This Works, Deep Sleep Body Cocoon (Balsam do ciała)

This Works, Deep Sleep Body Cocoon (Balsam do ciała)

Balsam do ciała wzbogacony o odmładzające Masło Shea, które pozwala na dogłębne nawilżenie, a olejki modraka, konopi i kamelii sprzyjają iluzji jaśniejszej, bardziej promiennej skóry. Zawiera kojące olejki z lawendy, wetywerii i rumianku, które uspokajają i łagodzą stres. Rozprowadź balsam w dłoniach i na całym ciele i pozwól składnikom działać przez noc.
Lekkość kremu zmniejsza ryzyko pozostawienia tłustych, lepkich pozostałości, umożliwiając całkowity komfort zasypiania. Idealny do stosowania po kąpieli lub prysznicu, balsam do ciała działa na obszary przesuszone, zmniejszając widoczność twardej, szorstkiej skóry, aby wydobyć jędrną cerę z młodzieńczym blaskiem.

zapachowa
Skóra
normalna
balsamy, mleczka

Głęboki sen

Produkt zakupiłam w jednym z kalendarzy adwentowych.
Mam skórę skłonną do przesuszania się, zwłaszcza zimą. Ten produkt nie spełnił swojego zadania jako balsam w zimie. Konsystencja jest bardzo lekka i produkt bardzo szybko się wchłania. Dla mojej skóry zdecydowanie lepiej będzie nadawał się na lato.
Natomiast balsam ma super działanie relaksujące. Zauważyłam, że po nim mam głęboki sen i wstaję rano bardziej wypoczęta.
Zapach produktu jest BARDZO intensywny - lawendowo ziołowy. Ja smarowałam nim tylko ramiona i dłonie, bo szkoda mi go na całe ciało i chyba nie wytrzymałabym zapachu takiej ilości balsamu.
Cena jest wysoka i sama nie kupiłabym sobie takiego balsamu. Natomiast może to być fajny pomysł na prezent dla zestresowanych :)