L.A. Colors, Color Craze Nail Polish (Lakier do paznokci)

L.A. Colors, Color Craze Nail Polish (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci dostępny w 24 żywych, intensywnych kolorach, który, jak sugeruje producent, może rozświetlić nie tylko nasze paznokcie ale również nasz dzień.

lakiery do paznokci

Moje ulubione lakiery

Będąc w UK nabyłam je po bardzo przywoitej cenie. Są trwałe, mają nasycone kolory, w niektórych kolorach wystarczy jedna warstwa lakieru, a w innych dwie lub trzy, jednak dla mnie to nie stanowi żadnego problemu, gdyż bardzo szybko schną i można w krótkim czasie nałożyć kolejną warstwę. Bez bazy utrzymują się na moich paznokciach ok 3-4 dni. Bardzo je lubię i z pewnością skuszę sie na kolejne (niestety ;) )

kolory boskie!!

dużo lepsze od innych lakierów tej firmy, które miałam, kolory są po prostu cudowne, kupiłam Atomic-nr420 i Electric charge-nr405, pierwszy to przepięknykolor przypominający turkus, a drugi róż.
lakiery są gęstsze i mniej transparentne już po pierwszej warstwie, łatwiej się nakładają, dwie warstwy w zupełności wystarczają.
dużo szybciej wysychają, dają trwały i intensywny kolor, polecam!!

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

ach te kolory...

Bardzo dobre lakiery do paznokci za niska cene ;)
mam 4 kolory (cała paleta jest piekna i szczerze nie moglam sie zdecydowac na wybor koloru)
Moje kolory to:
nr 417 nuclear energy - piekny, intensywny fiolet :) 423 phenomena - rownie piekny rozowo-fioletowy:) 406 hot blooded - sexy czerwien ;)
i delikatny cielisty w stylu nude 403 mega watt (świetny na co dzień).
Kolory są śliczne!
Pięknie prezentuja sie na paznokciach :)
trwałość lakieru dobra - 5go dnia od pomalowania zrobił mi się odprysk, więc oceniam je na trwałe (np. w porównaniu do lakierow WIBO -> odprysk tego samego dnia...)
paznokcie maluje 2 warstwami (jedna nie daje idealnego krycia, jak u wiekszosci lakierow)
dobry pedzelek, ladnie się nim maluje, dobrze rozprowadza lakier
niska cena, gorzej z dostepnoscia...
ja kupowalam przez internet www.prozakupy.pl
ale widzialam, ze kosmetyki z tej firmy sa tez dostpene na allegro
ja jestem zadowolona i kupie w przyszlosci na 100%... kolory zachecaja ;)

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4ch

boskie kolory

Lakiery te zakupiłam na allegro. Trochę się obawiałam czy kolory w rzeczywistości będą takie same jak na zdjęciach ale jak się okazało moje obawy były bezpodstawne.
Mam kilkanaście różnych kolorów - zarowno matowych jak i perłowych. Lakiery bardzo fajnie się prezentują ale dopiero po nałożeniu 2 warstw. Trzymają się ok. 3 dni, z utwardzaczem znacznie dłużej.
Kolory są świetne, wielu nie widziałam w ofercie innych firm, z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Niska cena, duża pojemność, dobra jakość - polecam. Mam nadzieję, że pojawią się kiedyś w polskich sklepach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilkunastu

Rewelacja

Kupiłam na allegro dla przetestowania kolor beżowo-brudno różowy NP 403 Mega Watt za bardzo korzystną cenę 6.99zł. Skusiłam się, ponieważ testowałam wcześniej rewelacyjne cienie do powiek tej firmy i byłam bardzo zadowolona. W przypadku lakieru do paznokci moja ocena jest podobna. Piękne kolory, trudno było mi się zdecydować na jeden. Bardzo odporny na odpryskiwanie. Posiada w środku mieszającą kuleczkę,więc nie gęstnieje za szybko.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie