Inglot, Freedom System, Eye Shadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Inglot, Freedom System, Eye Shadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Pojemność 3,9 ml

Cienie do powiek w systemie Freedom Inglot, układane w palety cieni na życzenie klienta, dostępne w postaci ogromnych kwadratów (kiedyś również kółek, paluszków), układane wedle życzenia. Dostępne palety 3, 4, 5, 8, 16, 30.

Cienie Inglot, Freedom System Eye Shadow można wyjmować, przekładać, komponować samodzielnie w domu. Cienie mają mocny pigment i kremową konsystencja, do dyspozycji jest też duży wybór kolorów.

Wierna od lat

Pierwszą paletkę freedom kupiłam chyba z 15 lat temu z okrągłymi cieniami. Po okresie buntu, i zastąpieniu cieni inglota innymi (popularne marki ze średniej półki) 2 lata temu powróciłam, tym razem do bambusowej paletki zapakowałam cienie perłowe. Na początku byłam zachwycona, jednak po jakimś czasie doszłam do wniosku, że nie są aż tak trwałe i superaśne( w porównaniu do np. burjous). Na pełen makijaż podkład + baza jest ok. do 8 h. inaczej ze 2 godziny. Sprawa się ma inaczej z cienimi matowymi, które są rewelacyjne. Myślę, że mogłabym spać pomalowana i obudziłabym się z nienaruszonym okiem.

Świetne cienie

Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami o cieniach freedom system postanowiłam uzupełnić swoje cienie o brakujące mi kolory właśnie tymi z Inglota- wybrałam 4 kolory, których nie miałam w swoich paletkach, w tym 3 z 4 kwadracików dzieliły się dodatkowo na 3 odcienie. Nie zawiodłam się jakością cieni- są mocno napigmentowane, dobrze się z nimi pracuje, nie osypują się, nie podrażniają (w moim przypadku), są wystarczająco trwałe. Sam pomysł stworzenia Freedom system przez markę, czyli skompletowania swojej paletki różnych kosmetyków, które zawsze można wymieniać i dodawać nowe kwadraciki, jest świetny. O ogromnym wyborze kolorów i odcieni już nie wspomnę, czasem trudno się zdecydować :)

Zadowolona

Mam wiele cieni z Inglot. Nie wiem od czego to zależy ale niektóre sa cudowne i moglabym malowac sie nimi codziennie. A niektóre strasznie sie obsypują i ciężko sie na nich pracuje. Nie zaraża mnie to i na pewno kupie jeszcze wiele pojedyńczych cieni.

Wow

Dawno, dawno, dawno temu, kiedy jeszcze te cienie były w okrągłych opakowaniach, kupiłam jeden czarny, bo akurat takiego potrzebowałam i prawdę mówiąc, byłam zszokowana pigmentacją. Niesamowicie intensywna, nie osypywał się, nie robił plam, ani dziur, świetne blendowanie. Co prawda cena może przerażać, ale moim zdaniem warto, bo używać to sama przyjemność, a starczą na długo.

Super

Uwielbiam!
Kupując gotowe paletki zawsze znajdzie się jakiś kolor, którego nie użyjemy, inny skończy nam się zbyt szybko. Możliwość skomponowania własnej palety cieni mi bardzo odpowiada, tym bardziej, że na jakość tych z Inglota narzekać nie mogę. Wygodne magnetyczne paletki, do których możemy dokupić dowolny kolor cienia za niewielkie pieniądze są super.
Matowe, z błyskiem, na co dzień, czy na imprezę- całkowita dowolność komponowania! Mam już kilka cieni Inglota w swojej paletce, lecz jeden kolor jest moim ulubieńcem nad wszystkie inne cienie. Intensywny róż, lecz nadający się do luźnych, codziennych stylizacji i makijaży. Na bazie z Inglota trzymają się naprawdę fajnie i długo na powiece.

