Joanna, Jedwab, Szampon wygładzający

Joanna, Jedwab, Szampon wygładzający

Szampon wygładzający Jedwab jest przeznaczony do włosów suchych, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskim. Zawarte w recepturze hydrolizowane proteiny jedwabiu zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia tworząc na powierzchni włosa ochronny film. Po zabiegu włosy są nie tylko oczyszczone, ale odzyskują utraconą miękkość i gładkość. Mają zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują.

nawilżające, oczyszczające, wygładzające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
Włosy
wymagające prostowania
do włosów suchych i zniszczonych

bardzo dobry

Plusy:
-włosy stały się miękkie, puszyste, delikatne i nawilżone
-ładny zapach
-niska cena
-nabłyszcza włosy dzięki czemu wyglądają na zdrowsze
-dobrze się rozczesują

Minusy:
-włosy szybciej się przetłuszczają

Ilość zużytych opakowań: trzy

całkiem dobry produkt.

Kupiłam go razem z jedwabiem joanny. Zrobił nam nie ogromne wrażenie, włosy po nim mam delikatne, błyszczące i pachnące. ( mam puszące się włosy i prostuje je co jakiś czas ) . Niestety mam bardzo długie włosy i taka mała buteleczka starcza mi na 5 umyć ale jak za taką cenę jest ok. :)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

po prostu lubię.

Z reguły kupuję go gdy skończy się inny szampon którego używam (stapiz sleek line albo schauma)
+włosy są miękkie w dotyku jednak nie wiem czy jest to zasługa szamponu czy odżywki z avonu ;)
+dobra cena, kupuję za 6-7zł
+łatwo dostępny
+fajnie się rozprowadza i pieni, jednak mały minus
- wydajnośc : trzeba go nałożyć trochę więcej niż trochę szczególnie przy moich długich włosach.

Używam tego produktu od: ok, roku
Ilość zużytych opakowań: nie jestem pewna ale z 5 na pewno...

Nie do końca to czego oczekiwałam.

Na początku byłam nim zachwycona, w duecie z odżywką dawał niesamowite efekty... Które z czasem słabły. Właściwie sama nie wiem dlaczego go dalej używam, może skłania mnie do tego sentyment, cena(bo jak na moje codzienne mycie to tak niska cena bardzo mi sprzyja) A może moje włosy chwilowo odmawiają posłuszeństwa... Sama nie wiem ale przestał spełniać moje wymagania, a szkoda, bo wydawał mi się na prawdę rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: 7 d

To jest to !

Podoba mi się :)

A konkretniej podoba mi się w nim :
- przyjemna konsystencja
- duża wydajność
- wygodne opakowanie
- zapaszek
- włosy po nim błyszczą :love:
- włosy są wygładzone,nie stercza na wszystkie strony jak strach na wróble
- dobrze myje
- w żadnym wypadku nie obciąża - włosy pozostają długo świeże !
- łatwo je rozczesać - nie robi mi się tak zwany "kołtun na łbie" ;)
- dobry na suche końcówki,nie niszczy ich
- korzystna cena :)

Jest naprawdę dobry i chętnie do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Zdecydowanie na plus

Moje włosy po rozjaśnianiu strasznie się puszą i plączą. Bez odżywki rozczesanie ich było wielkim bólem i stratą wielu połamanych włosów.
Kupiłam go na promocji (wreszcie przekonałam się, że drogi szampon nie równa się rewelacji) i nie zawiodłam się. Włosy dobrze rozczesują się nawet bez użycia odżywki i są wyraźnie gładsze.

Podsumowując:
+ zapach
+ cena
+ działanie wygłądzające
+ nawet dobrze się pieni
+ radzi sobie ze zmywaniem olejów z głowy
Minusów na razie nie zauważyłam.

Jak na razie jest moim szamponem numer 1!

*Edit: Kończę opakowanie i zauważyłam, że wysusza mi włosy. Na razie go zmieniam i odejmuję gwiazdkę.

mozna zryzykować

Kupiłam aby się przekonać jaki jest dla moich włosów. No cóż...wygładza włosy, ale trochę je obciąża i swędzi mnie po nim skóra głowy.
Konsystencja "rozwodnionego żelu" o pięknym zapachu, który utrzymuje się na włosach.
Nie używam go codziennie, tylko jak potrzebuję wygładzić włosy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

nie dla mnie

szampon obciążał moje włosy,
szybciej się przetłuszczały,
spowodował łupież

zdecydowanie nie dla mnie, chociaż mojej mamie pasuje...ma po nim ładne, mięciutkie, lśniące włoski

Używam tego produktu od: kilu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

bardzo fajny

Podobnie jak inne produkty tej firmy, ten szampon mnie nie zawiódł. Normalnie przed zakupami sprawdzam na wizażu recenzje, ale ten szampon kupiłam przez przypadek skuszona niską ceną i jedwabiem.

+ konsystencja, może wydawać się wodnista, ale jest bardzo wydajny. (a włosy mam na prawdę długie i gęste)
+ przyjemny zapach
+ włosy są lśniące i gładziutkie
+ bardzo dobrze się rozczesują
+ nie obciąża ich
+ cena

Gwiazdkę odejmuję za to, że Joanna ma serię Professional i w tej serii szampon wygładzający jest nieco lepszy :D

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Nie dla mnie

Zdecydowane nie.

Po długim używaniu odżywki z jedwabiem w sprayu postanowiłam kupić też szampon i to był błąd.
Moje włosy są tłuste po 2-3 godzinach od umycia.
Szampon śmierdzi i zostawia ten smród na włosach.
Konsystencja spoko , ale podczas mycia tym specyfikiem włosy bardzo się plączą czego nie zauważyłam przy stosowaniu innych szamponów.
Jedyna jego zaleta to to , że jest tani.

Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego ;/

boski, push up! :)

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu, postanowiłam kupić szampon razem z odżywką z tej samej serii.

Włosy sa miękkie, gładkie ale co najważniejsze w moim przypadku NIE SĄ OBCIĄŻONE! Zauważyłam że włosy są bardziej puszyste; po prostu podniesione u nasady :)))) Żadny inny szampon typu "volume" nie dawał takiego rezultatu.

Szampon ma ładny, nie drażniący zapach i przyjemną konsystencję. Niestety nie jest zbyt wydajny, ale za to nadrabia swoim działaniem :)

Od dzisiaj tylko Joanna z serii Jedwab!!!! :)Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie

5.03.2011 dobra,dobra, a teraz mała poprawka. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, ze moje włosy są "jakby przesuszone" a efekt podniesienia u nasady zanika. Dlaczego? Może włosy sie po dłuższym czasie po prostu przyzwyczaiły do tego produktu albo są w tym szamponie jakies składniki które na dłuższą metę nie służą mojej czuprynie.

A szkoda bo już myślałam ze znalazłam ideał...

Sam szampon bardzo fajny, ale skład nie dla mnie....

Zakupiłam szampon dzięki wizażowi. Ciężko było go znaleźć, udało się w jakimś osiedlowym sklepiku.
Szampon wygładza włosy jak obiecuje producent, włosy są miękkie, nie plączą się ani troszkę. Szampon na cudowny zapach, jednak trochę gorzej wypada jego skład, bo jest w nim sporo chemii. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, lub nie zwraca uwagi na skład to gorąco polecam ten produkt. Mnie jednak SLS i inne odpuchają, myślę, że dobry będzie dla osób, które myją głowę co dzień lub co drugi dzień. Dodam, że nafty i olejów absolutnie nie zmywa.