraz odpowiednio przygotowana do przyjęcia składników aktywnych z dalszej pielęgnacji.

Aplikacja w formie pompki jest strzałem w 10tke bo lubię takie opakowania, zawsze ułatwiają mi aplikacje odpowiedniej ilości produktu.

Polubiłam go.

Mój faworyt

Kosmetyk zamknięty jest w opakowaniu z pompką, co ułatwia dozowanie żelu.
Przyjemny cytrusowy zapach i żelowa konsystencja.
Absolutnie nie podrażnia i nie wysusza mojej bardzo wrażliwej cery.
Fajnie odświeża zwłaszcza o poranku.

Odświeżający żel do mycia twarzy

Idealny produkt do mycia twarzy.
➕ Wygodne opakowanie z pompką
➕ Łagodnie a zarazem skutecznie oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia.
➕ Produkt dobrze się pieni.
➕ Wydajność
➕ Przyjemny zapach
➕ Nie wysusza.
➕Sprawdzi się u każdego typu cery.

Bardzo fajna propozycja

Odświeżający żel do mycia twarzy Amvi to dla mnie miłe zaskoczenie.
Skład to między innymi
-ekstrakt z rumianku (nadaje blask, działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia)
-olejek May Chang (odświeża, właściwości ściągające oraz tonizujące)
-ACB Friut Mmix (kwasy AHA wygładzają oraz rozjaśniają skórę)
-ekstrakt ze szpinaku (zachowanie prawidłowego poziomu nawilżenia, poprawa kondycji skóry)

*butelka z pompką to zawsze dobre rozwiązanie. Wygodnie i szybko nakłada się odpowiednią ilość produktu
*szata graficzna jest ładna, spójna dla całej marki i moim zdaniem wyróżniająca się.
*żel jest średniej gęstości dzięki czemu nie ma problemu z rozsmarowaniem i zmyciem z twarzy. Wydajność jest dobra
*zapach delikatny,przyjemny
*dobrze oczyszcza ale nie wysusza. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń a nawet radzi sobie ze zmyciem olejku do demakijażu. Przyjemnie odświeża.
*składniki pochodzenia naturalnego
*działalność charytatywna. Procent z zakupów przekazywany jest na walkę z rakiem piersi

Ulubieniec z zaskoczenia

Kupując w Rossmannie peeling Tołpa miałam dostać w gratisie żel do mycia twarzy tej samej marki.
Niestety promocyjne żele się skończyli i zamiast tego dostałam żel marki Amvi Cosmetics.
Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej marce i przyznam się szczerze, że pomyślałam, że ekspedientka chce mi po prostu wcisnąć coś, co nie chce się sprzedać. Jakież było moje zdziwienie po pierwszym użyciu i poczytaniu pozytywnych opinii na jego temat!

Jest to prawdopodobnie najlepszy żel do mycia twarzy jakiego miałam okazję używać. Patrząc na jego cenę regularna nie wiem, czy bym po niego sięgnęła sama z siebie, ale jestem bardzo zadowolona, że na niego trafiłam, bo teraz już nie miałabym oporów żeby wydać na niego pieniądze.

Opakowanie z pompką to mój ulubiony typ, jest mega wygodny i ułatwia stosowanie. Wystarczy jedna pompka i buzia umyta!
Żel ma raczej rzadką, bezbarwna konsystencję. Świetnie się pieni jak na tak naturalny, delikatny skład. Obłędnie pachnie grejpfrutem!

Mam cerę mieszaną i poziom oczyszczania jest dla tego typu wystarczający. Po zastosowaniu buzia jest odświeżona, oczyszczona, jednak ani trochę nie jest wysuszona. Zaczęłam go stosować w okresie zmagania się z suchością cery po zimie i nie zawiódł mnie, a wręcz mam wrażenie, że suchość się ograniczyła odkąd odstawiłam mocniejsze myjadlo na jego rzecz.
Dodam też, że buzia po myciu nie jest ściągnięta, a zazwyczaj to wiąże się z porządnym oczyszczaniem.

Wypróbujcie, nie pożałujecie!

Dobrze oczyszcza

Żel do mycia twarzy od Amvi stosuje codziennie. Świetnie radzi sobie z makijażem nie powodując wysuszenia. Idealnie odświeża i nawilża skórę. Żel łagodzi podrażnienia z którymi walczę co dla mnie jest wielkim plusem.

Jest świetny

Stosuje ten żel codziennie wraz z olejkiem do demakijażu marki AMVI. Produkt spełnia swoje zadanie w 100%. Skóra po nim jest dokładnie oczyszczona i nawilżona. Nie pozostawia uczucia "ściągania". Oprócz tego, pięknie pachnie wiec stosowanie go to czysta przyjemność. Myślę, że ten produkt zostanie ze mną na dłuzej :)

MUST HAVE każdej kobiety

Żel towarzyszy mi codziennie od 2 tygodni i spełnia swoje zadanie.
Poradzi sobie z zabrudzeniami i makijażem.
Nie pozostawia efektu wysuszenia.
Idealny do codziennej pielęgnacji.

Wystarczy niewielka ilość do umycia twarzy.

Doskonale oczyszcze cerę

Żel jest bardzo przyjemny w codziennym stosowaniu. Doskonale oczyszcza moją cerę, jest dość gęsty. Dzięki czemu jest bardzo wydajny. Fajnie się rozprowadza po twarzy i delikatnie, ale za to bardzo skutecznie oczyszcza cerę. Zapach jest przyjemny, taki delikatny. Uwielbiam go, jest moim faworytem w codziennej pielęgnacji skóry twarzy!

Żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy tej marki po prostu sztos! ❤️ Pięknie pachnie, jest odświeżający i wydajny. Testowałam go miesiąc i jestem zadowolona! Naprawdę jest super polecam każdemu!