Świetne cienie

Bardzo lubię te cienie i mam sporą kolekcję. Ładnie się blendują, są mocno nasycone, praca z nimi to sama przyjemność. Jeden pojedynczy cień wystarcza na bardzo długo. Świetna jakość produktu za przystępną cenę. Makijaż jest trwały, cienie nie zbijają się w załamaniu powieki.

dobra cena , dobry produkt

Lubie sie z cieniami z Inglota, ogromny wybór kolorów, fajnie że mozna kompletowac swoja paletkę . Cienie dobrze i długo trzymają sie na powiekach. Nie osypuja sie nie utleniaja .

Bardzo fajne cienie.

Mam trochę cieni z Inglota i używam ich od wielu lat. Pigmentacja nie jest może jakaś najwyższa ale można ją budować i dosyć przyjemnie się blendują. Niestety nie wszystkie kolory są takiej samej jakości. Niektóre nie osypują się wcale przy nabieraniu a drugie bardzo. W kolekcji posiadam ciemny fiolet, który niełanie się rozciera i robi plamy. Najlepsze cienie pochodzą z kolekcji Spice ( ciepłe tony dużo brązów i rudości) które mają lepszą pigmentacje i blendują się jak marzenie. To właśnie po nie najchętniej sięgam.
Cienie błyszczące nie przypadły mi do gustu gdyż są zbyt suche i za mało błyszczące. Maty zaś są bardzo fajne.
Aktualnie posiadam już wszystkie kolory, które mi się podobają. Być może gdy Inglot rozszerzy swoją kolekcję o nowe kolory skuszę się po więcej.

Moje ulubione

Cienie z Inglota były pierwszymi, jakie kiedykolwiek sobie kupiłam. Jeszcze na początku mojej drogi z makijażem. Spodobało mi się to, że można samemu sobie komponować kolory według własnych preferencji.
Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i ich gramatura jest znacznie większa niż wszystkich innych produktów tego typu. Gama kolorystyczna jest przeogromna, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Od razu powiem, że bardzo trudno jest wybrać tylko jeden, nie kupując dziesięciu innych. Łatwo pracuje się z nimi na powiece, bardzo dobrze się mieszają. Nie osypują się, są niesamowicie wydajne (ja mam swoje około 4 lata i ledwo są napoczęte przy codziennym stosowaniu). Nie potrzebują bazy, żeby wyglądać bardzo dobrze na powiece. Warto się skusić na chociaż część z nich. :)

Ok, ale bez rewelacji

To jest bujda na resorach, co piszą na www producenta, że cień dobrze się rozprowadza i nie zbryla. Mam ciemny, śliwkowy odcień z tej linii - trudno równomiernie rozprowadzić go na powiece, trzeba dokładać kolejne pociągnięcia, żeby maskować nierówności cieniowania na skórze. A im więcej pigmentu, tym bardziej wałkuje się on później na powiekach, Generalnie ok., ale bez szału.

Moje ulubione :)

Uwielbiam cienie Inglota. W porównaniu z innymi cieniami, nawet markowymi np. Bobbi Brown najbardziej mi odpowiadają. Ich konsystencja i pigmentacja na plus :) na minus konieczność dokupowania osobnych pudełeczek co przy kilku cieniach daje już sporą sumę.

Jeden cień

Kupiłam szukając dobrej czerni. Potrzebowałam tylko jednego koloru i zaliczyłam wcześniej kilka bubli zanim trafiłam na tak dobrą czerń. Kolor jest bardzo dobrze napigmentowany, nie sprawia żadnych problemów, jest mega wydajny, łatwy do pracy :) Najlepsza czerń na jaką trafiłam. Chyba jedyną wadą jest brak opakowania w przypadku posiadania jednego cienia. Wiem, że takie też osobno sprzedają jednak... szkoda.

Rewelacja

Cienie mają formę wypiekaną.
Bardzo łatwo się je aplikuje i blenduje.
Nie robią plam, super się rozcierają. Z łatwością stworzymy nimi cudną chmurkę na powiece.
Wspaniała pigmentacja, przez co produkt jest mega wydajny i stracza na długo.
Cienie się nie osypują.
Super trwałość
Nie przemieszczają się w trakcie noszenia. Nie ścierają się i nie rolują.
Te cienie robią konkretną robotę!
Super, że można je kupić pojedynczo i samemu można stworzyć własną paletę.
Cena adekwatna do jakości. Łatwo dostępne w internecie.
Polecam.